Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti nuo čiulptuko ? 2 dalis

labas mamytes, mano leliui 8 men. Neseniai atpratinau ji miegoti ant ranku, o dabar noreciau atpratinti ir miegoti be ciulptuko. teko kelias savaites senelems priziureti mano vaikuti tai ir pripratino prie papkio. Ir dabar kitaip ponaitis mano neuzmiega, tik su papkiu burnytej. Noreciau Jusu patarimo kaip atpratinti nuo papkio.
Atsakyti
QUOTE(Irtisa @ 2006 08 12, 17:20)
labas mamytes, mano leliui 8 men. Neseniai atpratinau ji miegoti ant ranku, o dabar noreciau atpratinti ir miegoti be ciulptuko. teko kelias savaites senelems priziureti mano vaikuti tai ir pripratino prie papkio. Ir dabar kitaip ponaitis mano neuzmiega, tik su papkiu burnytej. Noreciau Jusu patarimo kaip atpratinti nuo papkio.



O kas čia blogo, kad vaikas miega su papkiu? Gi vaikiukui reikia apsiraminimo g.gif
O 8 mėn. kūdikį tikrai turėtų būti sunku atpratinti doh.gif Nei jam pasakysi, kad šuniukas nusinešė, nei pelytėm atiduosi, nei galųgale į Telebimbam nenuveši ir neatimsi iš vaiko. Manau, kad kai jam jo nebereikės pats atiduos mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sūnui jau greita 9mėn. mes jau antra savaite be čiulptuko miegam.. clap.gif tiesiog viena diena su vyru nusprendėm nebeduot ir viskas. Tai kaskaip drastiskai pasielgem, bet jau baigia priprast ir nebeprašo. Aš tai nesutinku kad kai supras kad nebereikia, tada ir nebeduot, tiesiog ir vaikui tada meluoti reikia (kaip rašė pelytė nunešė) ir per ta laika nuo čiulptuko dantys kreivi paliks. Beje mus taip pat močiutė pripratino.. verysad.gif
Atsakyti
As irgi , Ingavysnia, taip drastiskai bandziau atpratint, bet nervai neatlaike tai ir vel pries uzmiegant ciulpia papkiuka schmoll.gif Labiausia tai del kreivu dantuku baiminuos, o beto negaliu ziureti kaip musu vienas kaimynu berniukas vaiksto: jau gal kokiu 2 m. ir daugiau, kalba normaliai, o kai kalba dar papkis burnoj tupi, tai jau tikrai kazkokia nesamone doh.gif Iki supratimo kada supras kai pasakysiu jog pelyte nusinese papkiuka, tikrai nenoriu laukt, taigi teks turbut pakartoti ta drastiska bandymuka is naujo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irtisa @ 2006 08 19, 12:42)
As irgi , Ingavysnia, taip drastiskai bandziau atpratint, bet nervai neatlaike tai ir vel pries uzmiegant ciulpia papkiuka  schmoll.gif  Labiausia tai del kreivu dantuku baiminuos, o beto negaliu ziureti kaip musu vienas kaimynu berniukas vaiksto: jau gal kokiu 2 m. ir daugiau, kalba normaliai, o kai kalba dar papkis burnoj tupi, tai jau tikrai kazkokia nesamone  doh.gif  Iki supratimo kada supras kai pasakysiu jog pelyte nusinese papkiuka, tikrai nenoriu laukt, taigi teks turbut pakartoti ta drastiska bandymuka is naujo  verysad.gif



Nu iš kur jūs čia ištraukėt, kad dantys nuo soskių kreivi palieka g.gif Pirmą kartą girdžiu .
Vyresnėlis mano soskę čiulpė gal iki 1,5 m ir nieko kuo gražiausiai auga jau kiti dantukai ax.gif
Nu nežinau jeigu duodat vaikiukams tuos ortodontinius ar kaip juos ten vadina, tai gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irtisa @ 2006 08 19, 12:42)
As irgi , Ingavysnia, taip drastiskai bandziau atpratint, bet nervai neatlaike tai ir vel pries uzmiegant ciulpia papkiuka  schmoll.gif  Labiausia tai del kreivu dantuku baiminuos, o beto negaliu ziureti kaip musu vienas kaimynu berniukas vaiksto: jau gal kokiu 2 m. ir daugiau, kalba normaliai, o kai kalba dar papkis burnoj tupi, tai jau tikrai kazkokia nesamone  doh.gif  Iki supratimo kada supras kai pasakysiu jog pelyte nusinese papkiuka, tikrai nenoriu laukt, taigi teks turbut pakartoti ta drastiska bandymuka is naujo  verysad.gif




na man taip pat buvo laaabai sunku bet vyras palaike sako geriau viena karta atsikankinti ir dabar jau esam pamirse kas tas tutis yra 4u.gif as taip pat turiu pazystama kur vaikui pusantru metu ir dar su tute.. tiesa pasakius nesu macius jo be ciulptuko.. unsure.gif graudu..kaskaip kai vaikas su ciulptuku maziau i aplinka reguoja delto ir pasiryzau tai padaryti linkiu stiprybes jei apsispresit bus daug vargo bet rezultatai dziugina mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš nematau problemos, jei vaikas su čiulptuku tik miega. Mano abu vyresnėliai užmigimui (bet tik užmigimui, net čiulptuko vieta buvo po pagalvyte) čiulptuką naudojo maždaug iki 1,5m. ir po to visai neskausmingai, net be ašarėlių su juo atsisveikino - vienas lėliukui atidavė, kitam varna nunešė. O va mažasis su čiulptuku migdytis kategoriškai atsisakė persiritęs per pusmetuką. Ir ką gi, su juo daugiau problemų - sunkiai migdosi vienas, ilgai trunka užmigdymas prabudus naktį, labiau nei broliai prisirišęs prie krūties ir prašo jos ne tik pavalgyti, bet ir nusiraminti prieš miegą (nors yra sotus). O dėl kreivų dantukų, tai stomatologai pasisako prieš čiulptuko čiulpimą ilgai ir nuolat. Tik užmigimui čiulptuką naudojantis vaikas jį čiulpia viso labo keliasdešimt minučių per parą. Geriantys iš buteliuko tiek pat laiko čiulpia buteliuką, o maitinami krūtimi krūtį. Čiulpimo judesys visiškai toks pats, tad kodėl mamos panikuoja tik dėl čiulptuko?
Atsakyti
Musu maze be ciulptuko jau 4 men. gyvena tongue.gif (nelabai jos reikejo ir anksciau), bet uzmiega tik supama, o ir nakti daznai praso kruties verysad.gif kita karta galvoju, kad gal geriau ji miegodama turetu tute, nes as jau beveik 11 men. nakti miegu kas 2 val. (o kartais ir dazniau tenka atsikelti), bet manau, kad isvargsim mes ta kudikyste ir neturesim galvos skausmo del tutes dingimo, o del dantuku tai tiesa, kad nuolat tutes buvimas burnoj sugadina sukandima (o del to greiciau tipo dantukai genda verysad.gif ). O 8 men. tik del uzmigimo, manau nereiktu vaiko kankint, nebent sugalvosi kaip ji kitaip uzmigdyt. Na musu mazei padejo tute uzmirst, kai netycia mes jos megstamiausia pametem, o pagal amziu itaisem didesne, neeme jinai jos ir po truputi uzmirso senaja thumbup.gif
Atsakyti
Man įdomu, o kodėl mamos iš viso duoda tas gumas žįsti? doh.gif blink.gif Neduotų, nereiktų atpratinti, tskant. umn.gif

Mano mama yra man ausis prazirzus, kad duočiau vaikui soskę. jau maniau bash.gif
Man ta senoji karta (tipo mamų) tai atrodo, tik ir galvojo, kaip vaiku atsikratyti greičiau. Tai gumos kavalką burnon, ir ramu wacko.gif O kad pasūpuotų ant rankų, paguguotų kartu su vaikučiu, kur ten...irnesakyk.gif
Tik aiškina man, kad neįmanoma nuraminti, duooook sooooskę. Nu blin, vos vos nebuvo taip gun_bandana.gif :
na čia juokais, aišku, bet spaudimas tai buvo didelis.

O dabar ir antras vaikutis apsieina be žinduko. spam.gif
O jei kuri mama sako "oi, ką čia nusišneki, negirdėjau dar, kad žindukai dantų sąkandį gadintų" tai noriu pasakyti, kad "įstatymų (dėsnių)nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės". poster_dont.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 13 rugsėjo 2006 - 19:37
4u.gif
Musu jau astuoniu men. bet deja ji ne tik pries nakti reikalauja, bet ir diena ir nakti. Tai labai noreciau atpratinti, bet dabar kaip tycia teks iki metuku laiko pas uosvius gyventi, tai negaliu vaiko virkdinti, nes paskui snekes kad vaiku nesirupina ir t.t... verysad.gif doh.gif
Atsakyti
O musu sunelis tai diena nori zinduko,kai einam diena i lauka.Nakty miega be nes turi paputi blush2.gif
Dukra uzaugo visai be zinduko ,jai nereikejo. thumbup.gif
Atsakyti
O maniskei kad uzmigti mamos papuko reikia doh.gif Va tai problemele ax.gif
Tai ciulptukas mane gelbeja: kai jau beveik miega, kisu ciulptuka ir ji toliau jau pati dar pusvalandi 2.gif o po to spjauna ir miega ramiai.
Ir tik uzmigdyt naudojom mes ta ciulptuka ir nuo 4,5 men, nes iki to nepripazino visiskai schmoll.gif
Atsakyti