Įkraunama...
Įkraunama...

Pūslelinė arba herpes

sveikos, labai norėčiau pagalbos dėl herpes viruso. mano berniukui vis atsinaujina ir atsinaujina g.gif , kartais net kelis kartus per mėnesį. Lūpos atrodo baisiai..... nežinau kaip jam padėti. Gal kas buvote susidūrę? kuo gydėtės? tiesa mes tepame tepaliuku actavis, bet nelabai padeda schmoll.gif , gydytoja daugiau nieko ir nepatarė.
Atsakyti
Pasiteirauk vaistinėse nes yra labai daug tepalų, bet vieni tinka pradžioj kiti jau įsisenėjusiam.Jei dažnai atsinaujina reiškia vitamino C trūkuma.Mano dukra serga dažnai mes naudojam Acylostad o jei jau niekas nepadeda leidžiam vitamina C , bet mano mergaitė taip dažnai serga, silpna nieko nevalgo.Tai nuperku 2 pakuotes ir leidžiu 2 ampoles iš kart tai sveikatėlė ir apetitas super pasitaiso thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Persirgom tridiene kar6tine. Kiek skaičiau, ja sukelia herpes HV6 bakterija. Tačiau niekur nerašė, jog su šiai ligai būdingu viso kūno bėrimu kartu gali būti ir pūslelinis bėrimas. Mūsų mažylio veidas baisus- ant lūpų du pūslelinės židiniai, ant žandukų nauji bręsta. Šiaip viso kūno bėrimas išnyko per tris paras, o herpes ant veido plečiasi. Pediatrė rūpinosi sūnumi, kol laikėsi 40 temperatūra. Kai tik ji krito, nusiramino ir tepasiūlė tepti Aciclovir tepaliuku, ir, atsiet, praeis. Tačiau vaistinėse nerekomendavo tokiam mažam šio tepalo naudoti. NEBEŽINAU, kuo tokį mažių gydyti? Gal kas turėjot tokią problemytę? Kuo gydėtės? Gal ką gėrėt? Gal čia vaikučiui tiesiog imunitetas nusilpęs?
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2007 07 24, 09:22)
Sveikutes,
Persirgom tridiene kar6tine. Kiek skaičiau, ja sukelia herpes HV6 bakterija. Tačiau niekur nerašė, jog su šiai ligai būdingu viso kūno bėrimu kartu gali būti ir pūslelinis bėrimas. Mūsų mažylio veidas baisus- ant lūpų du pūslelinės židiniai, ant žandukų nauji bręsta. Šiaip viso kūno bėrimas išnyko per tris paras, o herpes ant veido plečiasi. Pediatrė rūpinosi sūnumi, kol laikėsi 40 temperatūra. Kai tik ji krito, nusiramino ir tepasiūlė tepti Aciclovir tepaliuku, ir, atsiet, praeis. Tačiau vaistinėse nerekomendavo tokiam mažam šio tepalo naudoti. NEBEŽINAU, kuo tokį mažių gydyti? Gal kas turėjot tokią problemytę? Kuo gydėtės? Gal ką gėrėt? Gal čia vaikučiui tiesiog imunitetas nusilpęs?




Daryk tai ką gydytoja liepė 4u.gif Jei vaistininkė sako, kad tokių mažiukų nerekomenduojama tepti acicloviru, tai ką ji vietoj jo pasiūlė?????????
Be antivirusinio tepalo neišgysit, juolab, kad nauji bręsta. Vaistininkė ne gydytoja, tai įsitikinau ne kartą.
Atsakyti
Sveika 4u.gif ,
Buvo ir mano maziukui pries pora metu, tai irgi tepem Aciclovir.Sis tepaliukas yra gana stiprus ir maziems vaikams israsomas tik jau kritiniu atveju. Beje jis veiksmingas , jei pradedi tepti nuo pat ligos pradzios, o didelio progreso i geraja puse kaip ir nesimato .Tiesiog kantrybes daugiau reikia.Dar kiek zinau yra tabletes, bet jos tik suaugusiems ir tik nuo pat ligos pradzios, nes jei kiek veliau, tai nelabai veiksmingos.
Taip , kad tepkit Acic ir laukit pagerejimo, sis virusas lengvai nepasitraukia.
Sekmes!
Atsakyti
Vat ir nemaloniausia, kad nė viena vasitininkė neapsiūlė jokios alternatyvos (apsilankiau dvejose) . Atseit, tokiems mažiems vaikams vaistukų nėra verysad.gif Ką darysi, provincija.... Bet šiandien atrodo, jog padėtis stabilizavosi, bent jau naujų židinėlių nebesimato... O tų, kurias panaši bėdelė buvo ištikusi, noriu paklausti- gal ką nors vaikučiams girdėte profilaktiškai imunitetui stiprinti, kad vėl herpesas nepriliptų? Kažkur skaičiau, jog vos organizmo atsparumas sumažėja, iškart išlenda pūslelinė...
Atsakyti
O tų, kurias panaši bėdelė buvo ištikusi, noriu paklausti- gal ką nors vaikučiams girdėte profilaktiškai imunitetui stiprinti, kad vėl herpesas nepriliptų? Kažkur skaičiau, jog vos organizmo atsparumas sumažėja, iškart išlenda pūslelinė...
[/quote]


Atsakyti
Ką tik grįžom su mažiu iš gydytojos ir ši mažiui įtarė pūslelinę. Dar sakė, kad tai infekcinė liga. Grįžom nusiminę ir nesuprasdami iš kur ja galėjo mažasis užsikrėsti. Gal kieno nors mažius irgi sirgo ta liga?
Atsakyti
mano maziukui siandien issikele pusleline.ka sake gydytojas?kaip ja gydyti?kokius vaistus naudoti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimute444 @ 2007 08 09, 14:48)
mano maziukui siandien issikele pusleline.ka sake gydytojas?kaip ja gydyti?kokius vaistus naudoti? verysad.gif



Mano vaikams tai herpesas visada buna su didziausia temperatura. Nieko per daug netepiau, daviau ciulpiamu decatyleno tableciu, kad pradezinfekuotu ir tiek, nes pusleles buna ir burnos viduje.
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 08 09, 16:05)
Mano vaikams tai herpesas visada buna su didziausia temperatura. Nieko per daug netepiau, daviau ciulpiamu decatyleno tableciu, kad pradezinfekuotu ir tiek, nes pusleles buna ir burnos viduje.

Na, mums kol kas dermatologas nepatvirtino, kad tai puslelinė, nes su juo susitiksim tik rytoj. Kiek suprantu, vaikams dažniausiai būna temperatūros. O kur jūsų vaikučiams ta puslelinė pasireiškia? Maniškiui ant nugarytės yra pora raudonų dėmių, turinčių ryškius apvadus, o tų dėmių viduryje yra mažytis mažytis spuogiukas. Visa tai prasidėjo nuo to, kai prieš kelias dienas mažyliui įkando uodas. Tad dar esu linkusi manyti, kad gal tai kokia nors alerginė reakcija, bet jau atsirado ir naujų spuogiukų ant rankytės, pilvuko, užpakaliuko. Sako,kad tai yra infekcinė ir todėl užkrečiama liga, tad ar jums pačioms bei kitiems šeimoms nariams ši liga 'neprisiklijavo'? Kažin, ar esant šiai ligai mus ryt gali paguldyti ligononėn?
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2007 08 09, 17:57)
Na, mums kol kas dermatologas nepatvirtino, kad tai puslelinė, nes su juo susitiksim tik rytoj. Kiek suprantu, vaikams dažniausiai būna temperatūros. O kur jūsų vaikučiams ta puslelinė pasireiškia? Maniškiui ant nugarytės yra pora raudonų dėmių, turinčių ryškius apvadus, o tų dėmių viduryje yra mažytis mažytis spuogiukas. Visa tai prasidėjo nuo to, kai prieš kelias dienas mažyliui įkando uodas. Tad dar esu linkusi manyti, kad gal tai kokia nors alerginė reakcija, bet jau atsirado ir naujų spuogiukų ant rankytės, pilvuko, užpakaliuko. Sako,kad tai yra infekcinė ir todėl užkrečiama liga, tad ar jums pačioms bei kitiems šeimoms nariams ši liga 'neprisiklijavo'? Kažin, ar esant šiai ligai mus ryt gali paguldyti ligononėn?



nemanau, kad tai herpes
Atsakyti