Įkraunama...
Įkraunama...

Vyriška nuomonė apie moters seksualumą nėštumo met

issakykit savo patirti ir nuomone, ar jums besilaukianti jusu moteris maziau seksualesne? kaip ziurit y jos kuno pokycius, ne tik y didejanti pilvuka bet ir daznai dingusias nestumo metu grazias formas, ar jum ju taip pat labai norisi smileysex.gif ar tuo laikotarpiu maziau? ax.gif
Atsakyti
Aš ne vyras, bet pasakysiu savo vyro nuomonę: kai nėštumo metu mano pilvas pradėjo augti ir apvalėti, jis pasakė, kad nemato jokio seksualumo nėščiojoj ir kad tie, kuriems nestuke.gif atrodo seksualios, yra iškrypėliai... Va taip vat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitkresle @ 2007 07 27, 01:09)
jis pasakė, kad nemato jokio seksualumo nėščiojoj ir kad tie, kuriems  nestuke.gif atrodo seksualios, yra iškrypėliai... Va taip vat smile.gif

Hm.... yra tiesos. Vat einant gatve ir žiūrint į moteris pagavau save - vaikšto seksualios moterys, vienos labiau, kitos mažiau... O vat nėščios - ne seksualios. Tikrai netraukia žvilgsnio seksualumu.
Žinoma dabar temos autorei moterytės (juk čia Tėčio puslapis biggrin.gif) puls įrodinėti kaip jų vyrai jas gyrė, kai jos laukėsi... Bet paklauskit savo vyrų ar jiems seksualios kitos nėščiosios... Nors gal kitiems - kitaip...
Atsakyti
Na nezinau, jei ziureti i gamtos desnius, tai niekam nera idomi i seksualiai netrauktia patele, kuri jau apvaisinta kito patino. Visur gamtoj taip. Zmones- ne isimtis... Ir pritariu, kad jei sveikam vyrui nescia (o dar svetima blink.gif ) moteris yra seksuali, tai jis lengvai kryptelejes ir vertetu pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku.
O tai, kad vyrai giria savo nescias moteris (kokios dailios, seksualios, grazios ir lieknos kaip smilgos), tai kas jiems belieka... Pabandyk tu, zmogau, nesciajai papriestarauti - arba supyks simtmeciui, arba visus indus namie isdauzys+ bet kuriuo atveju raudos gera pusdieni ir skusis draugems, kokia ji nelaiminga ir vyras jos nemyli... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
Sorry, uz klaidas. Ten turetu buti "ir seksualiai netraukia" doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2007 07 27, 07:50)


Pabandyk tu, zmogau, nesciajai papriestarauti - arba supyks simtmeciui, arba visus indus namie isdauzys+ bet kuriuo atveju raudos gera pusdieni ir skusis draugems, kokia ji nelaiminga ir vyras jos nemyli...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif cia tai tikra tiesa, tokios mes jau esam lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 07 27, 11:34)
cia tai tikra tiesa, tokios mes jau esam  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O kas čia juokingo? Nuo to ir prasideda melas. O po to stebisi - "kodėl tas vyras man nieko nesakė...."
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 07 27, 07:24)
Hm.... yra tiesos. Vat einant gatve ir žiūrint į moteris pagavau save - vaikšto seksualios moterys, vienos labiau, kitos mažiau... O vat nėščios - ne seksualios. Tikrai netraukia žvilgsnio seksualumu.
Žinoma dabar temos autorei moterytės (juk čia Tėčio puslapis biggrin.gif) puls įrodinėti kaip jų vyrai jas gyrė, kai jos laukėsi... Bet paklauskit savo vyrų ar jiems seksualios kitos nėščiosios... Nors gal kitiems - kitaip...



tikrai nepulsiu taip sakyti tongue.gif vyras man sake, kad esu labai grazi nestuke nestuke.gif , o ne kad sexiuke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krapelis @ 2007 07 27, 12:21)
tikrai nepulsiu taip sakyti  tongue.gif  vyras man sake, kad esu labai grazi nestuke  nestuke.gif , o ne kad sexiuke  biggrin.gif

Jūs mūsų klausėte apie seksualumą, o ne apie grožį.
Atsakyti
tai pala vyrui jo nescia moteris negali buti seksuali?kodel cia taip.del kitu sutinku,svetima nescia tiek to.bet saviske kodel ne?
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 07 27, 12:55)
tai pala vyrui jo nescia moteris negali buti seksuali?kodel cia taip.del kitu sutinku,svetima nescia tiek to.bet saviske kodel ne?

Dėl tų pačių priežasčių kaip ir kitos. Aišku vyras gali sakyti, kad "laaaabai seksuali". Bet tuomet jis privalo sakyti ir taip - "tu iš vis man viena seksuali, visos kitos - ne".
Atsakyti
Na bent man,maniškė neprarado nieko savo nėštumų metu...nei seksualumo,nei potraukio...galbūt netgi priešingai...bet negaliu sakyt,kad tuomet man visos kitos pasaulio moterys tapo nepatrauklios...
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2007 07 27, 15:19)
Na bent man,maniškė neprarado nieko savo nėštumų metu...

<GalBut>, o kaip tau nėščios moterys gatvėje - seksualios? Įdomu.. Visi mes skirtingi..
Aš tikrai nenoriu nieko įžeisti. Vieniems patinka vienokios moterys, kitiems kitokios. Skoniai labai labai skirtingi. Tiesiog įdomu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 27 liepos 2007 - 14:36