Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių vaikutis išgyvena?

Gerbiamos mamytės, kurios pagimdėt anksčiau laiko, gal galit pasidalinti patirtimi, kaip sekėsi jūsų neišnešiotam mažyliui. Teko skaityti literatūro, kat 27 sav. sulaukęs vaikutis turi galimybę išgyventi. Ar tai tiesa?
Atsakyti
nuo 22 sav. jau turi galimybe isgyventi smile.gif
Atsakyti
Aš bandau tuo save raminti. mums 22 sav. ir vat kiekviena smulkmena neduoda ramybes, juolab kad problemu anksčiau būta. bandau pozityviai mastyti bet kažkaip nelabai gaunasi  :(
Atsakyti
siais laikais isgyvena nuo 600gr. tik pasekmes neaiskios, jis tada dar turi daug operacija pernesti sad.gif akytes operuoja ir t.t.
Atsakyti
Aš turiu Nėščios moters kalendorių, ten parašyta, kad nuo 27 savaitės yra 85 % tikimybė, kad kūdikėlis išgyvens. Mums kaip tik 27 savaitės pabaiga...
Mamytės, nesigasdinkim. Linkiu visoms visoms išnešioti vaikelius, tiek kiek reikia.
Atsakyti
[quote]Gerbiamos mamytės, kurios pagimdėt anksčiau laiko, gal galit pasidalinti patirtimi, kaip sekėsi jūsų neišnešiotam mažyliui. Teko skaityti literatūro, kat 27 sav. sulaukęs vaikutis turi galimybę išgyventi. Ar tai tiesa?[/quote]

As skaiciau, kad nuo penkiu menesiu, intensivios prieziuros salygomis dauguma isgyvena.
Atsakyti
Kuo didesnis vaiko neisnesiotumas, tuo daugiau bedu gali buti su vaiko psichomotoriniu vystymusi, sveikatos bukle. Mano mazius gime 34 savaiciu, buvo 2,5 kg. ir 49 cm. Kvepavo pats, taciau pienuka kuri laika gere per zonda, nes nebuvo susiformave ciulpimo refleksai. Dabar jam trys metai ir visos neisnesiotuku bedos jau uzmarsty.
Gydytojai sako, kad neisnesiotuko bukle priklauso nuo jo paties brandumo, nestumo eigos ir kt.  Tokiu vaiku vystymasis veluoja tiek savaiciu, kiek jie yra neisnesioti. Paprastai tokie vaikai savo bendraamzius pasiveja per du metus. Maniskis pasivijo per vienerius.
Mielos nestukes, visoms linkiu isnesioti ir pagimdyti taip kaip priklauso.
Atsakyti
Mano drauge pries 5 men pagimde 25 sav mergyte, svoris 1,700. Du menesius mazyle gulejo inkubatoriuje, isimdavo pamaitinti ir panesioti (daznai), po to ir namie buvo pajungta koki 1men prie aparato, fiksuojancio kvepavima (net pasivaiksciodamos ji vezimo apacioje tampesi), nes ji daznokai "pamirsdavo" kvepuoti. O siaip vystosi kaip absoliuciai eilinis vaikas, dabar yra kaip normalus 5 men kudikis, ir net drutas kudikis, nes gaudavo papildomai proteinu.
Atsakyti
Mielos mamytes, net ir dvi savaites neisnesiotas kudikis stipriai skiriasi nuo pilnai isnesioto. Maniskis neturejo blakstienu, antakiu, nebuvo mazuju naguciu, ausytes buvo 'karpytos'.
Be to neisnesiotukai buna jautresni, nervingesni, silpnesnio imuniteto.
Tikrai linkiu visoms gimdyti laiku!
Atsakyti
Kiek zinau neisnesioti vaikiukai (aisku nevisi) turi bedu su ivairiais negalavimais. Mano pazystama pasigimde vaikuti 8 nestumo menesi nezinau keik tiksliai buvo savaiciu, pabuvo kudikelis tris dienas inkubatoriuje nes plauciukai nebuvo issiskleide, o po to augo drutas sveikas vaikis, bet kai jam buvo 9men mama ji nuvede pas akiu gydytoja ir isivaizduokit, jo regejimas + 10 ph34r.gif Tokiam vaikiukui gali guti pripazintas dalinis apakimas. As pati kalbejau su ekiu gydytoja tai sake kad kas antram neisnesiotam vaikuciui gresia rimtos bedos su matomumu, buna arba didele trumparegyste arba didele toliaregyste.
Atsakyti
Kažkada buvus bendradarbė man pasakojo, kad jos giminaitė dar sovietmečiu pasigimdė 500 gramų mergytę. Tik nepamenu kiek savaičių jai buvo, bet spėju, kad tikrai nedaug...Kadangi dar buvo gūdus sovietmetis, tai gydytojai nusprendė, kad gimdyvei vaiko geriau nerodyt (kad šoko nebūtų), o tėvas visgi kažkaip pas medikus įsiprašė savo vaiko pažiūrėti. Paskui visa giminė klausinėjo: na, kaip ten tas vaikelis? Vyriškis tvirtino, kad visas į tėtuką nusidavęs ( pirma laiko gimusi mergytė buvo apžėlusi tankiais gaurais). Juokai juokais, bet vyriškis širdy meldės, kad geriau jau tas kūdikis negyventų. Dabar visos apsiskaitę, jau žinom, kad vaikiukai pilvely apžėlę būna...o tada šeima manė, kad apsigimimas koks. Po mėnesio ar kiek daugiau(nepamenu) medikai pirmą kar parodė dukrytę motinai. Mažoji ne tik išgyveno, bet nepaprastai dailia mergina išaugo, aukštąjį baigė. Tuo metu, kai pasakojo aš kaip tik laukiaus ir niekaip nesugebėjau įsivaizduot kaip gali atrodyt 500gr. kūdikis. Kai maniškė gimė virš keturių, tai tie"du sviesto pakeliai ir dar biškutis" atrodė išvis nerealiai. Nes ir 4kg. žogiukas toks vabalėlis atrodė. Tad jeigu medicina sugebėjo išsaugot gyvybę dar "tais laikais"-manau, kad dabar dar daugiau šansų...Sekmės ir tikėk , kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Kedainiuose buvo toks atsitikimas, viena mama, pagimde berniuka 500 g Tikslaiu jai buvo 5 nestumo menuo ir ji buvo isvezta i gimdymo namus del persileidimo, taip medikai ir uzrase kad ivyko persileidimas, o vaisiu idejo i koki tai inda tik viena sesele netycia patebejo kad tas vaisiu juda, tada puole visi prie to mazo zmogucio tuoj i klinikas ir pan. Tas zmogiukas isgyveno, deja mamai jo nereikeji (ji buvo asociali, isgerinejo), taigi ta berniuka kai jam sukako 5 ar 6 metukai isivaikino italu seima. Visa sia istorija ziurejau per televizija, ten rode to berniuko nuotrauka. Tokio grazaus vaiko nesu macius o jo zvilgsnis toks subrendes atrode, kad net sirdi spaude ziurint, va ka dave vaikui tokie isgyvenimai. Laimei istorija si laimingai baigesi, laimei gad sesute izvalgi pasitaike. Tai buvo senaii gal pries kokius 8 metus. O ir gimdykla Kedainiuose patyliu, net ir siomis dienomis doh.gif
Atsakyti