Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietija

Pavasarį skrisim kelioms dienoms į Kiolną, ir labai norėsi kuo daugiau pamatyti šį miestą. Gal kas esate buvę, ar galbūt čia gyvenate ir papasakotumėte, ką verta pamatyti, kur nueiti bei apsilankyti.
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2007 02 05, 17:34)
Pavasarį skrisim kelioms dienoms į Kiolną, ir labai norėsi kuo daugiau pamatyti šį miestą. Gal kas esate buvę, ar galbūt čia gyvenate ir papasakotumėte, ką verta pamatyti, kur nueiti bei apsilankyti.
Ačiū

Mes greitomis prieš porą savaičių apžiūrėjome šį miestą - katedra tikrai graži.
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2007 02 05, 15:51)
Mes greitomis prieš porą savaičių apžiūrėjome šį miestą - katedra tikrai graži.


o ką būtent matėt? Gal nuotraukų turit?
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2007 02 05, 18:24)
o ką būtent matėt? Gal nuotraukų turit?

Turiu kelias, bet darbe. Ryt įmesiu. Tiesą pasakius Kiolnas nepaliko didelio įspūdžio. Man gražesnis Diuseldorfas, bet mes tik trumpam buvom užbėgę į šį miestą. Tikrai nuosekliai jo neapžiūrinėjom. O ir įvairūs aprašymai apie Vokietijos miestus koncentruojasi ties Hamburgu, Berlynu, Liubeku, Brėmenu ir pan. Pagrinde radau Hansos miestų istorijas. Kiolnas buvo paminėtas tik kaip mugių vieta. Čia turbūt daugiau galėtų padėti vokietijoje gyvenančios mamytės arba ten dažniau keliaujantys žmonės.
Atsakyti
Taigi, Kiolnas 2007 metų sausio pabaigoj
Katedra
user posted image

user posted image

Gėlynas netoli katedros - sausis blink.gif
user posted image

Na ir shopingas, shopingas, shopingas... Visa Vokietija man vienas didelis shopingas doh.gif
user posted image
Atsakyti
Tikrai labai gražus miestas. Katedra įspūdinga. Kai maniškis pasakė, kad 500 laiptų į viršų, neatkreipiau dėmesio...bet kopiant į viršų pusiaukely jaučiausi nekaip, beveik mirusi...Dar į šokoladinę fabriką Lindt buvom nuėję. Žodžiu, verta nuvažiuoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 18 lapkričio 2009 - 18:41
QUOTE(Soulmate @ 2007 03 06, 12:38)
Tikrai labai gražus miestas. Katedra įspūdinga. Kai maniškis pasakė, kad 500 laiptų į viršų, neatkreipiau dėmesio...bet kopiant į viršų pusiaukely jaučiausi nekaip, beveik mirusi...Dar į šokoladinę fabriką Lindt buvom nuėję. Žodžiu, verta nuvažiuoti.


Gal galėtum papasakoti apie tą šokoladinį fabriką, ir kaip jis tiksliau vadinasi?
Atsakyti
Katedra - akivaizdus dalykas. Kionas be kita ko garseja restauruotomis romaniskomis baznyciomis, ju mieste yra berods 13. Dar yra tikrai isskirtinis Romanu-germanu muziejus, puiki filharmonija su cinemateka, miesto sienos likuciai... Bendrai, labai grazus ir Reino (jei neklystu) slenis, galima pasizvalgyt po pati miesta ir apylinkes. Be to Kiolne yra ir vienas is didziuju Vokietijos parodu centru, jei apsilankymo metu vyksta kokia paroda/muge gal vertetu nueiti?...Tiesa, nuo Kiolno visai netoli iki Bonos, kur taip pat yra ka paziureti; bei Aacheno. Smagios keliones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2007 03 06, 14:56)
Gal galėtum papasakoti apie tą šokoladinį fabriką, ir kaip jis tiksliau vadinasi?


Tiksliau tai būtų Chocolate Museum, manau. Gali net per google surasti, jei įrašysi Koln, Chocolate museum...
Tai muziejus, kuriame yra aprašyta, parodyta kaip gaminamas Lindt šokoladas. Senoviškos gaminimo mašinos, taipogi ten iki šiol yra gaminamas šokoladas, pamatai visą procesą, galėsi paragauti. Šiaip gana įdomu.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dar man patiko Kiolne basejinas su juros vandeniu ir bangom tikrai verta,pats beseinas ant juros kranto ir per stikla atrodo kad guli pliaze thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir kaina ten apie 5 euru suagusiam uz dvi valandos poilsio.Man su vaikais labai patiko! vacation4.gif vacation4.gif vacation4.gif
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif

Na nežinau nežinau, ar čia aš keistai ieškojau ir nedažlibinau, ar tikrai temos apie Vokietiją, lankytinas vietas ir kitus dalykus NĖRA? Radau tik apie Pramogas vaikams....
Žodžiu, nusprendžiau atidaryti naują temą ne šiaip sau, o su dideliais kėslais bigsmile.gif Taip taip taip, rudenį arba per pavasario atostogas planuojam į Vokietijos pietus (berods, nesigaudau aš labai kryptyse) palėkt, aplankyt draugės, kuri šiandien išskrido ten gyventi rolleyes.gif

Gyvens ji Lahr mieste ( http://www.lahr.de ), iš nuotraukų - na labnai gražus miestas, vokiškais mastais kaimelis, mūsų pažiūrom MIESTAS iš didžiosios M biggrin.gif Lahr'as išsidėstęs netoli Prancūzijos sienos - iki jos tik 40 km, Iki štutgarto 200 kilometrų. Už 15 km yra Europa Park atrakcionų parkas yahoo.gif , 50 km atstumu išsidėstęs Strasbūras, ir šiaip, sako, ten gražu ir yra ką aplankyti.

O rašau aš Jums šitą visą su reikalu rolleyes.gif Norėjau paklausti, ką verta toj Vokietijos dalyj aplankyt, kas ten gero, gal kas lankėtės Lahr mieste? Ar įmanoma iš Lietuvos nusigauti kuo arčiau Lahr miesto autobusu, ar reikia važiuoti iki Štutgarto ir tenais kabaldotis ir nertis iš kailio ieškant, kas veža į Lahr? unsure.gif Ir ar ten veža į tą Vokietijos dalį iš Štutgarto? unsure.gif

Dėkui už bet kokią info, už patarimus, gal ir užbėgsiu už akių, gal ir blogai padarysiu, gal nieko ir dar nesigaus...nes nerasiu kompanijos, BET:

Tai bus pirmoji Makaliaus susiplanuota kelionė į užsienį be suaugusiųjų ir jokių agentūrų cool.gif

Štai, ką dar pavyko susižinoti:
Lahr mieste nuo Spalio 20 iki Lapkričio 11 vyksta Chrizantemų šventė assa.gif ( http://www.chrysanthema.lahr.de )... dar kątik susižinojau, kad arčiau yra važiuoti į Karlsruhe miestą... nes tuomet iki Lahr'o tik 100 km... nors kažkodėl Karlsruhe ar Stutgart - kaina tokia pati atvykt - 411 litų, perkant prieš 20 dienų iki išvykimo.....
Atsakyti
niu va mpquest ziurejau kur lahr randasi, tai ismete 6 vietoves smile.gif

na, bet vistiek patarciau aplankyti trieberg (ten yra auksciausias vokietijos krioklys) schwarzwaldo muzieju, neprisimenu tiksliai pavadinimo, na, kaip pas mus rumsiskies tik ten daug ispudingiau, siaip visi miestai miesteliai labai grazus, reiktu tiksliau pasiziureti kurioje vietoje tu ten apsistosi ir aplinkinius miestelius. grazu ten vien del galmtos...
o kalba moki? vokiskai? man labai grazus miestas yra freiburg, dar kiti meisteliai, bet jie gali buti tolokai nuo taves. niu bet trieberg ir schwarzwaldo muzieju turi aplankyti..
Atsakyti