Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

Kuklus bandymas pasidaryti papuošalą ax.gif
Atsakyti
Dar vienas... blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Auskarai.
Atsakyti
QUOTE(atika15 @ 2006 03 17, 18:59)
Gal kas žino kur rast schemų kaip pasidaryt auskarus, ar bent jau auskarų, kad ir be schemų blush2.gif  ax.gif


Jau dėjau kažkur šitą nuorodą. Ieškokit earrings (auskarai).

http://beadwork.abou...ly/aa051297.htm

O geriausiai darykit taip: bet kokioj paieškos programoj rašykit earrings+beading. Ir vsio, žiūrėkit, ką išmes smile.gif

Nu va, kad ir tokią va nuorodą pabandyk:

http://images.google...1ka&sa=N&tab=wi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 17 kovo 2006 - 21:41
Tai ką...ir vėl aš lendu girtis savo darbais blush2.gif Jaučiu jau nusibodau visiems lotuliukas.gif (Namie,tai tikrai biggrin.gif )

Štai mano pirmieji auskarai rolleyes.gif

Beje...vakar toks juokingas atsitikimas buvo su biseriu...Aš žiopliukė susibėrus raudoną biserį į dėžutę nuo degtukų(tiesiog taip patogiau pinti,neišsibarsto)...ir netyčia,kad švystelėjau tą dežutę ant šalia gulinčio šuns...biseris aišku išsibarstė......ant šuns kailio(vokiečių aviganis)...šuo ramiai atsikėlė ir nuėjo į virtuvę vandenuko palakti ir aišku apibarstė visus namus biseriu...Eina ir barsto,..eina ir barsto...vaizdelis buvo thumbup.gif lotuliukas.gif Sakau šuo stebuklingas...biserį gamina...tai ot juoko buvo,bet kai reikėjo surinkti doh.gif
Atsakyti
Alaina
,jei kalbi apie auskariukus,tai štai jų SCHEMA
Sėkmės bandant mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Gal dar labai nenusibodau - cia bandziau darti auskariuka - emiau medini karoliuka ir veriau maziukus aplink. Pati dar nesuprantu cia gerai gavosi ar nelabai g.gif
Atsakyti

 i 
Nuo šiol biserio temose rašysime viską atskirai, pagal daromus papuošalus ir darbelius
Atsakyti
user posted image
na šikart klipsai mamai smile.gif dukrelė pamatė ir norėjo atimt sad.gif nešiojosi dvi dienas, tai teko ir jai daryt tokius pačius tik rožinius smile.gif
Atsakyti
mano auskarai blush2.gif
user posted image
Atsakyti
O čia šiek tiek mano auskariukų smile.gif

auskarai
Atsakyti
user posted image
Atsakyti