Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vakaras

Tai prasidėjo labai senai beveik prieš vienuolika metų...
Kai du jaunuoliai susipažysta žiema...kai šalta ir rodos meilei vietos nėra..Man jį pamačius kojos linko,rankos drebėjo ir pasaulis išnyko.Jo akys mėlinos mėlinos kaip jūra wub.gif Niekada šito jausmo nepamiršiu.

Mes daug bendravom,dažnai budavom kartu.Kalbedavomes betkokiomis temomis...Ir visdėlto kodėl mes ne kartu?
Buvom jaunučiai man 15 jam 19 metu.Ir jis po poros metu išvaževo i kita šaly laimės ieškoti unsure.gif Neverkiau,linkėjau laimės iš visos širdies,bet likau su laukimu...
Visada palaikėm ryši,toki visai silpna...tik trumpi skambučiai per metus...kaip sekasi?Ir prieš pora metu tie skambučiai taip padažnėjo,o kur dar sms ir e-mailai...
Atvėriau širdy,pasakiau apie savo jausmus...jis nustebes ir paskė kad visada man jautė begale švelnumo...O ar tai meile jis kaip ir nežino.


Liepa... visai ne vasariška,visai ne toks oras kokio tikėjausi per šes atostogas...dangus apsiniaukes doh.gif Skambutis...JIS bigsmile.gif "Gal susitinkam šendien vakare?"(Prieštai ryte buvom susitike papusryčiauti wub.gif )

Pasiilge gamtos ten ir patraukem.Upė,žole žalia,medžiai ir jo mėlinos akys...šypsena kuri mane žudo...jausmai su kuriais gyvenu šitiek metu...ir mūsu dialogas nenutylantis.Kiek daug ir apie viska norisi pasikalbėti...Tiek nuortauku peržiurėjom,nes taip norėjosi pajusti kiekviena akimirka lyg patys nebutume išsiskyre...
Išpradžiu sutemo mums bebūnant,paskui skaičiavom žvaigždes..ju buvo gal tik kelios...ir žiurim saulė kyla bigsmile.gif O mes vis turėjom apie pasikalbėti...

Jis tas kuri man skyrė dangus...Jis tas kuri aš myliu ir mylėsiu...
Ir vėl klausimas ...Kodėl mes ne kartu?
Per tiek metu naturalu kad šalia mūsu atsirado antrosios pusės,bet mes abu dar nesusituoke.Abu planuojam skirybas,bet nežinia ar jos bus...

Ištikruju kasdien susimastau,kasdien žinau kad kitaip nesijausiu,kad meilė nedings...Šendien mes draugai...net labai geri...
Atsakyti
Linkiu, kad būtumėt ne tik draugai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meridė @ 2007 08 04, 17:42)
Linkiu, kad būtumėt ne tik draugai mirksiukas.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Man tik keistas toks neryžtingumas, jei jau tokie abiejų jausmai stiprūs... Ir daug kitų kabliukų matau...
Bet linkiu bendros Jums laimės... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <Intraverte>: 05 rugpjūčio 2007 - 16:42
QUOTE(<Intraverte> @ 2007 08 05, 14:41)
Man tik keistas toks neryžtingumas, jei jau tokie abiejų jausmai stiprūs... Ir daug kitų kabliukų matau...
Bet linkiu bendros Jums laimės...  smile.gif

Ačiū už linkėjima 4u.gif Bet tikriausei tik mano vienos jausmais tokie stiprūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 08 05, 20:13)
Ačiū už linkėjima  4u.gif  Bet tikriausei tik mano vienos jausmais tokie stiprūs  wub.gif

buk stipri,gal ir busit kartu wub.gif dar yra laiko
Atsakyti
Jei tik kalbama apie skyrybas,ir jos nevykdomos,manau nieko neiseis ax.gif O gyventi,ir tiketi kad jos kada nors ivyks schmoll.gif Daugiau ryztingumo 4u.gif
Atsakyti
Kad ir kaip butu ar nebutu,bet mes DRAUGAI patis geriausi busime 4u.gif Bet esme kad tai mano pats nuostabiausias vakaras mano gyvenime wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 08 07, 20:48)
Kad ir kaip butu ar nebutu,bet mes DRAUGAI patis geriausi busime  4u.gif  Bet esme kad tai mano pats nuostabiausias vakaras mano gyvenime  wub.gif

linkiu stiprybes
Atsakyti
Tuomet tegul šis vakaras ir išlieka nuostabiausiu... Negriaukit savų šeimų... Šiltas, gražus, mielas prisiminimas-jausmas gali šildyti visą gyvenimą, o išardžius šeimas, to nuostabaus vakaro spalvos gali pradėti blukti...

Sėkmės ir meilės jūsų gyvenime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija555 @ 2007 10 04, 12:22)
Tuomet tegul šis vakaras ir išlieka nuostabiausiu... Negriaukit savų šeimų... Šiltas, gražus, mielas prisiminimas-jausmas gali šildyti visą gyvenimą, o išardžius šeimas, to nuostabaus vakaro spalvos gali pradėti blukti...

Sėkmės ir meilės jūsų gyvenime smile.gif



Seimu gi dar nera ax.gif ... o nepabandzius po to visa gyvenima grauztis... kazin kazin, ar tai geriausia iseitis g.gif
Atsakyti
QUOTE(meridė @ 2007 08 04, 20:42)
Linkiu, kad būtumėt ne tik draugai mirksiukas.gif

unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(koritsaki @ 2007 10 04, 15:54)
Seimu gi dar nera ax.gif

o aš tiesą sakant nesuprantu yra ar nėra unsure.gif

QUOTE(rubija @ 2007 08 04, 19:54)
Per tiek metu naturalu kad šalia mūsu atsirado antrosios pusės,bet mes abu dar nesusituoke.Abu planuojam skirybas,bet nežinia ar jos bus...

Nesusituokę, bet planuoja skyrybas, ar čia su tom antrom pusėm, ar čia vienas su kitu...dangaus skirtas, o antros pusės tai šiaip...pramogai štoli. Būtų skirtas, būtumėt kartu, man taip rods, o čia panašiau į draugystę, kur viena pusė įsimylėjus, o kitai tas tiesiog draugystė ir tiek unsure.gif
O vaiką su kuo planuoji? Atsiprašau už netaktą blush2.gif , bet matau profily unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo off topic: 04 spalio 2007 - 15:16