Įkraunama...
Įkraunama...

BEBECAR vežimėliai

Susidomėjau Bebecar vežimukais. Gal yra jau vežiojančių savo leliukus šiais vežimaičiais ir galėtų pasidalinti savo patirtim. Labiausiai akį patraukė Vector ir Icon modeliukai. Nemoku įkelti foto,tai įdedu nuorodą. 4u.gif

http://www.bebecar.c...as/new_ing.html

Būsiu dėkinga už jūsų išsakytą nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2007 07 26, 23:49)
Susidomėjau Bebecar vežimukais. Gal yra jau vežiojančių savo leliukus šiais vežimaičiais ir galėtų pasidalinti savo patirtim. Labiausiai akį patraukė Vector ir Icon modeliukai. Nemoku įkelti foto,tai įdedu nuorodą. 4u.gif

http://www.bebecar.c...as/new_ing.html

Būsiu dėkinga už jūsų išsakytą nuomonę  4u.gif

Jau yra tema apie Bebecar vežimukus 4u.gif
Atsakyti
Kad aš tos senos temos nebematau g.gif
Per paiešką randa, bet neatidaro schmoll.gif . Ar čia SM durniuoja unsure.gif
Atsakyti
Eimute,
Jei gudra,tai atidaryk ta tema.Per google tik 2puslapiukus tepaskaiciau.SM uzdarius ta tema ar kazka ten padarius.O diskusijas testi ir nuomone isgirsti norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2007 07 27, 11:53)
Eimute,
Jei gudra,tai atidaryk ta tema.Per google tik 2puslapiukus tepaskaiciau.SM uzdarius ta tema ar kazka ten padarius.O diskusijas testi ir nuomone isgirsti norisi smile.gif



Aha, man irgi neatidaro doh.gif . Tai gerai, kad naują temą užvedei 4u.gif

Aš irgi laukiu atsiliepimų apie BEBECAR mirksiukas.gif
Atsakyti
Kelios iliustracijos šiai temai mirksiukas.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ketti: 27 liepos 2007 - 11:24
Bijau, kad atsiliepimu bus dar labai nedaug...
nes sie vezimeliai Lt pasirode pries keletas menesiu, o tai manau per trumpas laikotarpis ivertinti vezima g.gif
Bet man jie irgi aki traukia mirksiukas.gif

beje as irgi nerandu senos temos... idomu kodel ja uzdare g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 27 liepos 2007 - 11:22
QUOTE(dabej @ 2007 07 27, 12:17)
Bjau, kad atsiliepimu bus dar labai nedaug...
nes sie vezimeliai Lt pasirode pries keletas menesiu, o tai manau per trumpas laikotarpis ivertinti vezima  g.gif
Bet man jie irgi aki traukia  mirksiukas.gif


Na, taip - laiko nedaug praėjo nuo jų "atsiradimo" Lietuvoje, bet jeigu yra turinčių, tai gal galit atsiliepti ax.gif .
Įdomu išgirsti kad ir pirminį įspūdį arba argumentus kodėl pasirinkot būtent šį vežimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ketti: 27 liepos 2007 - 11:51
QUOTE(Dovis @ 2007 07 27, 11:53)
Eimute,
Jei gudra,tai atidaryk ta tema.Per google tik 2puslapiukus tepaskaiciau.SM uzdarius ta tema ar kazka ten padarius.O diskusijas testi ir nuomone isgirsti norisi smile.gif

Galima ir mandagiau parašyti. Aš pamenu, kad nemažai diskutavom apie tuos vežimukus užtai ir parašiau, kad ta tema yra. O ar ji atsidaro ar ne nežinau.
Įdomu kam užkliuvo ta tema g.gif Neradau jos prie vežimėlių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eimutė: 27 liepos 2007 - 14:08
Realybėje nemačiau, bet labai graži spalvinė gama.
Manau kaip grynai žieminis lopšiukas turi būti neblogas, bet kaip visi lopšiukai sunkus.

Ir žinau dėl ko tikrai nepirksiu - man nepatinka kai sportiniam variante vaikas taip aukštai sėdi.

user posted image
Atsakyti
Sorry Eimute.Tiesiog kartais pikta pasidaro,kai zmones nezinodami raso,kad tokia ar anokia tema jau yra.O pvz.siuo atveju ji buvo,bet kazkodel,uzdaryta.
O as vakar Klaipedoje Sanifine paciupinejau siuos vezimukus. Daugiau Icon modeliuka nagrinejomes.Tik jau konsultantes,patylesiu.As is ineto daugiau buvau info susirinkusi.Ji sake,kad tik siandien atveze biggrin.gif Pas juos buvo toks haki spalvos,nelabai vykusi spalvyte.Mene traukia tas rudas geletas thumbup.gif Na ir ka,paprasiau,kad parodytu,kaip susilanksto,tai tase tase ji,naga nusilauze ir siaip netaip sulankste.Pabandziau pati ir man nepavyko jo sulankstyti blink.gif Lopsiukas erdvus ir pats modeliukas patrauklus.Labai fainai manevringai vazinejasi.Kokioj pardoj,tai be problemu vazinetis butu.Del to priekinio ratuko,galima vezimuka ratu apsukti.Ar kaip cia tiksliau pavadinti biggrin.gif Zinoma ir auto kedutes ant ju dedasi.Paprasiau,kad paskaiciuotu kiek 3 in 1 kainuotu-tai virs 2800 Lt ohmy.gif , aisku iskarto ir 15 % nuolaida pritaike.Tai gavosi apie 2400.Tai isejom taip kaip ir nelabai susizaveje,vien spalva nepuosia to vezimuko ir dar suskleidziant reikia gerokai pasitasyti.Bet...Nuvaziavom i Akropolio Limpopo(berods taip vadinasi ) Ir ka, stovi mano isvajotas rudas geletas vezimaitis.Nu toks dailus,kaip ir nuotraukose.Aisku pardavejom mes napasirodem idomus.Tai patys kiek patampem.Ir MB spustelejo ta sulankstymo mygtuka ir vezimukas pats susilankste blink.gif Tai dabar net nebesuprantu ar anas brokuotas buvo,bet sitas variantas luksusinis pasirode. Zinau,kur Vilniuje siek tiek pigiau galima nusipirkti ir jei MB neuzprotestuos del nemazos kainos,tai spalio gale i rudaji geleta guldysiu savo lelyte.
Gal dar kokiu pastebejimu apie siuos vezimukus turite?Taip norisi,kad kas is patirties pasidalintu. smile.gif
Atsakyti
O kaip jis susilanksto? kaip knyga? Sunkus tikriausiai baisiai?
Atsakyti