Įkraunama...
Įkraunama...

Ožkos pienas, mišinėliai

As kazkur skaiciau, jei jau pradedi vaikui duoti piena, tai geriau jis butu ožkos,nes jo sudetis kiekybiniu santykiu labiau panasesne i motinos piena. Ji netgi galima duoti alergiskiems vaikuciams blink.gif
Ka jus manot apie tai? g.gif
Atsakyti
Nepamenu visų subtilybių, bet kai mano vaikas turėjo žiaurų atopinį dermatitą, tai ožkos pienas (skeistas) buvo geriamas kaip vaistas. Dar labai gėrėme raugintų kopūstų sultis.
Atsakyti
Kiek žinau, ožkos pienas nėra joks ten ypatingai vertingas, o be to, jei vaikas vartoja jo daug, tai gali susirgti sunkiai pagydoma mažakraujyste.
Atsakyti
Mano mazoji negeria MP ir nevalgo misinuku doh.gif daktare patare pabandyti ozkos piena, tipo, ten kitokios sudeties baltymai, todel yra kito skonio ir savybiu.
g.gif gal ir reiktu, tik kur jo gauti? Ar yra pirkti supermarketuose?
Atsakyti
As pati tai nelabai megstu ozkos pieno, gal del to kad visada gerdavau karves. Bet manau, kad geriausias jei vaikui, tai mamos pienukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew drop @ 2005 02 13, 15:21)
Mano mazoji negeria MP ir nevalgo misinuku  doh.gif  daktare patare pabandyti ozkos piena, tipo, ten kitokios sudeties baltymai, todel yra kito skonio ir savybiu.
g.gif  gal ir reiktu, tik kur jo gauti? Ar yra pirkti supermarketuose?

tikrai yra supermarketuose ozkos pieno pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Dew drop @ 2005 02 13, 15:21)
Mano mazoji negeria MP ir nevalgo misinuku  doh.gif  daktare patare pabandyti ozkos piena, tipo, ten kitokios sudeties baltymai, todel yra kito skonio ir savybiu.
g.gif  gal ir reiktu, tik kur jo gauti? Ar yra pirkti supermarketuose?

maximkoj tikrai mačiau plastikiniuose buteliukuose po kokius 200 gr.
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 02 15, 22:49)
maximkoj tikrai mačiau plastikiniuose buteliukuose po kokius 200 gr.



reikia nusipirkti prie progos ir pabandyti duoti mazei, gal gers.. g.gif
Atsakyti
Na mes irgi geriam ozkos pienely, na ne taip kaip misinuka, bet koselias tai daznai praskiedzia. Mes perkam is iki lietuviska, ten netgi nurodytas receptelis specialei kudikiams. Bet labai daug terliones biggrin.gif
Atsakyti
mes norfoje matem ozkos piena-- be to lietuviska---nes dar yra lenkiskas , bet gal as is didelio patriotizmo ,bet lenkisko neduociau.o lietuviska, skiedziu perpus su vandeniu,,,kazkur taip skaiciau...kad pradzioje reik skiesti
Atsakyti
Ozkos pienas tikrai yra maximose smile.gif pati pirkau pacio maziausio riebumo 2,8proc.
Atsakyti
Sveikutes
ozkos pienas yra thumbup.gif
SAvo pirma sunu auginau pries 10 metu ir nuo puses metu jam pirkau ozkos piena. O gere ji todel, kad buvo alergiskas ir mano ir karves pienui. Aisku, ji reikia skiesti.
Ir dar, ne veltui seni zmones sako, kad ozkos pienas yra stiprybes saltinis showoff.gif Ji gerdamas vaikutis stiprejo ne dienom o valandom.
Tad gerkit i sveikata smile.gif
Beje, mes piena pirkdavom is moteriskaites turgelyje, jos ozkyte turejo visas med. pazymas biggrin.gif , o pienelis buvo tikrinamas kas men. Tai tikrai labai gerai, nes nuolat gaudavom sviezio pienuko.
Atsakyti