Įkraunama...
Įkraunama...

Molėtų vaikų darželiai

Sveikos mamytes,
Gal kas yra is MOletu ir gali pasidalinti patirtimi apie sio miesto vaiku darzelius.beje noreciau dar suzinoti ar yra cia geru aukliu ,gal kas galite rekomenduoti,gal jau buvote susidurusios su aukliu paieska..prasau pasidalyti savo ispudziais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxraimxx @ 2007 07 28, 20:30)
Sveikos mamytes,
Gal kas yra is MOletu ir gali pasidalinti patirtimi apie sio miesto vaiku darzelius.beje noreciau dar suzinoti ar yra cia geru aukliu ,gal kas galite rekomenduoti,gal jau buvote susidurusios su aukliu paieska..prasau pasidalyti savo ispudziais smile.gif

Sveika. matau, jog sis skelbimas jau senokai parasytas.. tad gal badar TU noretum pasidalinti ispudziais apie darzeli Moletuose?nes tavo vaikutis tikriausiai lanko darzeli? mano dukrytes prades eiti ateinancia vasara..tad man sis klausimas aktuolas!- kaip ir kas ten? jei perskaitysi sia mano zinute, nepatingek ir parasyk, ok? smile.gif aciu ir iki!
Atsakyti
sveikos Molėtų mamytės, smile.gif

Aš abi dukras vedžiau ir vedu į "vyturėlio" darželį ir esu labai patenkinta ir darželiu ir auklėtojomis thumbup.gif . Aš manau , kaip vaikas jausis darželį priklauso nuo grupės auklėtojos .
Atsakyti
Sveikos mamytes, biggrin.gif
as savo dukrele 1.5 metuku zadu vesti i "saulutes" darzeli. Gal girdejot kokiu atiliepimu apie lopselio aukletojas? smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif as pati esu is Moletu,bet db su seima gyvenam Vilniuje. manyciau,kad Saulutes darzelis yra tikrai geras. ji lanko keliu draugiu vaikuciai,tai patenkinti visi. zinau,kad lb gera aukletoja yra Giraitiene,tik nzn,ar ji vis dar ten dirba.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulka20 @ 2009 01 14, 19:11)
sveikos mamytes 4u.gif  as pati esu is Moletu,bet db su seima gyvenam Vilniuje. manyciau,kad Saulutes darzelis yra tikrai geras. ji lanko keliu draugiu vaikuciai,tai patenkinti visi. zinau,kad lb gera aukletoja yra Giraitiene,tik nzn,ar ji vis dar ten dirba.. blush2.gif




blink.gif nu cia apie Giraitiene tai pasakei..... neduok Die pas ja pakliuti doh.gif nevala, vaikus priziuri tik "prie akiu".... maniski tai bijojo jos g.gif beja, ji ne aukletoja - ji seimininkele
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2009 01 18, 17:35)
blink.gif  nu cia apie Giraitiene tai pasakei..... neduok Die pas ja pakliuti  doh.gif  nevala, vaikus priziuri tik "prie akiu".... maniski tai bijojo jos  g.gif  beja, ji ne aukletoja - ji seimininkele


rimtai taip yra? blush2.gif o man kazkas sake,kad gera ji.. rolleyes.gif tai vaikus priziuri ji ar ne?
Atsakyti
Sveikos, Molėtų mamytės. Kitais metais pradėsime lankyti darželį, jau esame nusvilę lopšelyje (ne Molėtuose), gal kas galėtų pasidalinti mintimis apie vieno ar kito darželio auklėtojas, dirbančias ,,iš dūšios", nepažįstame nieko, norėčiau su auklėtojų vardais. Gal Molėtuose ar netoli jų yra privatus darželis?
Atsakyti
sveiki mes lankom saulute mums ten patinka ir aukletojos geros. Musu aukletoja Vilma tikrai dusios zmogutis. ir vaikas eina gan noriai. wub.gif jaukus darzelis. smile.gif
Atsakyti