Įkraunama...
Įkraunama...

"Univers Via" šestadieninė mokyklėlė Klaipėdoje

Sveikos, mamytes 4u.gif
Siandien buvau nuejus pasizvalgyt i "Universa via" sestadienine mokyklele vaikuciams. Maniskiui greit penki metai, galvoju kokia podarzeline veikla gal reiktu pradet lankyt sestadieniais, mokyklai po biskuti ruost. Mamytes, pasidalinkit patirtim, ziniomis apie sia istaiga. Ar verta lankyt, ar duoda naudos lankantiems darzeli? O gal daugiau skirta naminukams? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Pirma karta girdziu apie tokia...

Kiek zinau, keliu mano draugiu vaikuciai lanko Pinokio mokyklele, o kitu mokykleliu nelabai ir zinau.....
Atsakyti
Manau, kad per anksti. Juk vaikui dar nėra nei penkių metų. Per tą didelį priešmokyklinį užimtumą gali pasidaryti nervų kamuoliukas ir praeiti noras išvis lankyti mokyklą. Suprantama, jog vaikas vaikui nelygus. Šioje situacijoje geriausiai galėtų patarti "psichologinė tarnyba" (neprisimenu tikslaus pavadinimo), esanti Debreceno gatvėje. Jų konsultacijos nemokamos, per prievartą nuomonės neperša, pabendravę su vaiku parekomenduos kaip teisingiau pasielgti. Aš taip pat galvojau prieš pirmą klasę leisti į Universa Via saviškį, tačiau džiaugiuosi, jog to nepadariau (tikrai ne dėl pačios Universa Via mokyklos, ar jos kolektyvo) . Vistik mokykloje teks atsėdėti 12 metų. Tačiau iki šiol džiaugiuosi, jog dar nuo mažumės pradėjau leisti į šokių studiją mažiesiems. Jam ten ir smagu tarp bendraamžių, formuojasi graži laikysena, nes sėdint mokyklos suole ją pagadinti greitai galima, na ir šioks toks meninės pakraipos lavinimąsis. Na, bet kaip jau minėjau, čia kaip kam.
Atsakyti
Slapux, o kaip ten su kainom? Mes gi i ta darzeli einam, bet kazkaip nesidomejau ten. Siaip as Auguste i Vyduno vidurine vesdavau - 30 lt vienas kartas. Pamokeles liux, nesutinku su Bella , kad anksti. Tos pamokeles visiskai ne tokios kaip mokykloj. Mano dicke mielai ejo i ja - soko, dainavo, piese, sprende logikos uzdavinius. Tik va kazkaip apleidom, nebenuvedam. tai sakau, cia gi labai patogu butu. Gal galetu kartu eiti? Vis drasiau kai ka pazysti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2005 02 05, 21:55)
Sveikos, mamytes  4u.gif
Siandien buvau nuejus pasizvalgyt i "Universa via" sestadienine mokyklele vaikuciams. Maniskiui greit penki metai,  galvoju kokia podarzeline veikla gal reiktu pradet lankyt sestadieniais, mokyklai po biskuti ruost. Mamytes, pasidalinkit patirtim, ziniomis apie sia istaiga. Ar verta lankyt, ar duoda naudos lankantiems darzeli? O gal daugiau skirta naminukams? Aciu  4u.gif

As esu truputi pries privacias mokykleles. Mano vyriausias sunus lanke privatu darzeli ir pradines klases, po to labai sunkiai pritapo prie paprastos vidurines. cry.gif Na, kaip ir siltnaminis vaikas patapo. Taciau dabar auga maziukai, po truputi bandau vesti i darzeli ( valdiska). Bet...vel iskilo ta pati dilema: i kokia mokykla vesti juos g.gif ? Rodos, labai jau nesaugu tose valstybinese mokyklose. Sutinku, kad privaciose mokyklelese vaikui skiriama daugiau demesio, bet reikia nepamirsti, kad aukstesnes klases vaikai vistiek lankys valdiskose mokyklose ir ten to demesio nebeliks sad.gif
Dabar pamirsau kiek kainuoja "Universa via" mokslai ( skambinau, domejausi), berods 400-600 lt. menesiui.
Atsakyti
Siaip pirmas ispudis nekoks pasirode vien del zmogaus, kuris mus prieme. Sake direktore labai thumbup.gif , bet buvo uzsiemus-viska aprode gal administratore kokia, nzn. Bet jau materialiste kokia blink.gif doh.gif Fe, vien tai ir sugadino ispudi. Uztai ir idomi sia mokyklele lankanciu mamyciu nuomone. Kiek supratau tai ir darbo priemones reik savo nestis sad.gif
Atsakyti
O man asmeniskai vedeja " ne prie dusios" pasirode. Na, nesvarbu. As ten nevesiu. Drauges vaikiukas lanke, bet i 1 klase, kazkodel isleido i paprasta mokykla g.gif
Atsakyti
Nu tos mokykleles vedeja man irgi nelabai. Apturejau as viena karta su ja konflikta - nemaloni moteriske pasirode blink.gif

Elina, nieks nekalba apie privacias mokyklas, kalbam apie sestadienine. As saviskes nesiruosiu leisti i privacia. O va sestadienine gerai vaikui - cia kaip burelis koks gaunasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 17 vasario 2005 - 16:47
Praėjusį rudenį buvau "užsikepusi" savo trimetį į šeštadieninę mokyklėlę Kauno g. (nepamenu pavadinimo). Mėnesinis mokestis 80 Lt + atsinešti savo priemones blink.gif Kažkaip tikėjaus, kad už tą sumą būtų galima ir priemones gauti, tuo labiau, kad to lankymo - 4 kartai per mėnesį g.gif
Susirinko apie 10 vaikų 5-6 metų amžiaus. Maniškis buvo mažiausias.
Nu, ką pasakyt. Priešmokykliniams ten smagu. Žaidžai, spalvina, rašo, dainuoja ir t.t. Niekas nedaroma prievarta. Bet savojo daugiau nevedžiau. Tikėjausi, kad atitinkamam amžiui atitinkama ir programa turėtų būti (bent jau taip telefonu buvo nupasakojus direktorė). 3-mečiui vaikui mokytis skaityti ir rašyti manau per anksti g.gif
Dabar, rudenį ieškosiu vėl kažko panašaus ax.gif Pinokis, kiek žinau nuo 4 priima.
O dėl privačių darželių ar mokyklų, mano nuomonė tokia - tikrai vaikai patampa šiltnaminiais. Vėliau sunku būna integruotis ne tik į valdiškas mokyklas, bet ir aplamai į mūsų ŠIANDIENINĘ blink.gif visuomenę.
Atsakyti
labas. drinks_cheers.gif visus metus lankėme ,, UNIVERSA VIA'' šeštadieninę mokyklėlę Kauno gatvėje. Esu be galo patenkinta 4u.gif Net neįsivaizdavau, kad tiek daug dėmesio galima skirti vaikui. Po naujųjų metų čia atsidarė dvi grupės - nestuke.gif viena 3 - 4 m.vaikams , kita - cool.gif 5 - 6m. Man pasirodė, kad tos užduotėlės, kurias atlieka mano mažoji, be galo reikalingos, nes aš namuose neturiu nei kantrybės, nei laiko, nei ypatingo noro mokyti vaikus visokių gudrybių. Tegul tuo užsiima tie, kas išmano. blush2.gif Labiausiai mums patinka ,,žaisti pamokėles'', o dukrai - statyti namus iš kaladėlių. Mano nuomone, žaisti ir namuose gali, o mokyklėlė yra tam, kad mokyti. O ko mokyti - mokytoja geriau žino nei aš. Svarbu, kad vaikui patiktų, kad noriai eitų. Kol kas mums viskas patinka ir kitiems rekomenduoju. Nebijokite - išbandykite patys. thumbup.gif Linkiu sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKI.AS TAIP PAT PLANUOJU SAVO DUKRYTE VESTI I TA MOKYKLELE.MES BUSIMOS ANTROKELES.GAL KAS MOKOSI IS JUSU VAIKUCIU.? KOKIE TEN ATSILIEPIMAI.KAD MAZYLIAMS TEN LABAI FAINIAI TAI GIRDEJAU.O KAIP DIDESNIEMS? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 02 17, 10:25)
As esu truputi pries privacias mokykleles. Mano vyriausias sunus lanke privatu darzeli ir pradines klases, po to labai sunkiai pritapo prie paprastos vidurines. cry.gif  Na, kaip ir siltnaminis vaikas patapo. Taciau dabar auga maziukai, po truputi bandau vesti i darzeli ( valdiska). Bet...vel iskilo ta pati dilema: i kokia mokykla vesti juos g.gif ? Rodos, labai jau nesaugu tose valstybinese mokyklose. Sutinku, kad privaciose mokyklelese vaikui skiriama daugiau demesio, bet reikia nepamirsti, kad aukstesnes klases vaikai vistiek lankys valdiskose mokyklose ir ten to demesio nebeliks sad.gif
Dabar pamirsau kiek kainuoja "Universa via" mokslai ( skambinau, domejausi), berods 400-600 lt. menesiui.


PRADINUKAM KAINA 450LT BE MAITINIMO,BET CIA I KAINA IENA DAUG BURELIU,VAIKAI MOKYKLELEJE IKI 5 VL VAKARO,JIE PARUOSIU TEN PAMOKELES.MES PATENKINTI...O DICKIAMS 350LT.SUTINKU,KAD NEPIGU,BET LYGIS....... thumbup.gif
Atsakyti