Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

Sakoma, jog vienodu zodiaku zenklu poros neilgai tebuna kartu g.gif Na kiek girdejau dar gali but mergele-mergele, ar avinas-avinas 4u.gif Bet kitu zenklu santuoka nutruksta blink.gif Nesinori tiket tom burejom ir jokiais zodiakais, nes mano ir draugo zodiakai-svarstykles (na charakteriu tai mes labai panasus) mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes su vyru abu Sauliai.Tiesa,jis kiek ramesnis,seslesnis.Sugyvenam kuo geriausiai,gal todel,kad jis-labai geras zmogus biggrin.gif
O Svarstyklem ko nebut kartu...manau,jie puikiai tai gali...
Atsakyti
Mes su vyru vienodų zodiakų ženklų ir gimimo diena skiriasi 5 dienomis, bet esame skirtingi kaip diena ir naktis. Ir nebuvo taip, kad idilė kažkokia santykiuose rastųsi ir nebus taip matyt rolleyes.gif Kitąsyk ženysiuos su Jaučiu blush2.gif Su Jaučiais sutariu labai gerai ax.gif
Atsakyti
Mažiau tikėkit horoskopais. Po to bus, kaip kažkada nuskambėjęs tikras atsitikimas Rusijoje: skyrybų byla, kur skyrėsi daugybę metų, gal kokius 20, kartu nugyvenę sutuoktiniai, kurie išsiaiškino, kad jų horoskopai nesuderinami laugh.gif

Šiaip jau, kiek teko domėtis astrologija paauglystėje, vienodi ženklai - dar ne pasaulio pabaiga. Dvyniams tai ypač gerai, ir kitiems oro ženklams. Svarbu tai, kad partneris nebūtų opozicinis ženklas - tai yra, jeigu išdėstysim visus 12 ratu, esantis priešingas jūsiškiui. Avinui būtų Svarstyklės, Jaučiui - Skorpionas, Dvyniams - Šaulys, Vėžiui - Ožiaragis, Liūtui - Vandenis, ir t.t. Tokie santykiai bus dramatiški, nes priešingi poliai vienas kitą labai trauks, o kartu bus dideli konfliktai. Tai liečia ne tik šeimą, bet ir draugus. Labai gerai, jeigu "susiporuoja" tai pačiai stichijai priklausantys ženklai - Liūtas su Šauliu, Vandenis su Svarstyklėmis...

Bet... Nu merginos, negi jūs visu tuo tikėsite? Atkreipkit dėmesį į mažų mažiausiai tokį faktelį: astrologija yra iš senovės atėjęs "mokslas" ir yra paremta tais laikais laikyta teisinga geocentrine pasaulio sistema (tai yra, kad žemė yra centas, o apie ją sukasi planetos, saulė, mėnulis... pagal tai ir sudarinėjami horoskopai). Kai mokslas pripažino kitokią sistemą - taip vadinamą heliocentrinę (centras - tai saulė, žemė su kitom planetom sukasi aplink ją, o Mėnulis - tai Žemės palydovas), astrologija nuo to nepasikeitė. Ir šiandieninės jų blevyzgos paremtos tuo pačiu. Aišku, jeigu jūsų ir partnerio ženklai sudaro "gerą" derinį, tuomet galit pasidžiaugti, kad net šitam žaidime jie sutampa. O jeigu "netinkamą" - tuomet dar kartą perskaitykit šią mano posto dalį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes su vyru abu veziai, ir nieko, normaliai sutariam. Siaip as ne per daug tikiu horoskopais, bet kazkiek tiesos yra. Manau, kad nieko blogo su tuo paciu zenklu buti poroje, nes stichija tai sutampa. Apie vezius esu girdejusi toki issireiskima: "Jie visa gyvenima vaiksto atbuli ir nuolat susiduria uzpakaliais su tokiais paciais kaip jie". Man si taisykle pasiteisina. Daug draugu, pazistamu, veziu, plius partneriai budavo veziai, dabar ir vyras. Zodziu, nuolat esu veziuku apsuptyje. Idomu, kokia kitu patirtis.
Atsakyti
Mes ne tik,kad abu liutai-ziurkes biggrin.gif ,bet dar ir musu dukrytes liutukai ir graziai sau gyvenam, kaip tikra liutu seima thumbup.gif
Atsakyti
mes abu su vyru dvyniai ir puikiai sutariam, beveik visada sutampa musu nuomones ir megstam tuos pacius dalykus. beja, musu dukryte irgi dvynys ir planuojam dar viena leliuka panasim laikui, gal irgi bus dvynukas thumbup.gif
Atsakyti
O mes abu žuvys ir puiku. Buna mazu pykciu, bet kur gi ju nebuna!!!! thumbup.gif
Atsakyti
mes abu oziaragiai ir uzsispyre kaip oziai:)
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 02 07, 10:51)
Šiaip jau, kiek teko domėtis astrologija paauglystėje, vienodi ženklai - dar ne pasaulio pabaiga. Dvyniams tai ypač gerai, ir kitiems oro ženklams. Svarbu tai, kad partneris nebūtų opozicinis ženklas - tai yra, jeigu išdėstysim visus 12 ratu, esantis priešingas jūsiškiui. Avinui būtų Svarstyklės, Jaučiui - Skorpionas, Dvyniams - Šaulys, Vėžiui - Ožiaragis, Liūtui - Vandenis, ir t.t. Tokie santykiai bus dramatiški, nes priešingi poliai vienas kitą labai trauks, o kartu bus dideli konfliktai. Tai liečia ne tik šeimą, bet ir draugus. Labai gerai, jeigu "susiporuoja" tai pačiai stichijai priklausantys ženklai - Liūtas su Šauliu, Vandenis su Svarstyklėmis...


Nesutinku,kad priesingi zenklai gali turet daug problemu budami kartu.Stichijos tai nera visai priesingos,pav.,Saulys-Dvyniai,ko gi blogai Ugniai su Oru,kaip tik gerai.
Astrologijoj yra tendencijos,nenuneigsi,bet juk zmones visi skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2005 02 07, 12:47)
mes abu oziaragiai ir uzsispyre kaip oziai:)

O jums tai netrukdo?As jei izvelgiu blogu savybiu, tai ju turim abu doh.gif Pvz. as taip svarstau kol nusiperku koki daikta, klausiu draugo, jis irgi koki 100 kartu pergalvoja...Svarstom svarstom...O taip norisi kad kas stumteltu ir pasakytu:"po velniais, jei jum reikia sito, tai ir darykit taip" unsure.gif
Atsakyti
[quote=Rasma,2005 02 07, 12:31]
Mes su vyru vienodų zodiakų ženklų ir gimimo diena skiriasi 5 dienomis, bet esame skirtingi kaip diena ir naktis. Ir nebuvo taip, kad idilė kažkokia santykiuose rastųsi ir nebus taip matyt rolleyes.gif Kitąsyk ženysiuos su Jaučiu blush2.gif Su Jaučiais sutariu labai gerai ax.gif

Rasma, aš ir mano vyras esame gimę po tuo pačiu ženklu, kaip ir tu su savuoju, o gimtadieniai skiriasi viena diena. Idilės tikrai nėra ir kuo toliau tuo mažiau panašu, kad bus, bet gal taip įdomiau gyventi mirksiukas.gif
O mūsų charakteriuose tai aš randu panašumų, nors irskirtumų gana daug
Atsakyti