Įkraunama...
Įkraunama...

kaip perskaityti senesnes nei 2004 m žinutes?

Sveiki, susiduriau su keista problema. Noriu perskaityti vienos forumo dalyves visas rasytas zinutes. Jos anketoje raso, kad is viso parasyta 61 zinute, taciau i paieskos sistema ivedus jos duomenis man atidaro tik 21. Veliausia zinute gaunasi 2004 metu, nors forume tas zmogus dalyvauja nuo anksciau. Kaip as galeciau rasti tas likusias 40 zinuciu, kurios rasytos anksciau nei 2004 metais g.gif Man tai labai svarbu-perskaityti visas to forumo dalyvio zinutes, nes siuo metu man tai labai svarbi ir aktuali tema. Isanksto dekoju uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Tos žinutės, matyt, jau ištrintos iš forumo ir perskaityt jų jau negalėsite.
Atsakyti
QUOTE(aqvile @ 2007 08 12, 07:50)
Sveiki, susiduriau su keista problema. Noriu perskaityti vienos forumo dalyves visas rasytas zinutes. Jos anketoje raso, kad is viso parasyta 61 zinute, taciau i paieskos sistema ivedus jos duomenis man atidaro tik 21. Veliausia zinute gaunasi 2004 metu, nors forume tas zmogus dalyvauja nuo anksciau. Kaip as galeciau rasti tas likusias 40 zinuciu, kurios rasytos anksciau nei 2004 metais g.gif  Man tai labai svarbu-perskaityti visas to forumo dalyvio zinutes, nes siuo metu man tai labai svarbi ir aktuali tema. Isanksto dekoju uz pagalba 4u.gif

Bet tai jau yra jos šnipinėjimas ph34r.gif protest.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2007 08 12, 21:53)
Bet tai jau yra jos šnipinėjimas ph34r.gif  protest.gif


jeigu sukurta tokia funkcija, vadinasi, ne šnipinėjimas tongue.gif kam daugiau skirta ši funkcija, būtent, kad nario žinučių suradimui tongue.gif gal tas narys kelia kokius karštus jausmus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carievna @ 2007 08 13, 10:28)
jeigu sukurta tokia funkcija, vadinasi, ne šnipinėjimas tongue.gif kam daugiau skirta ši funkcija, būtent, kad nario žinučių suradimui tongue.gif gal tas narys kelia kokius karštus jausmus bigsmile.gif

Nu nebent lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
Nieko tokio kaip snipinejimas ar karsti jausmai nera lotuliukas.gif paprasciausiai, tas dalyvis apraso viena liga ir isbandytus gydymo budus. Tame ka perskaiciau, radau daug naudingos info, todel pamaniau, kad verta perskaityti viska. Kadangi to dalyvio 21 rodoma zinute tiktai ta tema, nusprendziau, kad ir likusios 40, kuriu neberodo gali buti apie tas pacias problemas. todel taip ir domiuosi g.gif
Atsakyti