Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko elgesys su nauju "dėde"

Buvau šįvakar pasimatyme, bet nesakyčiau, kad jis pavyko. Buvau ne viena, su savo sūneliu - važiavom trise pasivažinėti po apylinkes ir vakaras turėjo baigtis arbatos gėrimu mano namuose, bet... Sūnus prie naujojo pažįstamo tiesiog persikeitė - visą laiką rėkavo, kaprizino, lakstė, zyzė taip, kad buvo neįmanoma per triukšmą susišnekėti. Nepadėjo jokie raminimai ir gąsdinimai. Atrodė kaip "užsuktas".
Pasivažinėjom, pavaikščiojom, o paskui naujasis draugas pareiškė, kad užsuks į svečius kitą kartą, nes kažkas blogai su jo mašina. Na taip, sugedo ilgos šviesos, ir jis nenorėjo naktį atgal važiuoti tik su trumpom, bet ar tai priežastis? Man atrodo, kad jis neištvėrė sūnaus tokio elgesio, nors bendravo su juo gražiai ir ramiai,bet bijau kad pagalvojo "ne, tai ne man". Jis pats niekada nebuvo vedęs ir vaikų neturi, todėl gal jam tai pasirodė neįprasta ir baugu.
Nežinau. Norisi tikėt tuo pasiteisinimu dėl šviesų, bet aš taip norėjau su juo praleisti kuo daugiau laiko, o dabar bijau, kad mes išvis niekada nebesusitiksim cry.gif
Ar jums irgi būna, kad vaikas pavirsta kitokiu prie naujų pažįstamų? Aš labai noriu vėl tą žmogų pamatyt, ar man rašyt pirmai, jei jis man nieko neberašys? Siaubas, kaip jis man patinka, tiesiog nebeįsivaizduoju nieko kito šalia. Prieš tai mes buvom pasimatyme du kartus, o šiaip "žiūrom" vienas į kitą jau nuo vasaros pradžios.
Ką man daryt, taip nuliūdau, kad nebežinau kur dėtis. unsure.gif
Atsakyti
Manyčiau,vaikas tokiu elgesiu bandė atsikovoti visą mamos dėmesį sau.Juk iki šiol judu buvote dviese...Vyras,su kuriuo susitikai,turėtų irgi tai suprasti,žinoma,jeigu jis protingas žmogus,o jeigu ne...Tada gal geriau ir nebūti kartu g.gif
Atsakyti
manyciau, jei tu tam vyrukui taip patinki, kaip ir jis tau, tai jo tikrai neisgasdins vaiko pavydo priepuoliai. jei visgi ziuri i tave rimtai, turi tave priimti kartu su tavo suneliu.
o vaikui demesio stoka smile.gif kaip ir Arktos rase, jus juk buvot dviese, o cia kazkoks "dede" su mama rolleyes.gif sakyciau, laikui einant, vaikas priprastu. be to, didesniam juk ir paaiskint bus imanoma kazka.

o vyruka irgi galima suprasti, tuo labiau, kad jis pats vaiku savo neturi, tai gal ir issigando truputi ax.gif jei nieko nerasys, neskambins, gali juk ir pati ka brukstelt jam, nieks per galva neduos. nors, jeigu bailys toks, ar verta tongue.gif

ir nepergyvenk taip mirksiukas.gif bus gi tu vyru, ne karo metai cool.gif
Atsakyti
Aš viena auginu du sūnus (tik metai kaip išsisikyrusi), tad labai sunkiai priima naujus draugus. Jie turi mokėti su vaikais elgtis, tai yra jais domėtis, su jais žaisti ir t.t. Kitaip nepavyksta bendrauti, o ir man smagu, kai užsiima berniukais. Aišku tenka skirti laiko ir be vaikų, tačiau, jeigu nemokės susikalbėti su vaikais, nors tada pairodo visame savo gražume, kaprizinasi ir elgiasi kaip laukiniai, tai negalėsiu su tokiu vyru turėti jokių santykių... tokia jau realybė, turi pirmiau vaikus patraukti...
Atsakyti
Jei tu jam rupi ir svarbi tai ir tavo vaikas jam turi buti svarbus,jei jis tau nebeskambins tai as jau jo pati tai neieskociau,o jei visdelto dar susitiksit,tai paaiskink jam(nes gal jis nesupranta,juk pats vaiku tai neturi)kad cia tik vaiko reakcija ir kad us laiku viskas bus gerai.
Atsakyti
Arba nebus gerai... labai sunkiai priima kai kurie vaikai naujus "dėdes". Mes su sese kai tėvai išsiskyrė visus naujus dėdes žadėjom iš 7 aukšto nulesti per balkonąsad.gif Mamai neužtekdavo kantrybės su mumis kariauti... tai susirado naują vyrą tik kai mes ištekėjome:)
Atsakyti
QUOTE(vivana @ 2007 07 29, 04:08)
Buvau šįvakar pasimatyme, bet nesakyčiau, kad jis pavyko. Buvau ne viena, su savo sūneliu - važiavom trise pasivažinėti po apylinkes ir vakaras turėjo baigtis arbatos gėrimu mano namuose, bet... Sūnus prie naujojo pažįstamo tiesiog persikeitė - visą laiką rėkavo, kaprizino, lakstė, zyzė taip, kad buvo neįmanoma per triukšmą susišnekėti. Nepadėjo jokie raminimai ir gąsdinimai. Atrodė kaip "užsuktas".
Pasivažinėjom, pavaikščiojom, o paskui naujasis draugas pareiškė, kad užsuks į svečius kitą kartą, nes kažkas blogai su jo mašina. Na taip, sugedo ilgos šviesos, ir jis nenorėjo naktį atgal važiuoti tik su trumpom, bet ar tai priežastis? Man atrodo, kad jis neištvėrė sūnaus tokio elgesio, nors bendravo su juo gražiai ir ramiai,bet bijau kad pagalvojo "ne, tai ne man". Jis pats niekada nebuvo vedęs ir vaikų neturi, todėl gal jam tai pasirodė neįprasta ir baugu.
Nežinau. Norisi tikėt tuo pasiteisinimu dėl šviesų, bet aš taip norėjau su juo praleisti kuo daugiau laiko, o dabar bijau, kad mes išvis niekada nebesusitiksim cry.gif
Ar jums irgi būna, kad vaikas pavirsta kitokiu prie naujų pažįstamų? Aš labai noriu vėl tą žmogų pamatyt, ar man rašyt pirmai, jei jis man nieko neberašys? Siaubas, kaip jis man patinka, tiesiog nebeįsivaizduoju nieko kito šalia. Prieš tai mes buvom pasimatyme du kartus, o šiaip "žiūrom" vienas į kitą jau nuo vasaros pradžios.
Ką man daryt, taip nuliūdau, kad nebežinau kur dėtis. unsure.gif

luktelk siek tiek.. paskui atsargiai primink apie save.. gal jis irgi taip pat kaip tu bijo tau paskambinti, nes nenori griauti judvieju su sunumi edilijos...as tai sugalvociau rimta priezasti, del kurios tau jo zut but reika.. pvz.. kazka pamirsai... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(audronezam @ 2007 07 29, 15:09)
Aš viena auginu du sūnus (tik metai kaip išsisikyrusi), tad labai sunkiai priima naujus draugus. Jie turi mokėti su vaikais elgtis, tai yra jais domėtis, su jais žaisti ir t.t. Kitaip nepavyksta bendrauti, o ir man smagu, kai užsiima berniukais. Aišku tenka skirti laiko ir be vaikų, tačiau, jeigu nemokės susikalbėti su vaikais, nors tada pairodo visame savo gražume, kaprizinasi ir elgiasi kaip laukiniai, tai negalėsiu su tokiu vyru turėti jokių santykių... tokia jau realybė, turi pirmiau vaikus patraukti...

ziauru... tikrai... as va labai noriu susirasti sau vyra.. tai ka dabar deti savo moteriska laime ant aukojimo stalo, vardan vaiku kaprizu..??? g.gif g.gif nors kol kas nere nieko svarbesnio uz dukryte bet as tikiuosi surasti savo laime smile.gif wub.gif
Atsakyti
Na, mano naujasis pazistamas man parase, kad as labai sauni mergina, kad linki man viso ko geriausio, bet... nera pasiruoses artimiau bendraut su moterim, kuri turi vaika. Ka ir bepridursi, bent jau aisku pasidare viskas, aciu zmogui uz nuosirduma. Gal ir gerai, kad "atsisijojo" pradiniame etape, kai dar per toli nenueita. O del sunaus elgesio as jam vakar pasakiau, kad mano mazutis taip elgiasi su pirma ar antra karta matomais zmonemis.
Siaip tai antras vyras, su kuriuo bendravau po skyrybu, pirmasis i vaika reagavo labai normaliai, netgi labai teisingai aukledavo, tik man netiko kai kurie jo asmenybes atspalviai.
Na, taip, vyru yra, bet kai gyveni ne didmiesty ir vos ne kiekviena diena nuo ryto iki vakaro dirbi, tai sunku susipazinti. Nes mano buvimo vietos yra: namai, vaiko darzelis, mano automobilis, degalines, parduotuves, darbas. Nu tai darbe ir susipazistu tik blush2.gif
Atsakyti
Vivana, belieka džiaugtis, kad tavo vaikutis jį "išbandė" per pirmąjį pasimatymą. Labai dažnai vyrai (o kartais - ir moterys), neturintys vaikų,nelabai įsivaizduoja, ką reiškia turėti vaiką - ne tik džiaugtis jo pasiekimais, ne tik matyti tyliai žaidžiantį kamputyje ar mandagiai prieinantį ir pasisveikinantį su svečiais, bet ir slaugyti, kai jis serga ir visą naktį praverkšlena, guosti, kai jam skauda, ištverti jo pyktį ar nusivylimą, matyti "ožius" ir su jais tvarkytis, galų gale ištverti ir nežaboto linksmumo ar siautimo fazes, kai vaikas dūksta tiesiog todėl, kad jam tuo momentu taip noris, auklėti jį ne nuolatiniais draudimais ir barimu, o tinkamu pavyzdžiu ir ramybe, meile... Turėti vaiką - reiškia mylėti jį visada ir visokį - nesvarbu, kaip jis elgtųsi.
O jei žmogus to nesuvokia, nėra pasiruošęs tai suvokti, tada... gerai, kaip tu sakei, kad viskas nutrūko pradiniame etape. Reiškia, ne taip labai jis tavęs ir siekė, jei atsitraukė sutikęs pirmąją kliūtį. Nes tavo vaikas... Jis vis tiek visada bus šalia. taip jau yra, kad mergindamas moterį su vaikučiu, nori nenori gauni juos komplekte, 2 in 1. cool.gif Akcija tsakant biggrin.gif Čia kaip toj anekdotinėj loterijoj: "Laimi čigoniuką - taborą gauni dovanų" hihihi.gif

SĖKMĖS tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif auklėjant savo mažąjį vyrą ir tikėkimės, kad didelis ir geras vyras šalia atsiras greit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 30 liepos 2007 - 08:27
QUOTE(vivana @ 2007 07 30, 01:02)
Na, mano naujasis pazistamas man parase, kad as labai sauni mergina, kad linki man viso ko geriausio, bet... nera pasiruoses artimiau bendraut su moterim, kuri turi vaika. Ka ir bepridursi, bent jau aisku pasidare viskas, aciu zmogui uz nuosirduma. Gal ir gerai, kad "atsisijojo" pradiniame etape, kai dar per toli nenueita. O del sunaus elgesio as jam vakar pasakiau, kad mano mazutis taip elgiasi su pirma ar antra karta matomais zmonemis.
Siaip tai antras vyras, su kuriuo bendravau po skyrybu, pirmasis i vaika reagavo labai normaliai, netgi labai teisingai aukledavo, tik man netiko kai kurie jo asmenybes atspalviai.
Na, taip, vyru yra, bet kai gyveni ne didmiesty ir vos ne kiekviena diena nuo ryto iki vakaro dirbi, tai sunku susipazinti. Nes mano buvimo vietos yra: namai, vaiko darzelis, mano automobilis, degalines, parduotuves, darbas. Nu tai darbe ir susipazistu tik blush2.gif

biski gal ir liudna, bet nera to blogo kas neiseitu i gera

as su savo dabartiniu brangiausiu i pirm ale pasimatyma (nors tai buvo tik siaip susipazinimo vakaras) ejau irgi su suneliu - nes gi ejau ne i tikra pasimatyma, o tik siaip susipazinti, o vaiko neturejau kam palikti doh.gif tai viskas praejo gal smagiai, o mazius net netrukde sedejo mandagiai (jis vapse nesnekus lotuliukas.gif lotuliukas.gif )

ir dabar mes visi akrtu tryse wub.gif

o tau linkiu atrasti toki kuris neissigas spiegiancio ir isdykaujancio vaikiuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vivana @ 2007 07 29, 03:08)
Buvau šįvakar pasimatyme, bet nesakyčiau, kad jis pavyko. Buvau ne viena, su savo sūneliu - važiavom trise pasivažinėti po apylinkes ir vakaras turėjo baigtis arbatos gėrimu mano namuose, bet...

Niekaip negalėjau sulaikyti šypsenos perskaičius. Jei atėjus į pasimatymą, pamatyčiau, kad vyriškis dar ir šeimyną atsitempė, dėčiau į kojas ir lėkčiau neatsisukdama biggrin.gif Jums labai pasisekė su pasimatymo objektu - ilgokai ištvėrė, ir pasivaikščiojot, ir pasivažinėjot... Aš savo vaiko isterijų ilgesnį laiką pakęst negaliu, o jei dar svetimų tektų klausytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vivana @ 2007 07 29, 03:08)
Buvau šįvakar pasimatyme, bet nesakyčiau, kad jis pavyko. Buvau ne viena, su savo sūneliu - važiavom trise pasivažinėti po apylinkes ir vakaras turėjo baigtis arbatos gėrimu mano namuose, bet... Sūnus prie naujojo pažįstamo tiesiog persikeitė - visą laiką rėkavo, kaprizino, lakstė, zyzė taip, kad buvo neįmanoma per triukšmą susišnekėti. Nepadėjo jokie raminimai ir gąsdinimai. Atrodė kaip "užsuktas".
Pasivažinėjom, pavaikščiojom, o paskui naujasis draugas pareiškė, kad užsuks į svečius kitą kartą, nes kažkas blogai su jo mašina. Na taip, sugedo ilgos šviesos, ir jis nenorėjo naktį atgal važiuoti tik su trumpom, bet ar tai priežastis? Man atrodo, kad jis neištvėrė sūnaus tokio elgesio, nors bendravo su juo gražiai ir ramiai,bet bijau kad pagalvojo "ne, tai ne man". Jis pats niekada nebuvo vedęs ir vaikų neturi, todėl gal jam tai pasirodė neįprasta ir baugu.
Nežinau. Norisi tikėt tuo pasiteisinimu dėl šviesų, bet aš taip norėjau su juo praleisti kuo daugiau laiko, o dabar bijau, kad mes išvis niekada nebesusitiksim cry.gif
Ar jums irgi būna, kad vaikas pavirsta kitokiu prie naujų pažįstamų? Aš labai noriu vėl tą žmogų pamatyt, ar man rašyt pirmai, jei jis man nieko neberašys? Siaubas, kaip jis man patinka, tiesiog nebeįsivaizduoju nieko kito šalia. Prieš tai mes buvom pasimatyme du kartus, o šiaip "žiūrom" vienas į kitą jau nuo vasaros pradžios.
Ką man daryt, taip nuliūdau, kad nebežinau kur dėtis. unsure.gif


gal tiesiog norėjo dėmesio sau g.gif
Atsakyti