QUOTE(Frekė @ 2008 09 15, 11:07)
paskaiciuok
5*8=40Lt diena.
40*20=800Lt jei gyveni vien is papuosalu gal ir mazai bet jei turi kitu pajamu ir cia tavo tik hobis kuris nesa tau pelna tada gal ir normaliai...
siaip graudu ziureti kai auskarus pardavinejat po 10-8lt pasiziurekit parduotuvese ir pamastykit. ar pirkejas uz 10lt nusipirks akmens papuosaliuka o dar su sidabru? ne. gerbkit ir ta laika kai praleidziant paruotuvese ieskodamos zaliavu ir ta laika kai einat i pasta, apmokejimai visokie ir t.t.
Šiaip tai labai pritariu, taip, tai kiekvienos pasirinkimas, bet man gaila, kad taip nuvertinamas rankų darbas- paskui jo nevertins ir pirkėjai
Na, su parduotuvėm yra kitas aspektas- reikia mokėti už nuomą, komunalinius, atlyginimą pardavėjams, visa tai susideda į sąnaudas ir atsiliepia kainoje. O perkant internetu visos prekės yra pigesnės. Na 10-8 Lt už savo sukurtą darbelį aišku mažai.
Papildyta:
QUOTE(Saule777 @ 2008 09 15, 11:35)
Jungiuosi ir aš prie pradžiamokslių, sąžiningai perskaičiau nuo 1 puslapio iki pat galo, nors tai daug laiko užėmė.
Prisipirkai įvairių karoliukų, o apie darbo įrankius kažkaip ir pamiršau. Vakar su labai jau didelėmis replėmis bandžiau kažką daryti. Auskarai gavosi, bet nekokybiški, na gal ir tų spaustukų nenusipirkau. Bandysiu šiandien ieškoti tu mažų replyčių.
P.S. Labai AČIŪ už geras mintis visoms
Nieko, ir man taip pirmą kartą buvo- kaip apsėsta pririnkau akmenėlių, o apie techninę pusę pamiršau