Įkraunama...
Įkraunama...

Mutsy

O kaip Jum toks dizainas? mirksiukas.gif Nu tikrai įdomiai atrodo, nieko panašaus nesu mačius, bet labai sužavėjo. Čia Mutsy!!!
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Persefone, bet Mutsy tai ne skėtukas biggrin.gif Ant rėmo gali tvirtinti visokias dalis, net dviratuką vyresnėliui biggrin.gif Labai įdomus dizainas, bet kainelė tai doh.gif Lietuvoj, mano žiniomis, tik vienas buvo užsakytas cool.gif Na, bet jei labai kam reiktų..... mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei imant Mutsy firmos sportinuka Spideri tai jis kaip sketukas ( na tos sistemos sulankstyma dar neivardijo lietuviskai )
user posted image
user posted image
Siaip Mutsy yra firma ji gamina keliu klasifikaciju remus .
Mutsy Urban Rider vienas is seniausiu ir populiariausiu modeliu ( ju tikrai keli yra lietuvoje blush2.gif )
Mutsy 4Rider lightweight neteko lietuvoje matyt .
Spider yra 2006 metu naujiena , nanau rugpjuti labai noresiu ji paciupineti .
Bet man jie atrodo kad perbrangus musu rinkai , ir kas jau uzsimano dazniausiai jau parsiveza is uzsienio , nes ju spalvine gama labai plati ir aisku patogiausia issirinkt vietoje smile.gif
Atsakyti
user posted image


Tai cia bus labai panasus i Quinny Zapp! Net susilanksto taip pat, patys turim... Idomu ar tuose yra gulimoji padetis, nes kazkaip atrodo, kad sie taip pat neturi!? g.gif
Atsakyti
QUOTE(persefone @ 2006 07 13, 16:07)
O kaip Jum toks dizainas? mirksiukas.gif Nu tikrai įdomiai atrodo, nieko panašaus nesu mačius, bet labai sužavėjo. Čia Mutsy!!!
user posted imageuser posted image


O man kazkaip tie tokie naujoviski vezimeliai nlb. Man kaip is kokio fantastinio ateities filmo. Gal tiesiog neiprasta dar, nes labai retas, kuris turi toki "stebukla". Vakar tu Musty aprasyma paziurejau, tai neypatingas pasirode kg atzvilgiu- vaziuokle 11kg su kapekom, sedyne 4,5kg berods- nu nieko sau iseina sportinukas 15kg, jei ne daugiau smile.gif Va dar vienas modelis super ultra naujoviskas smile.gif user posted image
user posted image

O galiausiai naujoviskiausiais, komfortiskiausias ir optimaliausias variantas bus sis user posted image

Bet cia jau 2... metais lotuliukas.gif

Niu biski ne i tema, bet dejau kalbos ne apie sketukus smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Sake anglu vezimukai atrodo panasiai lotuliukas.gif ir jei pamatysi Anglijoj gatvej Graco ar Bebe Confort, tai zinok, kad tai uzsienietis. Anglai tokiems dalykam pinigu nemeto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Acne @ 2006 07 16, 11:05)
thumbup.gif  Sake anglu vezimukai atrodo panasiai  lotuliukas.gif ir jei pamatysi Anglijoj gatvej Graco ar Bebe Confort, tai zinok, kad tai uzsienietis. Anglai tokiems dalykam pinigu nemeto  schmoll.gif


Ne visai tiesa blush2.gif
Patys anglai labiausiai mėgsta Mamas&Papas (Pegperego), Maclaren, Britax ir Graco... Tikrai labai daug šių vežimėlių gatvėje. O va Chicco, Bebe Confort tikrai daugiau užsieniečiai perka...
Taip pat ir su kedutėm automobilinėm... Ten kas antra kedutė mašinoj Maxi Cosi arba Mamas&Papas biggrin.gif
Atsakyti
bandau atgaivinti tema - ar kuri nors turite sios firmos vezimeli? mane labai domina jie, bet deja nera kur ju paciupineti. Idomu kokios lopsio medziagos?

Atsakyti
Idomus. Kiek mazdaug kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2007 11 25, 21:45)
Idomus. Kiek mazdaug kainuoja?

3 daliu komplektas apie 2800-3000 Lt
Atsakyti
Greit bus LT šie vežimukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2007 12 02, 21:08)
Greit bus LT šie vežimukai  mirksiukas.gif

kur? kada? labai mane domina bigsmile.gif
Atsakyti