Įkraunama...
Įkraunama...

konsultacija siuvimo klausimais

taigi padėsiu visoms konstravimo ir siuvimo klausimais.

truputi apie mane: esu baigusi lengvosios pramonės aukštesniąją mokyklą, siuvinių konstravimą. pati mėgstu konstruoti, siūti, siuvinėti ir megsti. šioje srityje nedirbu, dabar auginu sūnų ir studijuoju vgtu, vadybą.

tai kreipkitės, galėsiu, visoms paaiškinsiu. 4u.gif
Atsakyti
hi.gif Laba,
Aš iškart su prašymu:gal galima būtų papasakot apie konstravimą (nuo A-Z) smile.gif .Labai jau pabosta ieškot tinkamos iškarpos,o vėliau dar ir persiuvinėt (ta
ikyt prie figuros) sad.gif .
Atsakyti
kazkada senai buvau uzvedus tokia tema,ji visdar yra mirksiukas.gif kelkites ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liudmilka @ 2007 08 14, 20:51)
hi.gif Laba,
Aš iškart su prašymu:gal galima būtų papasakot apie konstravimą (nuo A-Z) smile.gif .Labai jau pabosta ieškot tinkamos iškarpos,o vėliau dar ir persiuvinėt (ta
ikyt prie figuros) sad.gif .


na tai pradėsim nuo to, ką pirmą norėtumėt sukonstruoti, o tada pamėginsiu čia įkelti brėžinį ir paaiškinimą.
Atsakyti
o šiaip tai pradžiai reikia išsimatuoti figūrą, tai kaklo apimtis, krūtinės apimtis, klubų apimtis, nugaros ir krūtinės plotis, peties plotis, nugaros aukštis (matuojama nugaroje nuo liemens linijos iki aukščiausio peties taško) ir dar reikia pamatuoti rankovės prakarpos aukštį ( nuo aukščiausio pties taško iki pažastės linijos).

paskiau braižomas bazinis pagrindas ant kurio bus daromi pakeitimai pagal modelį.
tada sutikslinamos detalės ir daromi lekalai.
Atsakyti
O tas bazinis pagrindas tai kaip....stačiakampis g.gif ?Aš atsiprašau už tokius klausimus,bet konstravime esu visiškas 0 . biggrin.gif O pradėti galime nuo viršaus ir po truputi eiti žemyn lotuliukas.gif .
O kaip krūtinės aukštis?Ir ar kiekviną pusę reiks matuoti atskirai?O peties aukštis kaip matuojamas?Čia aš apie tai kad iškarpa būtų tik tam tikrai figurai,o juk jų visoku būna mastau.gif .Rusaičiu forume skaičiau apie Zlačevkaja(berods) technika,tai ten tų matavimų milijonas.Ir paaiškinimai jau suprantančiom. verysad.gif
Tikiuosi kantrybės užteks man žioplai išaiškinti aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Liudmilka @ 2007 08 15, 02:24)
O tas bazinis pagrindas tai kaip....stačiakampis g.gif ?Aš atsiprašau už tokius klausimus,bet konstravime esu visiškas 0 . biggrin.gif  O pradėti galime nuo viršaus ir po truputi eiti žemyn lotuliukas.gif .
O kaip krūtinės aukštis?Ir ar kiekviną pusę reiks matuoti atskirai?O peties aukštis kaip matuojamas?Čia aš apie tai kad iškarpa būtų tik tam tikrai figurai,o juk jų visoku būna mastau.gif .Rusaičiu forume skaičiau apie Zlačevkaja(berods) technika,tai ten tų matavimų milijonas.Ir paaiškinimai jau suprantančiom. verysad.gif
Tikiuosi kantrybės užteks man žioplai išaiškinti aciuks.gif

Nenori išardyt tinkantį, bet jau seną rūbą ir nukopijuoti viską pagal jį ? Paskui galėsi koreguot kaip nori, bet pagrindą turėsi smile.gif
Papildyta:
Planuoju siūti dukrai velvetinį sarafaną. Ar reikia velveto siuvimui kokios specialios pėdos ? Ar galima siūt su paprasta, kur tinka betkokiom medžiagom ?
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2007 08 15, 17:57)
Nenori išardyt tinkantį, bet jau seną rūbą ir nukopijuoti viską pagal jį ? Paskui galėsi koreguot kaip nori, bet pagrindą turėsi  smile.gif
Papildyta:
Planuoju siūti dukrai velvetinį sarafaną. Ar reikia velveto siuvimui kokios specialios pėdos ? Ar galima siūt su paprasta, kur tinka betkokiom medžiagom ?


galima siūti su teflonine, kad nesielektrintų, bet tinka ir paprasta. tik lyginant neužspausk siūlių. ir viskas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Liudmilka @ 2007 08 15, 10:24)
O tas bazinis pagrindas tai kaip....stačiakampis g.gif ?Aš atsiprašau už tokius klausimus,bet konstravime esu visiškas 0 . biggrin.gif  O pradėti galime nuo viršaus ir po truputi eiti žemyn lotuliukas.gif .
O kaip krūtinės aukštis?Ir ar kiekviną pusę reiks matuoti atskirai?O peties aukštis kaip matuojamas?Čia aš apie tai kad iškarpa būtų tik tam tikrai figurai,o juk jų visoku būna mastau.gif .Rusaičiu forume skaičiau apie Zlačevkaja(berods) technika,tai ten tų matavimų milijonas.Ir paaiškinimai jau suprantančiom. verysad.gif
Tikiuosi kantrybės užteks man žioplai išaiškinti aciuks.gif


taip panašiai, bazinis pagrindas tai stačiakampis su lenktomis linijomis. yra labai daug ir įvairių konstravimo metodikų, kurioms reikalingi įvairūs matmenys. aš duosiu labai lengvą ir paprastą konstravimo metodiką. smile.gif
aš supratau, kad jūs norite susikonstruoti petinį gaminį (palaidinė, švarkas...)
šiandien vakare pamėginsiu įkelti nuotrauką su brėžiniu ir paaiškinimą kaip padaryti bazinį pagrindą.
o kantrybės tai užteks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilė: 16 rugpjūčio 2007 - 13:51
jei jau viskas čia nuo nulio,tai manau reikėtų paaiškinti,kaip tiksliai išsimatuoti.PVZ. kaklo ap.-matuojam aplink kaklą prie jo pagrindo virš septinto kaklo slankstelio,priekyje virš duobutės.

Ir dar kuriuos matmenys reikia dalinti pusiau ir kokiam brėžiniui,prieš pradedant konstruoti.Nes žinau,kad daug merginu pradedančių tikrai nepagalvoje,o paskui pyksta ant saves kad brėžinys nesigauna biggrin.gif
ir kaip pvz .sijonui liemens ap. :(dalinam)2 ,klubu ap. :2.O konstruojant GODE sijona imama visa ap.ir liem ir kl.

Na aš čia jau kišuosi į tavo tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 08 16, 15:29)
jei jau viskas čia nuo nulio,tai manau reikėtų paaiškinti,kaip tiksliai išsimatuoti.PVZ. kaklo ap.-matuojam aplink kaklą prie jo pagrindo virš septinto kaklo slankstelio,priekyje virš duobutės.

Ir dar kuriuos matmenys reikia dalinti pusiau ir kokiam brėžiniui,prieš pradedant konstruoti.Nes žinau,kad daug merginu pradedančių tikrai nepagalvoje,o paskui pyksta ant saves kad brėžinys nesigauna biggrin.gif
ir kaip pvz .sijonui liemens ap. :(dalinam)2 ,klubu ap. :2.O konstruojant GODE sijona imama visa ap.ir liem ir kl.

Na aš čia jau kišuosi į tavo tema  blush2.gif


viskas palengva, neskubėkime. viskas bus parašyta.
Atsakyti
hi.gif
Na,dėl senos ir tinkančios tai žynoma,bet juk visą laiką nenešiosi vienodą fasoną blink.gif
Ir kaip išsimatuot žinau,o vat toliau........g.gif
Labai laukiu tęsinio,manau busiu stropi mokinė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liudmilka @ 2007 08 16, 15:17)
hi.gif
Na,dėl senos ir tinkančios tai žynoma,bet juk visą laiką nenešiosi vienodą fasoną blink.gif


geriausia susikonstruoti pagal savo matmenis patį pagrinda,tada pagal ta brėžinuka pasimodeliuosi kiek tau reikės .Sena drabužėlį išardyti ir persibraižius ant popieriaus iškarpas galima pamodeliuoti,bet lengviau būtų nuo sukonstruoto brėžinuko modeliuoti.
Atsakyti