Įkraunama...
Įkraunama...

Didelių dydžių vestuviniai bateliai

turiu galvos skausma nesioju 42d. batus, gal kas turi tokia problema kaip as verysad.gif
Atsakyti
quote=viktorija26,2007 08 08, 00:36]
turiu galvos skausma nesioju 42d. batus, gal kas turi tokia problema kaip as verysad.gif
[/quote]

Mano 40 ir tai problema buvo. Tai as Internetu uzsisakiau. Labai patogus buvo ir labai faini.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vetreja @ 2007 08 07, 23:54)
Mano 40 ir tai problema buvo. Tai as Internetu uzsisakiau. Labai patogus buvo ir labai faini.


as galvojau apie interneta g.gif , bet jaigu netiks idomu galima grazint atgal tuos batelius? unsure.gif
Atsakyti
42....tai neproblema.....aš nešioju 44, o žieminių net 45.....ir tai randu... mirksiukas.gif ....Sakyk kokiam mieste gyveni....pasakysiu kur ieškot (jei Kaune)... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija26 @ 2007 08 08, 00:36)
turiu galvos skausma nesioju 42d. batus, gal kas turi tokia problema kaip as verysad.gif


aš turiu tokią problemėlę mirksiukas.gif
niu bet nieko, dabar kaip tik siuvuosi batelius - viskas bus idealiai pagal kojyte thumbup.gif ir kainuos tiek pat, kiek ir nusipirkti. mirksiukas.gif
čia Vilniuje žinau, jei reikės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2007 08 08, 18:49)
42....tai neproblema.....aš nešioju 44, o žieminių net 45.....ir tai randu... mirksiukas.gif ....Sakyk kokiam mieste gyveni....pasakysiu kur ieškot (jei Kaune)... smile.gif

gyvenu londone,bet aciu tau uz rupesti as ir pati tau galiu parupinti tokio dydzio vyriskus batus nono.gif
Papildyta:
QUOTE(Inspire @ 2007 08 08, 18:58)
aš turiu tokią problemėlę  mirksiukas.gif
niu bet nieko, dabar kaip tik siuvuosi batelius - viskas bus idealiai pagal kojyte  thumbup.gif  ir kainuos tiek pat, kiek ir nusipirkti.  mirksiukas.gif
čia Vilniuje žinau, jei reikės  mirksiukas.gif

gerai butu suzinoti kontaktus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija26 @ 2007 08 08, 21:09)
gyvenu londone,bet aciu tau uz rupesti as ir pati tau galiu parupinti tokio dydzio vyriskus batus nono.gif

blink.gif blink.gif Vyriškų ir Lietuvoj pilna....o kad Londone nėr....tai išvis juokikė ima.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2007 08 08, 19:14)
blink.gif  blink.gif Vyriškų ir Lietuvoj pilna....o kad Londone nėr....tai išvis juokikė ima.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

butent nera schmoll.gif , jieskau jau 3men.
Atsakyti
QUOTE(viktorija26 @ 2007 08 08, 21:13)
gyvenu londone,bet aciu tau uz rupesti as ir pati tau galiu parupinti tokio dydzio vyriskus batus nono.gif
Papildyta:

gerai butu suzinoti kontaktus biggrin.gif


Firma "Kruponas" (Algirdo 37, Vilnius)

Papildyta:
QUOTE(Inspire @ 2007 08 08, 21:26)
Firma "Kruponas" (Algirdo 37, Vilnius)


Į AZ numečiau kontaktus mirksiukas.gif
Atsakyti

Be problemu galima pakeisti. Bet man atitiko idealiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetreja: 08 rugpjūčio 2007 - 21:55
QUOTE(vetreja @ 2007 08 08, 00:54)
Mano 40 ir tai problema buvo. Tai as Internetu uzsisakiau. Labai patogus buvo ir labai faini.
<...>


Faini bateliai thumbup.gif

Mano irgi 40 (kartais netgi 41 nešioju) ir dar plati verysad.gif Ir taip sunku kokius gražius batelius išsirinkti, o ką reiks su vestuviniais daryti - net neįsivaizduoju verysad.gif
Kokiam saite užsisakinėjai, jei ne paslaptis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2007 08 09, 10:16)
Faini bateliai thumbup.gif

Mano irgi 40 (kartais netgi 41 nešioju) ir dar plati verysad.gif Ir taip sunku kokius gražius batelius išsirinkti, o ką reiks su vestuviniais daryti - net neįsivaizduoju verysad.gif
Kokiam saite užsisakinėjai, jei ne paslaptis? 4u.gif


As uzsakinejau www.zappos.com. Dar yra www.onlineshoes.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetreja: 09 rugpjūčio 2007 - 15:33