Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas mažas katalikiškas darželis

Mamytes,
Is draugiu gavau informacijos apie nauja katalikiska darzeli, kuris tures vaiku dienos prieziuros grupes statusa, o ne darzelio. kam idomu pasiskaitykite skelbima ir paskambinkite nurodytais telefonais. as pati nuo kito rudens leisiu ten savo dukryte;)
"Jaunų aktyvių šeimų iniacityva nuo š.m. rugsėjo Pal. J. Matulaičio parapijos patalpose pradeda veikti ikimokyklinio amžiaus vaikų dienos priežiūros grupė.

Pagrindinė šios grupės atsiradimo priežastis – tai jaunų katalikiškų šeimų aktyviai išreikštas noras katalikiškai auklėti ir ugdyti savo vaikus.
Pagrindinis tikslas – aktyviai puoselėti įgimtą vaiko troškimą pažinti Dievą, auklėti juos pagal katalikų tikėjimą šeimoje ir visuomenėje.

• Grupė veiks 8.00 – 18.00 val. kiekvieną darbo dieną
• Grupę galės lankyti apie 20 skirtingo amžiaus vaikų (nuo 2,5 – 7 metų)
• Vaikai bus auklėjami pagal katalikiško ugdymo principus
• Pedagogine patirtimi dalinsis partneriai iš Vokietijos katalikiškų darželių
• Grupėje dirbs 2 auklėtojos ir 1 padėjėja
• Svarbus bus šeimų bendradarbiavimas
• Vaikai grupėje bus prižiūrimi, ugdomi ir auklėjami pagal specifinius savo amžiaus poreikius
• Grupė bus mokama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 30 kovo 2010 - 18:41
As vedu savo dukra i si darzeli, t.y. i Matulaicio parapijos vaiku grupe...moku 400 lt i menesi. jei dar turite kokiu klausimu ---klauskite..butinai atsakysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(romaskiene @ 2007 10 05, 10:44)
As vedu savo dukra i si darzeli, t.y. i Matulaicio parapijos vaiku grupe...moku 400 lt i menesi. jei dar turite kokiu klausimu ---klauskite..butinai atsakysiu smile.gif

Na paklausiu biggrin.gif kiek vaiku grupeje, ar noriai lanko vaikas? kuo katalikiskumas pasireiskia- tai yra ar juos moko kokiu maldeliu ir pan.
Na patalpos is lauko atrodo mazutes, o kaip is visaus, ir dar domina maistas.

Maciau,kad su vaikais buna dvi aukletojos, lauke zaidzia, uzsiima su jais, bet cia tik eidama pro sali momentiskai pamaciau si vaizda, noreciau issamesnes info
Atsakyti
Laba diena, Labai domintu šis daržialis, ir visa išsami informacija.

Kaip dėl maitinimo? Ar vaikai miega pietų miego? Kokia dienos eiga(pamokėlės, veikla)?? smile.gif
Atsakyti
mane taip pat domina infrmacija apie si darzeli. ar tikrai ten tik nuo 2.5 metuku? gal jaunesnius priima? verysad.gif
Atsakyti
as daug apie si darzeli giedejusi. kelis kartus ten buvau, nes pazystu aukletojas.
simutesto, man regis jaunesniu kai 3m nepriima, bent jau anksciau taip buvo, dabar nelabai zinau rolleyes.gif siaip tai iniciatyva ir darbas ten manau vertas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 08 22, 13:44)
as daug apie si darzeli giedejusi. kelis kartus ten buvau, nes pazystu aukletojas.
simutesto, man regis jaunesniu kai 3m nepriima, bent jau anksciau taip buvo, dabar nelabai zinau  rolleyes.gif siaip tai iniciatyva ir darbas ten manau vertas  thumbup.gif

o koks mokestis uz darzeli? kaip maitinimas? dienotvarke?
Atsakyti
QUOTE(Masažistė @ 2008 09 04, 12:54)
o koks mokestis uz darzeli? kaip maitinimas? dienotvarke?

man irgi labai idomu,gal ira lankanciu si dazeli?ar ira vietu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Julite @ 2008 09 05, 12:54)
man irgi labai idomu,gal ira lankanciu si dazeli?ar ira vietu? mirksiukas.gif

na va,paskambinau as i ta dazeli, vieikia tik viena grupe nuo 3-6m.i vietos daba nera,planoja nuo 2009.09 dariti dar viena grupe. g.gif
Atsakyti
aš jau savo mažylį į šį darželį užrašiau. laukiam kol sukaks 3 metukai, nes mžesnių nepriima, ir keliausim. šiaip yra keletas kriterijų, kuriais vadovaujamasi priimant į šį darželį:
- vaikiukas turi būti pakrikštytas,
- vaikiuko tėveliai turi būti sudarę bažnytinę santuoką.
na, visdėlto katalikiškas darželis smile.gif bet kiek žinau, ten tikrai labai užsiima su vaikiukais, auklėtojos orientuotos į vaikų poreikius.. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
kokioje vietoje sitas darzelis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2008 09 17, 18:54)
kokioje vietoje sitas darzelis? smile.gif


jis yra pasilaiciuose/virsuliskese (tiksliau nezinau kuris ten rajonas skaitosi). tiksliau- salia Matulaicio baznycios 4u.gif
Atsakyti