Įkraunama...
Įkraunama...

Tiny Love žaislai

sveikos, mane labai domina tiny love vairas automobilyje, ar vaikai mėgsta su juo žaisti? būtų labai įdomu sužinoti jūsų nuomonę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 16 sausio 2011 - 11:48
mes turim kitos firmos, smoby lyg, vaira, kuris prisitvirtina prie stiklo. tai musu mazuliui jis nelabai. tuo labiau, kad tik isodintas i auto kedute- nuluzta lotuliukas.gif
Atsakyti
tai aš ir galvoju ar nupirkus pačiai nereiks žaisti biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Užvedžiau temą Tiny Love žaisliukams (na neradau apie juos jokių patarimų, nuomonių)... Norėjau pasiklausti, ar vaikams idomus yra TL dramblys? Pasidalinkite patirtimi...

user posted image

Ačiūks...
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2007 08 09, 11:19)
Sveiki,

Užvedžiau temą Tiny Love žaisliukams (na neradau apie juos jokių patarimų, nuomonių)... Norėjau pasiklausti, ar vaikams idomus yra TL dramblys? Pasidalinkite patirtimi...

user posted image

Ačiūks...

nežinau kaip dramblys, bet mes turime kamuolį, tai žaidžia, bet labai trumpai doh.gif čia gal dar ir nuo vaiko priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
Su drambliu zaidzia maniskis, o su kamuoliu nelabai, nes ten nelabai yra su juo ka zaist blush2.gif
Atsakyti
Maniškis turi nemažai TL žaisliukų,tame tarpe ir kamuolį.Tai galiu pasakyt kad su juo ilgokai žaidžia,nes jam smagiausia kai tos muzikytės suskamba biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi turim kamuolį ir dramblį. kamuolys labai trumpam - patranko ir viskas. O drambliui dar per mažas, bet žiedus numauti labai reikia, su kamuoliukais atskirai žaidžia, o kai mama mėto kamuolius į dramblį-tai visai įdomu smile.gif
Dar turim tiny love gėlytę - tai žaidė nuo 2 mėn. iki pusės metų.
Atsakyti
Mano vaikui,kol dar tik gulėjo labai patiko Tiny Love bananas thumbup.gif
Atsakyti
Mano vaikui ir kamuolys ir drambliukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Esu nemazai pirkusi TN ir FP lavinamuju zaislu ir esu jais labai patenkinta, speju, kad ir mano zuikiui jie prie sirdies, nes vyras 1,9 men. amziaus, o kiekviena karta juose atranda kazka idomaus tongue.gif .
Atsakyti
mano dukrytei labai patiko tas drambiukas,dar iki šiol karts nuo karto kamuoliukus pamėto
Atsakyti
gal kas turejote siuos zaislus? zadu pirkti savo mazikei ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti