Įkraunama...
Įkraunama...

Aštrus skausmas po šonkauliais

Sveikos, būsimos mamytės,
Man 26 sav. ir jau kelias dienas jaučiu aštrų duriantį skausma kairėje pusėje po šonkaulais. Ypač blogai būna, kai giliai įkvepiu ar kosčiu (o tą darau nuolat, nes turėjau kažkokį virusą ir dabar kankina kosulys). Gydytoja sakė, kad gal tikriausiai vaikiukas spaudzia diafragmą, ar gali taip būti? Ar yra kam taip buvę?
Atsakyti
QUOTE(Feja1 @ 2007 08 05, 10:25)
Sveikos, būsimos mamytės,
Man 26 sav. ir jau kelias dienas jaučiu aštrų duriantį skausma kairėje pusėje po šonkaulais. Ypač blogai būna, kai giliai įkvepiu ar kosčiu (o tą darau nuolat, nes turėjau kažkokį virusą ir dabar kankina kosulys). Gydytoja sakė, kad gal tikriausiai vaikiukas spaudzia diafragmą, ar gali taip būti? Ar yra kam taip buvę?



Sveika 4u.gif ,

Žinok, man irgi panašiu metu toks skausmelis išlįsdavo. Ir dabar dar jis būna, bet aš jau nebekreipiu dėmėsio. Man irgi tada daktarėlis kažką pavapeno, kad čia leliukas spaudžia. Taip kad ramybės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Feja1 @ 2007 08 05, 11:25)
Sveikos, būsimos mamytės,
Man 26 sav. ir jau kelias dienas jaučiu aštrų duriantį skausma kairėje pusėje po šonkaulais. Ypač blogai būna, kai giliai įkvepiu ar kosčiu (o tą darau nuolat, nes turėjau kažkokį virusą ir dabar kankina kosulys). Gydytoja sakė, kad gal tikriausiai vaikiukas spaudzia diafragmą, ar gali taip būti? Ar yra kam taip buvę?



Žinok man nuo nėštumo pradžios šonus diegia ir nežinau kas yra g.gif Echoskopo dar nedariau, nenoriu be reikalo ten tų spindulių visokių, o kraujo tyrimai rodo, kad visi organai funkcionuoja gerai. Tai ir nežinau kodėl man skauda. Nėštumas kaip ir per mažas dar, kad vaikelis diafragmą spaustų.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 08 17, 11:05)
Žinok man nuo nėštumo pradžios šonus diegia ir nežinau kas yra  g.gif  Echoskopo dar nedariau, nenoriu be reikalo ten tų spindulių visokių, o kraujo tyrimai rodo, kad visi organai funkcionuoja gerai. Tai ir nežinau kodėl man skauda. Nėštumas kaip ir per mažas dar, kad vaikelis diafragmą spaustų..  schmoll.gif



Man dabar kita gydytoja isaiskino, kad tikriausiai bekosedama raumeni pasitempiau rolleyes.gif Bet laimei jau praeina tas skausmas. O siaip man bunant kokiu 4-5 men. visur skaudejo, tai sake, kad raumenys tempiasi ir nereikia panikuoti. Taip kad ir tau nieko baisaus tikriausiai nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Feja1 @ 2007 08 17, 15:03)
Man dabar kita gydytoja isaiskino, kad tikriausiai bekosedama raumeni pasitempiau  rolleyes.gif  Bet laimei jau praeina tas skausmas. O siaip man bunant kokiu 4-5 men. visur skaudejo, tai sake, kad raumenys tempiasi ir nereikia panikuoti. Taip kad ir tau nieko baisaus tikriausiai nera  smile.gif



Gal ir tavo tiesa smile.gif Per pastarąjį mėnesį tiek pastorėjau, kad reikia visus rūbus iš naujo pirktis blink.gif Tai gal nuo raumenų tempimo iš tiesų ir skauda. Bet jeigu kas mėnesį taip augsiu, tai kas iš manęs liks..? g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 08 17, 13:38)
Gal ir tavo tiesa smile.gif Per pastarąjį mėnesį tiek pastorėjau, kad reikia visus rūbus iš naujo pirktis  blink.gif  Tai gal nuo raumenų tempimo iš tiesų ir skauda. Bet jeigu kas mėnesį taip augsiu, tai kas iš manęs liks..?  g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



Tai gal neaugsi smile.gif O gal augsi paskui leciau. As is pradziu kaip tik neaugau, o dabar puciuosi kaip ant mieliu blink.gif
Atsakyti
oj kaip gerai, kad radau sia tema, nes siandien pajutau toki nemalonu skausmeli po sonkauliais desinej pusej unsure.gif tai jau spejau ir sunerimti kas cia man darosi, bet paskaitinejau cia, kad lelius spaudzia diafragma, tai ir nusiraminau cool.gif bet vistiek jausmas ne is maloniuju, net pasilekti neina, kol sedziu tiesiai tai dar pakenciama verysad.gif
Atsakyti
dažniausiai giliai įkvepiant nudiegia kurioj nors pusėj po šonkauliais tada, kai leliukas užspaudęs tarpšonkaulinį nervą, nieko baisaus, tokia leliuko padėtis matyt smile.gif
Atsakyti
Mno mazius tai man skradi uzspaudzia daznai, todel tenka mazinti porcijas ir valgyti kas valanda ir vistiek pstovei jauciuosi lyg skrandi skaudetu. tiesiog leliukui daug vietos reikia ir jau nieko ce nepadarysi kai isijaucia tai isijaucia
Atsakyti
QUOTE(brilly @ 2007 08 27, 20:31)
oj kaip gerai, kad radau sia tema, nes siandien pajutau toki nemalonu skausmeli po sonkauliais desinej pusej unsure.gif tai jau spejau ir sunerimti kas cia man darosi, bet paskaitinejau cia, kad lelius spaudzia diafragma, tai ir nusiraminau cool.gif bet vistiek jausmas ne is maloniuju, net pasilekti neina, kol sedziu tiesiai tai dar pakenciama verysad.gif


Šiaip dešinėj pusėj po šonkaulių dar randasi kasa, o ją gali skaudėti nuo saldumynų pertekliaus. Stebėk save ir išsiaiškinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jola24 @ 2007 09 03, 12:37)
Šiaip dešinėj pusėj po šonkaulių dar randasi kasa, o ją gali skaudėti nuo saldumynų pertekliaus. Stebėk save ir išsiaiškinsi  mirksiukas.gif


Na del to ir man buvo neramu...Bet dabar kai uzeina tai visur po sonkauliais dilgteli unsure.gif Nu o saldumynu kaip ir nepadauginu.Ryt eisiu pas daktare tai reikes paklaust jos nuomones.

Bet vistiek aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes..
Ir man skauda ir gan daznai ypac jau gryzus po darbo vakarais... vakar is vis nezinojau kur detis, kaip skaudejo desineje puseje po sonkauliais... Visaip gulejau ir sedejau ir vaiksciojau, bet niekas nepadejo, nu taip nemalonu, kad negaliu, kazkiap kaip minejo, kad nekreipti demesio tai negaliu-nes tikria nemaloniai skausmas diegia... Bet ginekologe mano sake kad taip jau yra ir bus dar stirpiau gali buti g.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti