Įkraunama...
Įkraunama...

Labai miela pasakėlė.

Kartą labai seniai gyveno senialiai. Jie neturėjo vaikų. Jie labai norėjo turėti dukrytę arba sunelį. Vieną kartą senelė išvirė skanią sriubą. Senelė su seneliu atsisėdo prie stalo ir pradėjo valgyti sriubą. Seneliui pradėjo kažkas kutenti į koją.
-Senelę, baik ten kutenti mano koją,-tarė senelis.
-Aš nieko nedarau,-atsiliepė senelė.
Jie valgė toliau. Po kiek laiko senelei pradėjo kutenti.
-Seneli, baik mane kuteti.
-Ar tavęs nekutenu. Kas ten po stalu?
Jie kartu pažiurėjo - o ten maža pelytė. Senialiai jai padarė bliuduką ir riešuto, senelis iždrožė namelį, o senelė pasiuvo rubelių. Taip jie ir liksmai ir ilgai giveno drauge. wub.gif
Atsakyti
Labai graži pasakaitė, Ievute wink.gif Ją man mano mama sekdavo, taigi ji šeimyninė smile.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū mamyte. Žiuriu, kad niekas nerašo ;(
Atsakyti
O man visai patiko jusu seimynine pasakele.Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū blush2.gif
Atsakyti
Lai neįsižeidžia Ievutte, tačiau mąstau apie tai tik kaip užsifiksuotų tokia pasakaitė vaikiuko pasamonėje rolleyes.gif
Ar tik netaptų lygiagretinami palikuonis ir naminis gyvūnas?.. Mąstau apie tai todėl, kad ne vieną kartą iš šiek tiek jaunesnių sesers draugių (26) teko išgirsti replikų a la "nu ir kam tas vaikas? gal geriau įsigyti šunį?.."

..gal tiesiog pasigedau šioje pasakoje tvirto moralinio pagrindo, ar pan..
Atsakyti
O man ši pasakėlė laaaabai švelni ir šilta wub.gif wub.gif


Neįsižeisk, Smakaite, gal mano moralė nėra pakankamai tvirta, bet aš nelabai supratau, kur čia palikuonis gretinamas su naminiu gyvūnu?? g.gif
Atsakyti
Man visai patiko 4u.gif
Atsakyti
ir man patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Smakaite @ 2007 09 17, 18:33)
Lai neįsižeidžia Ievutte, tačiau mąstau apie tai tik kaip užsifiksuotų tokia pasakaitė vaikiuko pasamonėje  rolleyes.gif
Ar tik netaptų lygiagretinami palikuonis ir naminis gyvūnas?.. Mąstau apie tai todėl, kad ne vieną kartą iš šiek tiek jaunesnių sesers draugių (26) teko išgirsti replikų a la "nu ir kam tas vaikas? gal geriau įsigyti šunį?.."

..gal tiesiog pasigedau šioje pasakoje tvirto moralinio pagrindo, ar pan..





Labai malonu, kad yra tokių mamyčių... Kurios nesupranta pasakos.. Isižeidžiau, tikrai.. Nemalonu.. Turbūt pati neturite tokios gražios pasakos g.gif verysad.gif

O kitoms labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Nuostabi pasakaitė wub.gif . Tikrai savo vaikui ją paseksiu. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
ir man patiko wub.gif
Atsakyti