Įkraunama...
Įkraunama...

Vienuolio gimnazija pradinukams

Sveikos,

gal kieko vaikai mokosi A. Vienuolio gimnazijoje pradinese klasese? Koks ispudis? Kokia tai mokykla, kokios mokytojos? Girdejau, jie turi kelis pastatus, ar maziukams irgi reikia vaikscioti is vieno i kita?

Is anksto aciu visoms pasidalinusioms smile.gif
Atsakyti
Rugsėjo mėn. reiks eiti į mokyklą.
Nejau nieks nelanko šios mokyklos, labai norėčiau išgirsti atsiliepimus.
Atsakyti
Tikriausiai lankančių šią mokyklą nėra unsure.gif
Atsakyti

Ji mums priklausytu pagal gyvenamaja vieta, bet busimo pirmoko ten vesti nesinori: pradinukai yra ismetyti per kelis darzelius bei dvi mokyklas. Taip pat vaiko laukia ne tik kraustymasis is vienos patalpos i kita, bet antrokui ir 2-a pamaina kazkaip... ne. Teko girdeti (is patikimu lupu), kad maziukai (ypac berniukai) cia skriaudziami vyresneliu.
Del mokytoju tai tikriausiai kaip ir visur.
Atsakyti
QUOTE(*mamaite* @ 2006 02 11, 12:48)
Ji mums priklausytu pagal gyvenamaja vieta, bet busimo pirmoko ten vesti nesinori: pradinukai yra ismetyti per kelis darzelius bei dvi mokyklas. Taip pat vaiko laukia ne tik kraustymasis is vienos patalpos i kita, bet  antrokui ir  2-a  pamaina kazkaip...    ne. Teko girdeti (is patikimu lupu), kad maziukai (ypac berniukai) cia skriaudziami vyresneliu.
Del mokytoju tai tikriausiai kaip ir visur.

Tai į kurią mokyklą eisit???
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2006 02 11, 12:54)
Tai į kurią mokyklą eisit???


Apsisprest tikrai nelengva. Yra trys variantai: Filaretu pradine, Vytes Nemuneles bei Lietuviu namai.PIrmosios dvi gerai kad pradines, nera didzkiu ir siaip teko girdet neblogos, o trecioj veza, kad klasej 12 vaiku.
Atsakyti
QUOTE(*mamaite* @ 2006 02 11, 13:02)
Apsisprest tikrai nelengva. Yra trys variantai: Filaretu pradine, Vytes Nemuneles bei Lietuviu namai.PIrmosios dvi gerai kad pradines, nera didzkiu ir siaip teko girdet neblogos, o trecioj veza, kad klasej 12 vaiku.

Aš kažkaip galvojų apie Vytės Nemunėlio mokykla...
o kur yra Lietuvių namai???
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2006 02 11, 13:06)
Aš kažkaip galvojų apie Vytės Nemunėlio mokykla...
o kur yra Lietuvių namai???


Dzuku gatvej

Atsakyti
QUOTE(*mamaite* @ 2006 02 11, 13:02)
Apsisprest tikrai nelengva. Yra trys variantai: Filaretu pradine, Vytes Nemuneles bei Lietuviu namai.PIrmosios dvi gerai kad pradines, nera didzkiu ir siaip teko girdet neblogos, o trecioj veza, kad klasej 12 vaiku.

Mus nepriima į Vytės Nemunėlio mokyklą verysad.gif nes mes nepriklausom pagal rajoną verysad.gif eisim į A.Vienuolio.
Atsakyti
Dokumentai reikalingi užrašant vaiką į mokyklą:
Pasas
Prašymas
Gimimo liudijimo kopija
Dokumentinė nuotrauka
Sveikatos pažyma (skiepai, kraujas, kaprologinis tyrimas, šlapimas, chirurgas, okulistas)
Atsakyti
mokytojos yra mokytojos,ant kokios užtaikysi neaišku,mano vyresnioji (dabar 6 -ė)turėjo labai gerą mokytoja(stiprus paruošimas dalykų+ suformuotas klasės kolektyvas), o mažosios(šįmet baigia 4 klasę) mokytoja tikras nesusipratimas,kiekvieną rudenį vykdavo karas,kad nori į kitą mokyklą,pas kitą mokytoją ir viskas.Tiesiog toji elgiasi su vaikais kaip giliais sovietiniais laikais,kuri mamytė labaiu šikną palaižys,tos vaikas bus gerietis gun_bandana.gif protest.gif
bent jau šiais metais dauguma pradinukų klasių mokosi pačioje mokykloje,kuri dabar vadinasi pagrindinė A.Vienuolio mokykla.Gimnazija atsiskyrė ir tapo Vytauto Didžiojo(visai kitoje vietoje).
O skriaudimas vaikų(berniukų gal labiau) vyresniū moksleivių-manau tokį reiškinį rasi visose mokyklose,tik jos protingai to neafišuoja.Jei dar kas domins-klauskite.
Atsakyti
QUOTE(zuveleDi @ 2006 03 09, 17:37)
mokytojos yra mokytojos,ant kokios užtaikysi neaišku,mano vyresnioji (dabar 6 -ė)turėjo labai gerą mokytoja(stiprus paruošimas dalykų+ suformuotas klasės kolektyvas), o mažosios(šįmet baigia 4 klasę) mokytoja tikras nesusipratimas,kiekvieną rudenį vykdavo karas,kad nori į kitą mokyklą,pas kitą mokytoją ir viskas.Tiesiog toji elgiasi su vaikais kaip giliais sovietiniais laikais,kuri mamytė labaiu šikną palaižys,tos vaikas bus gerietis gun_bandana.gif  protest.gif
bent jau šiais metais dauguma pradinukų klasių mokosi pačioje mokykloje,kuri dabar vadinasi pagrindinė A.Vienuolio mokykla.Gimnazija atsiskyrė ir tapo Vytauto Didžiojo(visai kitoje vietoje).
O skriaudimas vaikų(berniukų gal labiau) vyresniū moksleivių-manau tokį reiškinį rasi visose mokyklose,tik jos protingai to neafišuoja.Jei dar kas domins-klauskite.

O kokia tavo vyresniosios dukters mokytojos pavardė? Nes aš irgi galvoju apie Vienuolio mokyklą savo pirmokui g.gif Ir dar į kurį filialą jūs vaikščiojot, nes man sakė, kad gali būti Pelesos g. (rusų mokyklos patalpose) arba kažkokioj ameririečių mok. ar darželio patalpose.
Atsakyti