Įkraunama...
Įkraunama...

Stalinis kompiuteris ar laptopas?

help.gif Zadejau pirkti nesiojama kompiuteri, bet pagalvojau kad niekur as jo nenesiosiu, tik gal ant lovos atsigulus bus galimybe skaityti blush2.gif iskilo dilema, ar geriaus stalinis ar laptopas. O jeigu stalini tai koki ir kur geriausia pirkti, kaip suprasti kuris greitesnis? i ka atkrepti demesi? blush2.gif g.gif
visiskai esu pasimetus unsure.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(_Brukne_ @ 2007 07 27, 14:03)
help.gif Zadejau pirkti nesiojama kompiuteri, bet pagalvojau kad niekur as jo nenesiosiu, tik gal ant lovos atsigulus bus galimybe skaityti blush2.gif iskilo dilema, ar geriaus stalinis ar laptopas. O jeigu stalini tai koki ir kur geriausia pirkti, kaip suprasti kuris greitesnis? i ka atkrepti demesi? blush2.gif  g.gif
visiskai esu pasimetus unsure.gif  help.gif

Nešiojamo privalumas yra tik tas kad jis nešiojamas. Jis dažnai brangesnis nei analogiškas Stacionarus, o galimybės dažnai mažesnės.

Stacionarų geriausia yra pirkti kruopščiai išsirenkant dalis ir jų gamintojus, tam į pagalbą reikia pasitelkti išmanantį žmogų, nes kitu atveju jei pirksite jau surinktą tiesiai iš salono, tai jie būna surinkti su prastesnėmis detalėmis, kad kaina būtų patrauklesnė.

Be to kai kompiuteris šiek tiek morališkai pasens, tai nešiojamam, tik operatyvinės atminties pridėti arba kietąjį diską pakeisti pigiai galima, dar galima pakeisti procesorių, tačiau tai kainuos brangiai.

O stacionariam kompiuteriui yra praktiškai visiška laisvė keisti jo surinkimą, ir dalys santykinai pigesnės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padėjėjas: 27 liepos 2007 - 13:25
QUOTE(Padėjėjas @ 2007 07 27, 14:23)
Nešiojamo privalumas yra tik tas kad jis nešiojamas. Jis dažnai brangesnis nei analogiškas Stacionarus, o galimybės dažnai mažesnės.

Stacionarų geriausia yra pirkti kruopščiai išsirenkant dalis ir jų gamintojus, tam į pagalbą reikia pasitelkti išmanantį žmogų, nes kitu atveju jei pirksite jau surinktą tiesiai iš salono, tai jie būna surinkti su prastesnėmis detalėmis, kad kaina būtų patrauklesnė.

Be to kai kompiuteris šiek tiek morališkai pasens, tai nešiojamam, tik operatyvinės atminties pridėti arba kietąjį diską pakeisti pigiai galima, dar galima pakeisti procesorių, tačiau tai kainuos brangiai.

O stacionariam kompiuteriui yra praktiškai visiška laisvė keisti jo surinkimą, ir dalys santykinai pigesnės.

Nuo laptopo svoris auga labai, nes gulėsi ant lovos ir naršysi, o čia nors per kambarį bus proga pereiti biggrin.gif .
Atsakyti
Norėčiau paklaust ar apsimoka pirkt tokį rinkinį kompiuterį Intel Pentium Quad Core Q6600 2,4 GHz
Monitorių Samsung 940NW
dar prideda spausdintuvą, klaviatūrą ir pelę už 2999lt?
ar geriau pirkt viską atskirai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LiūdnasisParšelis @ 2008 03 15, 14:05)
Norėčiau paklaust ar apsimoka pirkt  tokį rinkinį kompiuterį Intel Pentium Quad Core Q6600 2,4 GHz 
Monitorių Samsung 940NW
dar prideda spausdintuvą, klaviatūrą ir pelę  už 2999lt?
ar geriau pirkt viską atskirai blush2.gif

Per mazai duomenu parasei. smile.gif .Siaip labai svarbu Operatyviosios atminties kiekis,taip pat vaizdo plokstes charakteristikos,kietojo disko talpa.Jei vis dar aktuali tema ,tai papildyk. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, bet jau neaktualu, nusipirkau atskirai monitorių, o kompiuterį reiks vėliau kada nusipirkt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LiūdnasisParšelis @ 2008 03 25, 10:53)
Ačiū, bet jau neaktualu, nusipirkau atskirai monitorių, o kompiuterį reiks vėliau kada nusipirkt 4u.gif


Įdomus variantas doh.gif Reikėjo tadu nuo pelės pradėti hihihi.gif hihihi.gif

O dėl kompų tai aš tik už stacionarų kompiuterį thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Juoduke*: 30 kovo 2008 - 20:32
O aš tai ir už vieną, ir už kitą. Dabar, kai turiu stacionarųjį, nežmoniškai norisi nešiojamo. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Juoduke* @ 2008 03 30, 21:32)
Įdomus variantas  doh.gif Reikėjo tadu nuo pelės pradėti  hihihi.gif  hihihi.gif

O dėl kompų tai aš tik už stacionarų kompiuterį  thumbup.gif

Ko jau čia toks įdomus doh.gif jau seniai turiu kompą, reikia naujo, bet lėšų ne viskam iškarto, taigi pirma monitorių nusipirkau naują, o po to kitas dalis keisiu ir nereikia čia juoktis schmoll.gif blink.gif nes nematau nieko juokingo, nereikia čia vaidint labai protingos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LiūdnasisParšelis @ 2008 03 31, 15:00)
Ko jau čia toks įdomus doh.gif  jau seniai turiu kompą, reikia naujo, bet lėšų ne viskam iškarto, taigi pirma monitorių nusipirkau naują, o po to kitas dalis keisiu ir nereikia čia juoktis schmoll.gif  blink.gif  nes nematau nieko juokingo, nereikia čia vaidint labai protingos doh.gif

Juk juokinga ne iš Jūsų smile.gif
Mane irgi ši žinutė nusišypsoti privertė ax.gif Nes iškart toks vaizdas - sėdi blondinė, nusprendė kompo dėžės nepirkti, tai monitorių nusipirko ir viskas laugh.gif Rašinėja dabar internete biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 04 02, 22:13)
................

Tai atgimei iš naujo, kaip kokis Feniksas ? biggrin.gif
Atsakyti
man tai stacionarus labiau patinka rolleyes.gif nes pati tokiu naudojuos
nors nespjaunu ir i laptopa mirksiukas.gif
Atsakyti