Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tau rūpi ekologija?

Štai kelios priežastys, kodėl reikėtų atsisakyti plastikinių maišelių ar bent sumažinti jų naudojimą: vienam tokiam maišeliui suirti reikia daugiau nei šimto metu (jis pragyvens mus visus!), plastikui gaminti naudojama nafta, kurios ištekliai senka, ir galu gale juk plastikiniai maišeliai atrodo labai nestilingai smile.gif Kokia alternatyva? Ogi medžiaginis maišelis pirkiniams susidėti! Jį netgi galima pasisiūti iš paprasčiausio medžiagos gabalo. Ir dar viena alternatyva: tiesiog paprašyti pardavėjos nedėti prekių į parduotuvės siūlomus nemokamus permatomus plastiko maišelius.
Kviečiu visas prisideti ir pasidalinti čia kokiais dar paprastais darbeliais galim visos prisidėti prie ekologiškos gyvensenos būdo 4u.gif
Atsakyti
gaila, kad sitoj forumo daly netgi pokalbis "paplepekim apie nieka" populiaresnis nei sis apie ekologija...
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...date=1186434000
Atsakyti
šiaip tai aš už - tie celofano maišeliai man seniai gadina nervus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Teoriškai šią idėją palaikau ir aš. Tačiau celofaninių maišelių negaliu išsižadėti dėl patogumo. Tiesa, jei tik nepamirštu, kaskart eidama į parduotuvę pasiimu jau panaudotą maišelį. Bėda ta, kad paskutinių kelių metų bėgyje labai suprastėjo maišelių kokybė. Jie bemat suplyšta, o tada jau netinkami net šiukšlių dėžei.

Atsakyti
as valgau ekologiskus vaisius ir darzoves ir esu tik uz ekologija.. thumbup.gif
o del maiseliu naudoju plastikinius, nes parduotuveje tokius pardavineja ir jie patogesni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 08 29, 14:13)
šiaip tai aš už - tie celofano maišeliai man seniai gadina nervus drinks_cheers.gif


as naudoju popierinius ir medziaginius maiselius. Manau, jei ivestu mokesti uz plastikiniu maiseliu naudijima, butu proga visiems susimastyti.
Atsakyti
Pirkau Iki tą žalią maišelį už 5 Lt, jeigu susidėvės, jį turėtų pakeisti nemokamai. Bent jau kol kas tai gan patogu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnutės @ 2008 01 16, 13:17)
Pirkau Iki tą žalią maišelį už 5 Lt, jeigu susidėvės, jį turėtų pakeisti nemokamai. Bent jau kol kas tai gan patogu rolleyes.gif


drinks_cheers.gif tik kartais pamirstu isidet blush2.gif bet gal priprasiu biggrin.gif
Atsakyti
Ir as pratinuosi drinks_cheers.gif Ir kariauju su kasininkemis, kurios taip ir taikosi viska sukisti i tuos mazua plietileninius maisiukus...
blogai yra tai, kad kazkaip neaisku su siuksliu rusiavimu - pririnkau kruva polietilenu ir - oups blink.gif - konteinerio, kuris stovejo plastmasems, nebeliko doh.gif
veziojausi masinoje kelias dienas, kol radau kur ismesti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 15 kovo 2008 - 17:32
As jau seniai stengiuosi tu maiseliu isvengti. Parduotuvese, cia visi iskart pakuoja i maiseli, ar tai dvd perki ar net kojines, tuoj rekiu, kad man maiselio nereikia, aciu biggrin.gif Kai apsipirkti einam, ipratom kuprines pasiimti, nes sumastem, kad pestute geriau - sveikiau ir masinos bruzginti nereik. Nur ir dar visokiu niuansu del ekologijos. Man, asmeniskai, labai rupi.

Beje, super tema mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi uz thumbup.gif Beje IKI maiseliai labai stilingai netgi atrodo, as tai jau seniai turiu linini, tik irgi pamirstu isideti. Nervina mane jau irgi tie nemokami maiseliai, kasininkes prie kasos reikia nereikia kisa, bet joms ko gero taip yra prisakyta..
Atsakyti