Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas

Mane viena pazystama vilioja prekiauti kazkokiom mistinem ir ziauriai brangiom sultim ir dar kitus i si bizneli itraukti. Kuo daugiau itraukiu, tuo daugiau pinigeliu uzsidirbu. Bet manes tas tinklinis marketingas kazkaip netraukia.
Zinau, kad pagal sia sistema dar pardavinejami ivairus puodai, patalyne, oro drekintuvai. Irgi uz nerealias kainas.
GAl kuri mamyte tuo uzsiima ir gales mane itikinti, kad tinklinis marketingas yra tikrai nesudetingas budas uzsidirbti papildomai slamanciu
Atsakyti
Kadaise mano mama ikalbejo "istoti" i tokia organizacija (turbut viena is pirmuju buvo) kurios visa veikla susidare tik is to kad pritraukia nauju zmoniu, o tie dar kitu ir taip toliau ir pan. UZ tai kad istoji sumoki kazkiek litu, tau tipo duoda lipduka ir jei tu ji uzsiklijuoji ant masinos is kart gauni 300Lt, po to nuo atvestu zmoniu skaiciaus tau kazkokie pinigeliai ejo, po to dar nuo tu tavo atvestu atvestu... IR TAIP TOLIAU IR PAN. Vienu zodziu, akiu dumimas... Nors pradzioj buvo zmoniu kurie lyg ir uzsidirbo, po to nezinau. O siaip tai as netikiu tokiais dalykais kaip tinklinis marketingas, arba kaip pinigu gavima suz emailu skaityma, arba dar kokias panasias aferas.
Atsakyti
Mano mama kazkada bande "Vilfortos" bizniuka.. Ten pradzioj reikejo uz tam tikra (kuo didesne, tuo "naudingiau" tau) suma isigyt ivairiu buities prekiu (batu tepalo, kremu, langu plovikliu ir t.t...).. Taip tapdavai nariu. O tada jau darbas budavo pritraukt kuo daugiau dunduku, kurie taipogi susigundytu "lengvu" uzdarbiu ir "puikiom dovanom".. rolleyes.gif Jie ir turejo but tas pelno saltinis. Po kazkiektai procentu nuo surinktos grupes pirkiniu sumos galejai isleisti tai paciai kosmetikai pirkti.. Aisku, pats, kas menesi irgi turejai isleisti "Vilfortos" prekems tam tikra kieki lituku.
Reziume: realaus pelno apskritas nulis: privilioti tokiu "durneliu", su dar kruva pazystamu durneliu (pelno gavybai reikejo, kad verslas judetu ir plestusi) sekesi sunkiai. Viena is priezasciu, turbut, buvo ta, kad tos prekes budavo nezmoniskai brangios (isivaizduokit, 200 mililitru neaiskios gamybos vonios putu buteliukas- 18 litu ohmy.gif!), o perkant pirma karta dar ir sugrupuotos (kas vardan indelio kremo pirktu automobilio prieziuros priemoniu rinkini, kurio jam visai nereik?).. Beje, pasiula nelabai didele pas juos buvo, dar gi unsure.gif..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 22 gruodžio 2003 - 18:06
nesamones grynos. pamenu uosviene su kazkokiais vitaminais iklimpus buvo blink.gif
Atsakyti
O gal galetumete man paaiskinti,kokiu principu veikia "Avon","Oriflame"?Ar ne tuo paciu tinkliniu?
Atsakyti
Taip Taip Taip tai tas pats tinklinis marketingas. Nieko cia baisaus, tik kad visiems atrodo nemalonus tie prekybos agentai. As pati esu dirbusi keliose tinklinio marketingo firmose - visai linksma. rolleyes.gif
Atsakyti
Na manau Avon, Oriflame, tai nelabai tinklinis marketingas. Ten tu turi pardavineti prekes, tikras agentas. O tuose visuose tinklinio marketingo firmose (ar kaip cia jas pavadint) esme yra itraukt kuo daugiau zmoniu, kad jie irgi sudarytu sutartis su ta firma. As pati esu Avon konsultante, tai kai paklausiau kas man is to jei as atvesiu zmoniu, kurie irgi taptu konsultantais, tai pasake, kad gausiu 20 lt. ir viskas, nuo tu zmoniu man pinigai neitu. Cia kiekvienas uzsidirba pats sau.
Buvom mes su mama susidomejusios Herbalife produkcija, ten ta pati tinkline sistema. Bet kaip ir visur kainos nezmoniskos, pats turi irgi nemazai pirkt ir kad atsipirktu, turi tikrai nemazai zmoniu pritraukt, kad jie daug pirktu. O tai tikrai labai sunku. Zodziu isejo i minusa. Gal kas turi labai daug pazistamu, yra labai apsukrus, moka itikinti zmones, drasus, tam gal ir sekasi tokie bizniai. Juk yra zmoniu, kurie is to uzsidirba. Bet turbut labai nedaug, arba tie kurie pirmieji suspejo i ta reikala isitraukt. O dabar jau ir zmones ne tokie naivus.
Atsakyti
Man primena ta populiaruji tipo zaidima
"super bank sistem", ar as klystu?
Atsakyti
Man pačiai siūlė ir jau dirbau bandomąjį laikotarpį Avon koordinatore. Pasakysiu tai tas pats tinklinis marketingas. Aš būčiau turėjus gauti 5 proc. nuo kiekvieno konsultanto apyvartos, bet turėjau susirinkti 20 žmonių pradinę grupę ir poto kas mėnesį po vieną. laugh.gif Bet tai nelabai realu, nes konsultančių yra debesys, o štai pirkėjų apmažėjo. Žodžiu reikia arba tik tai ir daryti, arba net nepradėti. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pirma kart girdziu savoka tinklini marketingas.. rolleyes.gif
mano supratimu avon yra naudojamas tiesioginis pardavimas, o tie 5 proc .. nzn bet juk tavo procentas nepadides uz naujus zmones, tai koks ce "tinklinis marketingas"?
o tu platintioju biznis tai kaip sakoma "tu man uzdirbk milijona, as tau duosiu tukstanti", negi gaila cool.gif nezinau bet negirdejau dar nei vieno realaus zmogaus is to turtus susikrovusio, ar bent jau prasigyvenusio, o pasakos visada yra sekamos norint suzavet. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo traliabum: 06 sausio 2004 - 22:14
QUOTE (traliabum @ 2004 01 06, 20:12)
o tu platintioju biznis tai kaip sakoma "tu man uzdirbk milijona, as tau duosiu tukstanti", negi gaila cool.gif nezinau bet negirdejau dar nei vieno realaus zmogaus is to turtus susikrovusio, ar bent jau prasigyvenusio, o pasakos visada yra sekamos norint suzavet. cool.gif

Tai kaip nežinai? taigi dabar labai garsiai apie tai šnekėti pradėjo Inga (Ar Ingrida?)Krukauskienė..jau ir per TV parodė "Antra pusė" laida ir to paties pavadinimo žurnale buvo jos patirtis aprašytair jos "algelė", kurią ji užsidirbo būtent tinklinio marketingo būdu. 25000 dolerių/mėn. vien už tai, kad per n metų į verslą įtraukė 10000 žmonių..pati apie tai pasakoja ir rašo, negi negirdėjot? Pradėjo nuo Oriflame, bet dabar kiek žinau yra Vision "viršūnėlėse".
Atsakyti
Koks čia netinklinis marketingas, jei man įtraukus kuo daugiau žmonių aš gaunu didesnį atlyginimą. tongue.gif Tas pats š..., tik tik kitoj saujoj. laugh.gif Daugelis firmų tai daro, pvz. draudimo bendrovės. Tai nėra toks jau didelis baubas, tik svarbiausią pasirinkti veiklos sritį iš kurios dar galima pralobti, o tada nepavėluoti į traukinįsmile.gif. Šiuo metu norinčioms išbandyti siūlau tikrai pelningą dalyką: sudarinėti pensijų kaupimo sutartis. Mokame nuo 50 iki 80 Lt. bandomuoju laikotarpiu, vėliau 80Lt, dar vėliau 85 - 105. Kursai nemokami. Pradinio mokesčio nėra. Susidomėjus prašau rašyti į asmeninę. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti