Įkraunama...
Įkraunama...

Perku automobilį

as neseniai issilaikiau teises ir aisku reiktu isigyti ir masiniuka... bet beda tame, kad esu zalia technikoje...
mazdaug zinau ko noriu - dyzeliuko, greiciausiai trecio golfo, aisku ne naujo... na zodziu nebrangios ekonomiskos susisiekimo priemones smile.gif
gal galit kas pasidalinti info kur Kaune galima ieskoti - juk kazkur ir turgus turi but, ir zinau kad su tralais veza
ir dar, gal zinot kokie specifiniai gedimai buna ir pan - na viskas, kas su technine dalim susije
laukiu visokiu patarimu - visi bus naudingi (o tai mano seimos konsultantai patys ne kazin ka nusimano smile.gif )
Atsakyti
is tikro sunku ka ir pasakyti, kiekvienai masinai skirtingai, o dar jei pamatys kad "zalia", tai dar ir isdurs doh.gif geriausia, pries perkant parodyti kokiam meistriukui mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba ryta. 3 golf nepatarciau pirkti, nes tai masina kuria labai megsta ilgapirsciai. taciau jos islaikimas yra tikrai pakankamai pigus. Asmeniskai as esu turejas pezo 106, pezo 405 o dabar turiu Citroen Xsara, bet patrasta o ne minivena. Sis masiniukas yra pakankamai smagus vazineti tiek mieste tiek ilgose kelionese. ir pakankamai ekonomiskas. Gali nusipirkti geru metu uz tikrai prieinama kaina. Ir paparastai pranzuzu nelabai vogiami. As su sia masinite jokiu problemu neturejau.
Papildyta:
O ieskoti geriause yra masinu turguje ir pirkti nuo "tralo", nes ten dazniause yra masinos kurios yra dar netvarkytos ir matosi visi jos defektai. as visas 3 masinas pirkau nuo tralo.Bet patarciau nusivesti zmogu kuris supranta apie masinas, kad poto neisigytum kokios nors suvarytos transporto priemones.
Atsakyti
QUOTE(privatas @ 2007 08 16, 06:51)
Laba ryta. 3 golf nepatarciau pirkti, nes tai masina kuria labai megsta ilgapirsciai. 



O ka,nuo vagysciu apsidrausti negalima?Apsidraudi ir gyveni ramiai cool.gif
Atsakyti
Tureciau pasakyti, kad kiekvienas siulys savo vos ne vairuojama masina, nes jam maloniausia, fainiausia ir bla bla...aisku jei pasisekes pirkinys ax.gif
Mano nuomone trecias golfas pakankamai gera masina, kolege vazineja, tik pas ja benzas ir viskas ten padoriai mirksiukas.gif O del vagysciu - tai cia niekas neapdraustas, todel baimintis to tikrai nesamone, o is bedos galima ir i aikstele statyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirma reiketu pavaikscioti po turgu/aiksteles ir pasedeti issirinktoj masinoj, pavaziuoti su ja, kad galetum nuspresti ar patiks ar ne. Man asmeniskai Golfas yra nepatogus barskuti, niekada nebepirkciau jo, kitam jis idealiausia masina. Todel butina isbandyti pries perkant. O po to, kai nuspresi, kad tau ji maloni/patogi ir pan. ieskoti nusimanancio zmogaus pagalbos.
Atsakyti
Visoms liaba.. as cia naujoke blush2.gif

as taip pat neseniai islaikiau teises, taciau manau, kad kaip pirmam masiniukui pirmiems metukams reiktu skirti ne daugiau kokiu 3 tukstanciu.. nes tai sankaba galiu sudrozt, ar varikli uzkaitint?? ka as zinau ka jam kada keist prireiks.. g.gif

Kadangi esu Vilniete tai girdejau atsiliepimu, kad Gariunu turgus bangokas.. bet vat nezinau kur kreiptis perkant masina nuo tralo..paimciau koki vyrioka uz parankes ir pasiulyciau pracekinti man masiniukus cool.gif
Atsakyti
Jei pirksi dyzelį - būtina varyt servisan patikryt kompresija (ir sakau BŪTINAI).
Prieš III golf nieko pikto neturiu, tik kad jau baisiai įgrisus išvazda.
Dar nissan'us gali pasižiūrėt. Yra ten dyzeliukų: sunny, almera, primera galima rinktis smile.gif (bet biskį mėgsta parūdyt).
Prancūzų dyzeliai sako geri, bet man asmeniškai visi kiti jų techniniai niuansai labai neįprasti.
Nu ir senas geras merso 3l agregatas irgi neužmušamas.

Nežinau kaip kiti, bet aš nuo tralo nebepirkčiau... Pabandžiau - nepatiko.
Atsakyti
Tas pavadinimas nuo tralo nieko nesako. Ant jo uzkrauti, nukrauti, paspakliuoti galima daug kartu. Nebent jei draugai kokie veza ir nemeluodami pasako kas ir kaip.
Atsakyti
Nu tai ant dokumentų būna matyt nuo kada Lietuvoj, jei mėnesis - tai aišku, kad tvarkyta.
Atsakyti
Jei laikinu numeriu neimi, niekas ant sienos stampu nebededa. o taip vadinamu "kauferiu" gali prisigaminti kiek nori ir su kokiom nori datom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 16 rugpjūčio 2007 - 15:41
koks skirtumas buvus Lietuvoj ar ne. Reik ziuret kaip atrodo masina. Pasiziuri pirmiausia i vidu: kaip atrodo vairas, greiciu dezes perjungejas, sonai, lubos, sedynes, ar dega, ar veikia visi suktukai, mygtukai ir pan; jei uznesiota- eini prie kitos, jei ne- uzsikuri, toliau-ziuri isore. Is vidaus isvaizdos labai daug ka gali pasakyt kaip masina uzlaikyta "aplamai".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000inis: 16 rugpjūčio 2007 - 16:04