Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu IV

tesiam senaja temele mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
smile.gif

man šią savaitę vairavimo pertraukėlė...
nors pasiilgau jau ax.gif
galėtų kurią dieną paskambinti ir pasakyti, kad atsirado laisvas laikas ... smile.gif

neblogai noriu tongue.gif lotuliukas.gif

o pati planuotai važiuosiu kitą savaitę 4 kartus, paskui dar kitą 2 ir beliks vienas važiavimas prieš egzaminą... tik nežinau dar tiksliai kada tas egzas bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilee @ 2007 08 08, 20:43)
as tai ir skaitau teorija ,ir bilietus sprendziu ir kompiuterine programele sprendziu smile.gif

Aš mokiausi tik kompiuterine programa blush2.gif Ir tik paskutinę dieną prieš egzaminą perskaičiau knygelę blush2.gif Bet joje nieko naujo neradau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 08 08, 22:56)
smile.gif

man šią savaitę vairavimo pertraukėlė...
nors pasiilgau jau ax.gif
galėtų kurią dieną paskambinti ir pasakyti, kad atsirado laisvas laikas ... smile.gif

neblogai noriu  tongue.gif  lotuliukas.gif

o pati planuotai važiuosiu kitą savaitę 4 kartus, paskui dar kitą 2 ir beliks vienas važiavimas prieš egzaminą... tik nežinau dar tiksliai kada tas egzas bus unsure.gif

man tai isvis budavo savaitej karta pravaziavimas doh.gif biggrin.gif
pasiilgsiu ju (pasivazinejimu) blush2.gif biggrin.gif nes siandien paskutinis buvo ir savaitgali egzas blink.gif fear.gif
kodel noret gerai yra...biski negerai jei retai vyksta tie pravaziaviami tia ir primirsti
o va as noreciau pasivazinet o isliakisu nelabai bus nes msinytes neturiu verysad.gif


gal biski ne vietoj as bet kaip reik perkelt sena tema???ar tik forumo moderatorius tai gali?
Papildyta:
QUOTE(Will @ 2007 08 08, 23:07)
Aš mokiausi tik kompiuterine programa  blush2.gif  Ir tik paskutinę dieną prieš egzaminą perskaičiau knygelę  blush2.gif  Bet joje nieko naujo neradau  doh.gif

tai kaip as vos ne viska paskutinai dienai pasilieku biggrin.gif norejau pries egza pasisprest bilietus is knygutes bet nespejau laiko pritruko ir greiciau lentels nebuvau ismokus gerai tia pasiseke kad beveik nebuvo tokiu klausimu per egza hihihi.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sena tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 08 08, 22:07)
Aš mokiausi tik kompiuterine programa  blush2.gif  Ir tik paskutinę dieną prieš egzaminą perskaičiau knygelę  blush2.gif  Bet joje nieko naujo neradau  doh.gif


jauciu kad ir as paskutine diena perskaitysiu biggrin.gif
Atsakyti
Na, štai, buvau jau ir aš šįryt pirmose pamokose. Paskutinę minutę persigalvojau ir užsirašiau į kitą mokyklą, nei buvau nusprendus. Eisiu rytais po 3 val. (ne akademines) kasdien, ir iki rugsėjo baigiam (tikiuosi, aš irgi hihihi.gif). Labai man tai patiko thumbup.gif (Norėjau padėkot mamytei, atsiuntusiai į AŽ tos mokyklos Laukininkų 2 adresiuką, bet netyčia ištryniau žinutę ir niką užmiršau doh.gif . Tai jei skaitai, ačiū aciuks.gif )

Įdomi ten tvarka, kažin visur panašiai? Tas tris valandas dėsto teoriją, o prie kompų su testais gali ateit kada nori ir sėdėt nors visą dieną. Į tą patį 3-jų valandų laiką įsipaišo ir pravažiavimai. Kas atostogauja, idealios sąlygos - mažiau, kaip per tris savaites viską pabaigi thumbup.gif Bet aš tai dirbu, todėl sėdėt ten prie kompo laiko nebelieka, žiūrėsiu, kaip čia man bus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 09 rugpjūčio 2007 - 23:11
kaip jums ta teorija, man tai vis kliudo "sankryžos" teorijoje, nu toks balaganas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2007 08 10, 06:50)
kaip jums ta teorija, man tai vis kliudo "sankryžos" teorijoje, nu toks balaganas  blush2.gif

Ar čia kalbi apie uždavinukus su sankrįža, kieno pirmumo teise? Tada man jie irgi sunkiausi kol kas. Ne visi, aišku, bet yr tokių suraitytų... Jaučiu, kai važiuosiu, kol visi pypint koliot nepradės, galvosiu sustojus, kad neapsirikčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif pagaliau ir as uzsirasiau i teises yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
uz poros saviaciu pradesiu clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 08 10, 11:49)
sveikos  4u.gif  pagaliau ir as uzsirasiau i teises  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif
uz poros saviaciu pradesiu  clap.gif  clap.gif

į kokią mokyklą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 08 10, 11:52)
į kokią mokyklą? ax.gif

i Auto Abc blush2.gif
Atsakyti