Įkraunama...
Įkraunama...

"Žemuogytės ir žirniukai!"

Kviečiame į patį skaniausią, kvapniausią ir labiausiai vitaminizuotą fotokonkursą metuose –
„Žemuogytės ir žirniukai

user posted imageuser posted image

Visą vasarą mūsų mažyliai ir mes patys stengėmės valgyti kuo daugiau uogyčių ir daržovių, vaisių, kaupėm vitaminų atsargas, džiaugėmės daržo ir miško gėrybėmis. Tad kviečiam siųsti nuotraukas, kuriose jūsų vaikai (arba ir visa šeimynėlė) valgo, renka/skina, gamina, darosi iš jų natūralias veido „kaukes“ ir visaip kitaip džiaugiasi uogomis, vaisiais ir daržovėmis. O gal šiemet pavyko patiems užauginti kokią didžiulę daržovę rekordininkę?! - Pozuokite! Tikimės sulaukti labai „gardžių“ nuotraukų!

Nuotraukos su pačiais mažiausiais kūdikėliais, aplink kuriuos bus tik išdėliotos uogos/daržovės, nebus tvirtinamos!

Sugalvokite nuotraukai smagų šmaikštų pavadinimą, galite jį sueiliuoti, ir nepamirškite rašyti jį lietuviškomis raidėmis: ąęėįšųūž.

Prieš siųsdami nuotrauką konkursui, nepamirškite susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis
Nuotraukas konkursui pateikti galėsite 2007 08 13 – 2007 08 26.
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime nuo 2007 08 27 iki 2007 09 02.

Konkurso dalyvio paraišką pildykite čia

Dalyvaukite ir laimėkite šaunių prizų!

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
thumbup.gif Super super super thumbup.gif
Oi bus skanių vaizdelių lotuliukas.gif

Kadangi jau buvo persėpta koks bus konkursas tai ir stengiausi kuo daugiau prigaudyti kadrų su uogytėmis, tai dabar kita problema.... turiu tris superines nuotraukas ir negaliu išsirinkti kurią įdėti į šį konkursą doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valerija: 13 rugpjūčio 2007 - 20:14
o koks fainas konkursas bigsmile.gif
Atsakyti
dar nedaug foto, bet kolkas mano favorite si user posted image
Atsakyti
labai smagus konkursas, bet... nuotraukos kol kas nelabai... unsure.gif
Atsakyti
Koks berniukas fainuolis bigsmile.gif

wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(JulieTa @ 2007 08 14, 09:08)
, bet... nuotraukos kol kas nelabai...  unsure.gif


biggrin.gif tai ko?

Paprastos ,bet keletas jau yra zaviu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 14 rugpjūčio 2007 - 10:14
QUOTE(JulieTa @ 2007 08 14, 11:08)
labai smagus konkursas, bet... nuotraukos kol kas nelabai...  unsure.gif


irnesakyk.gif tai dar tik pradžia, bet ir tai yra kai kurios kur man labai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2007 08 14, 11:15)
irnesakyk.gif  tai dar tik pradžia, bet ir tai yra kai kurios kur man labai  rolleyes.gif


o man dar tokios labai labai kol kas nėra,
bet tik todėl ko gero, kad foto dar nedaug
Atsakyti

 i 
norėčiau patikslinti dėl nuotraukų kokios nebus tvirtinamos

1.kur vaikas išsitepęs pirktine tyrele
2.kur tik uogų lapai, o uogų nesimato - su padidnamu stiklu neieškosim kur ten antram plane neryškiai kas šviečiasi
3.kaip ir visuose konkursuose netvirtinamos nuotraukos su aiškiai matomais vaikučių  lytiniais organais.
Atsakyti
konkurso aprasymas netikslus
- minimos tik uogos ir darzoves, o tvirtinamos nuotraukos ir su vaisiais (kas as manau logiska, nes ir jie yra toks pats vitaminu saltinis biggrin.gif ).

tai kaip ten su tais vaisiais? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Irinna @ 2007 08 14, 12:44)
konkurso aprasymas netikslus
- minimos tik uogos ir darzoves, o tvirtinamos nuotraukos ir su vaisiais (kas as manau logiska, nes ir jie yra toks pats vitaminu saltinis  biggrin.gif ).

tai kaip ten su tais vaisiais?  g.gif

tinka. mirksiukas.gif pakoreguosiu pavadinimą
pažiūrėkit nuotraukas ir pamatysit, kad pilna jau su obuoliais nuotraukų!
Atsakyti
Na tai gi, pradedame nuotraukų aptarimus.... ax.gif

[attachmentid=108116]
Ši nuotrauka man visai nepatinka, nes tas apipavidalinimas tuo daiktu (kuriuo mašinas iš vidaus uždengia, kad nesukaistų hihihi.gif ) tai šaltai ir be ryšio atrodo.
Atsakyti