Įkraunama...
Įkraunama...

BIOK kosmetika

Ką naudojat iš Biok kosmetikos?
Atsakyti
butent siuo metu naudoju tik intymios higienos prausikli margarita su pieno baltymais. asmeniskai man jis niekuo nesiskiria nuo isgirtojo dercome femme... ax.gif
bandziau sampunu keliu rusiu, tai ne vienas nepatiko, balzamai irgi schmoll.gif
margaritos kremai schmoll.gif man poras labai uzkemsa
va, atsiminiau, Rasos purskiamas kondicionierius plaukams su silko baltymais visai pusetinas. gali but kad nusipirksiu ateity ir antra karta smile.gif
gal cia as viena tokia kritiska, ale nieko ypatingo is tos biok blush2.gif
Atsakyti
oi, mane vien tas faktas, kad jie skelbiasi naturalios kosmetikos gamintojais, siutina gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 08 12, 18:35)
oi, mane vien tas faktas, kad jie skelbiasi naturalios kosmetikos gamintojais, siutina  gun_bandana.gif

drinks_cheers.gif
Ant pakuotes parasyta 'naturali kosmetika', bet paziurejus i sudeti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2007 08 12, 19:07)
drinks_cheers.gif
Ant pakuotes parasyta 'naturali kosmetika', bet paziurejus i sudeti doh.gif  doh.gif  doh.gif

man taip niezti paduoti i kokia instancija juos uz vartotoju klaidinima, nes jau uzkniso...tiek yra tu naturaliu gamintoju, kurie net nesuvokia kokia yra naturali kosmetika.
Atsakyti
Pagal galiojancius standartus kosmetika naturalia gali buti vadinama, jei ten yra ne maziau kaip 20 % naturaliu zaliavu. Tuo tarpu Margarita kosmetikoje naturaliu ingredientu yra nuo 50 iki 70 %. Kur cia vartotoju klaidinimas???
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2007 08 13, 11:02)
Pagal galiojancius standartus kosmetika naturalia gali buti vadinama, jei ten yra ne maziau kaip 20 % naturaliu zaliavu. Tuo tarpu Margarita kosmetikoje naturaliu ingredientu yra nuo 50 iki 70 %. Kur cia vartotoju klaidinimas???

sutinku thumbup.gif

man kremai veidui labai geri ir serija su saltalankiu thumbup.gif tik kvapas neispudingas

isgirdau vaistinej, kad labai susidomejo amerikieciai sia produkcija, kad tokia naturali o dar ir kaina maza
Atsakyti
BIOK kosmetikos jau ganetinai seniai Amerikoje galima isigyti www.valgiai.com svetaineje. Tik kainos ten tikrai ne lietuviskos doh.gif
Atsakyti
margaritos alaus sampunas superinis thumbup.gif isbandysiu dar kauke ir sampuna, manau irgi bus geri thumbup.gif o apie kitus produktus, tai net nezinau, truputi abejoju kad jie veiksmingi butu... g.gif na gal reiks isbandyti...
Papildyta:
tai yra ne sampunas superinis o balzamas
Atsakyti
na va, baigės mano veido kremas (turėjau ABC su arbatmedžio aliejum, neblogas, bet brangus) tai išsiruošiau žvalgybai, nugriebiau smilgos gaivinamąjį gelį, kuris man labai patinka, nes yra be jokių riebalų (nepalieka lipnios plėvelės) bet odos neišsausina ir sudėtis man patiko, kad be alkoholių ir su daug vaistažolių. dar nusipirkau universalų kremą su šaltalankiais, bet apie jį kol kas anksti spręsti. tiesa anksčiau esu turėjus margaritos kremų, tai nei vieni nepatiko.
Atsakyti
Man irgi nė vienas Margaritos kremas nepatiko. Netiko ir Rasa iki... vakar. Nusipirkau Rasos kremą veidui su šilko proteinais. Tas tai labai patiko (bent toks pirmas įspūdis). Neriebina, labai gerai susigeria (ne taip kaip kiti kremai Rasos serijos, Smilga ar Margarita- nuo visų užsikimšdavo poros, riebus kažkoks veidas būdavo). ax.gif
Atsakyti
man margaritos veido kremai nepatiko, per riebus, nesusigerdavo schmoll.gif o vat sampunai neblogi 4u.gif patiko su kiausiniais ir gintarinis sviesiems plaukams. kitokiu dar nebandziau smile.gif Dar patiko kremas rankoms su saltalankiais smile.gif

QUOTE(krize @ 2007 08 13, 11:42)
BIOK kosmetikos jau ganetinai seniai Amerikoje galima isigyti www.valgiai.com svetaineje. Tik kainos ten tikrai ne lietuviskos doh.gif

bigsmile.gif nezinojau, kad lietuviska kosmetika parduoda Amerikoj. kaip faina thumbup.gif
kainos tai jo, nelietuviskos, bet ir kaip bet kuri kosmetika, vezama is kitos salies, bus brangesne. pas mus tas pats. smile.gif
Atsakyti