Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Vėrinėlis"

labai norėčiau sužinoti mamyčių nuomonė, kurių vaikučiai lankė ar lanko šį darželį?iš anksto ačiū.niekaip negaliu apsispręsti kur savo vaikelį leisti, į kokį darželį.
Atsakyti
QUOTE(juoduke @ 2007 08 07, 18:14)
labai norėčiau sužinoti mamyčių nuomonė, kurių vaikučiai lankė ar lanko šį darželį?iš anksto ačiū.niekaip negaliu apsispręsti kur savo vaikelį leisti, į kokį darželį.

Mums "Vėrinėlis" labai patiko. Auklėtojos buvo geros, vaikučių ugdymas taip pat liuks. O ir l/d. aplinka graži. thumbup.gif
Atsakyti
taip aplinka tai labai graži... thumbup.gif o ir grupė visai nieko,patiko ir man, o svarbiausia vaikui biggrin.gif , taip pat auklėtojos, galiu pasakyti tik iš pirmu dienų kur lankė. kol kas viskas labai gerai.vaikas patenkintas, pilnas įspūdžių bigsmile.gif , viską papasakoja man. žiūrėsim kaip bus toliau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(juoduke @ 2007 09 05, 17:41)
taip aplinka tai labai graži...  thumbup.gif o ir grupė visai nieko,patiko ir man, o svarbiausia vaikui biggrin.gif , taip pat auklėtojos, galiu pasakyti tik iš pirmu dienų kur lankė. kol kas viskas labai gerai.vaikas patenkintas, pilnas įspūdžių bigsmile.gif , viską papasakoja man. žiūrėsim kaip bus toliau.  g.gif


Mano vyresnelis lanke l/d, tai labai patiko, o kai perejo i darzeli, net striukes nurengti neleisdavo doh.gif Taip sutapo, kad persikelem kitur gyventi, tai ir darzeli pakeitem, tai ten visa laika begdavo, o vakare sakydavo, kad per anksti atejau lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaži kodėl tiek mažai pasisakančių apie šį darželį g.gif Mes kol kas patenkinti lopšelinės grupės auklėtojomis ir pačia tvarka. Neseniai "eglutė" buvo-metėmės seneliui šalčiui ir labai smagiai praleidom laiką. Palaipsniui pasirodė trys herojai-sugebėjo išjudinti ne tik vaikus,bet ir tėvelius biggrin.gif
Labai norėčiau paskaityti atsiliepimų apie vyresnių vaikų grupes-kas ir kaip ten vyksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTIDA @ 2008 01 03, 12:41)
Kaži kodėl tiek mažai pasisakančių apie šį darželį  g.gif Mes kol kas patenkinti lopšelinės grupės auklėtojomis ir pačia tvarka. Neseniai "eglutė" buvo-metėmės seneliui šalčiui ir labai smagiai praleidom laiką. Palaipsniui pasirodė trys herojai-sugebėjo išjudinti ne tik vaikus,bet ir tėvelius  biggrin.gif
Labai norėčiau paskaityti atsiliepimų apie vyresnių vaikų grupes-kas ir kaip ten vyksta  ax.gif

taip tas l/d mano vaikučiui yra super,man irgi labai fainas.o lopšelinukų grupe - tai ten dirba nuostabios auklėtojos- Liudmila Inesa, taip pat ir auklytė faina,kai mes lankem lopšelį , tai labai gerai sutardavom su visais. thumbup.gif ir toliau lankom šį darželį- vyresnę grupę, irgi labai patinka, berniukas mano visą laiką eina noriai, su nuotaika.ir gyvenam mes prie pat darželio.
Atsakyti
Mano dukra irgi lankė šį darželį nuo pat lopšio, atsiliepimai kuo geriausi thumbup.gif
Atsakyti
Smagu bigsmile.gif Mums irgi šios auklėtojos ir auklytė labai fainos, atsidavusios vaikams. Gaila,kad jos tik vieniems metams, tai ir neramu, kas toliau mūsų laukia tongue.gif Tikiuosi,kad visas šio darželio kolektyvas šaunus susirinkęs, tad ir toliau maloniai bendrausim ax.gif
Atsakyti
ir as labai norejau ,kad lopselio aukletojs butu iki galo, kol vaikuciui reikes eiti i mokykla, bet deja, labai gaila.nors dabar irgi aukletojos geros, o sitos jau bus visus 3 metus, draugausim ilgai, gal ir gerai, berniukas mano prie ju jau priprato, ir jeigu vel reiketu kitamet prie kitu eiti, tai nezinau kas butu, gaila butu vaiko.
Atsakyti
sveiki, vėriniečiai, kiek mokate už darželį? bigsmile.gif
Atsakyti
Žiūriu čia geri atsiliepimai apie tą darželį 4u.gif Aš irgi labai norėčiau nuo kitų metų čia vesti savo klecką, dabar su vežimuku vis aplink važinėjam ir labai jau norėtųsi į jį patekti. Aplinka tai tikrai nuostabi ir vaikiška, ne tai kaip kituose darželiuose mačiau, tik žolynai ir mūrinės pavėsinės, ir ką ten vaikams veikti??? g.gif O ir mums šalia namų būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juoduke @ 2008 01 05, 20:28)
taip tas  l/d mano vaikučiui yra super,man irgi labai fainas.o lopšelinukų grupe - tai ten dirba nuostabios auklėtojos- Liudmila Inesa, taip pat ir auklytė faina,kai mes lankem lopšelį , tai labai gerai sutardavom su visais. thumbup.gif ir toliau lankom šį darželį- vyresnę grupę, irgi labai patinka, berniukas mano visą laiką eina noriai, su nuotaika.ir gyvenam mes prie pat darželio.


thumbup.gif aukletojos, tik geriausi prisiminimai
Papildyta:
QUOTE(novila @ 2008 03 28, 18:22)
Žiūriu čia geri atsiliepimai apie tą darželį  4u.gif  Aš irgi labai norėčiau nuo kitų metų čia vesti savo klecką, dabar su vežimuku vis aplink važinėjam  ir labai jau  norėtųsi į jį patekti. Aplinka tai tikrai nuostabi ir vaikiška, ne tai kaip kituose darželiuose mačiau, tik žolynai ir mūrinės pavėsinės, ir ką ten vaikams veikti??? g.gif  O ir mums šalia namų būtų  ax.gif


Pasidomek jau dabar, tai mazas darzelis ir vietos jame nedaug, lopselio tik 1 gr.
Atsakyti