Įkraunama...
Įkraunama...

Bendros fotokonkursų taisyklės

Bendros fotokonkursų taisyklės:

1. Visi fotokonkursai skelbiami adresu: http://www.supermama.lt/foto/

2. Jei norite dalyvauti www.supermama.lt fotokonkursuose, turite būti registruotas www.supermama.lt Forumo dalyvis bei privalote susipažinti su fotokonkurso taisyklėmis.

3. Užpildykite konkurso dalyvio paraišką ir pridėkite nuotrauką. Kaip tai padaryti? - skaitykite ČIA.

4. Nuotraukos turi būti ne tik kokybiškos, bet ir estetiškos, nekeliančios neigiamų emocijų. Nuogumas pridengtas tiek, kad būtų saugu jas publikuoti Internete.


5. Nuotraukos pavadinimą būtina rašyti lietuviškomis raidėmis: “ą, č, ė, į, ž ir kt. Jei konkursui pateiktoje paraiškoje nuotraukos pavadinimas bus be lietuviškų simbolių, paraiška nebus patvirtinta.

6. Dėl nuotraukų tinkamumo konkursui (temos atitikimo, reikalavimų nuotraukoms paisymo, estetiškumo, nuobodumo/įdomumo ir pan.) galutinį sprendimą priima ir nuotraukas savo nuožiūra tvirtina / netvirtina forumo administratoriai.


7. Konkurso administratoriai ragina kruopščiai ir atsakingai pildyti konkurso paraiškas. Maksimalus leistinas nuotraukos dydis yra nurodytas dalyvio paraiškoje. Jei jūsų nuotrauka yra didesnė, būtinai ją sumažinkite, kitaip dalyvio paraiškos nepavyks užpildyti (yra ne vienas būdas nuotraukoms mažinti, apkirpti. Apie tai daug informacijos rasite ČIA.
Skanuodami nuotraukas, padėkite jas lygiai ir tiksliai. Taisyti ir koreguoti kiekvieną, netiksliai, nerūpestingai užpildytą paraišką, neturėsime galimybių, ir jos nebus tvirtinamos.

8. Fotokonkursui gali būti pateiktos ir profesionalių fotografų, ir neprofesionalų darytos nuotraukos, nebent konkretaus konkurso taisyklėse būtų nurodyta kitaip*. Jei siunčiate konkursui profesionalo darytą nuotrauką, įsitikinkite, ar nepažeidžiate sutarties su autoriumi sąlygų, ar turite teisę ją publikuoti.

9. Fotokonkurse nebus tvirtinamos tos nuotraukos, kurios buvo apdorotos naudojant fotomontažą (foto nuotraukų jungimas į vieną atvaizdą, pašalinių objektų įtraukimas į kadrą kompiuteryje, papildomos grafikos ir kitų dailės elementų naudojimas). Gali būti pakoreguotas ryškumas, pašalintas "raudonų akių" defektas, ar fotografuojant nudojami filtrai – įspūdžio, spalvų sustiprinimui, bet ne fotomontažas, nebent konkretaus konkurso taisyklėse bus nurodyta kitaip.**

10. Balsuoti galima už 3 labiausiai patikusias nuotraukas (1 balsas – 1 nuotraukai), jei konkurso taisyklės nenurodo kitaip***. Norint išvengti nesąžiningos konkurencijos (kai kurie ankstesni konkursai, deja, be to neapsiėjo), įvestas apribojimas: “naujoko” statusą turintis Forumo dalyvis, neparašęs nė 20-ies žinučių, konkurse balsuoti negali.

11. Visos nuotraukos iki balsavimo pabaigos yra anoniminės. Siekiant lygių teisių visiems konkurso dalyviams, draudžiama atidarinėti naujas forumo temas, kviečiančias balsuoti už vieną ar kitą nuotrauką konkurse, taip pat patalpinti informaciją apie dalyvavimą konkurse ir prašymą balsuoti asmeninio profilio parašuose, bendraamžių temose ir pan. Netiesioginė nuotraukos reklama (pvz.: "Užeikit pažiūrėt į konkursą, pamatysit patys..." ir pan.) taip pat draudžiama.
Draudžiama savo asmeniniame profilyje ( paraše arba logotipo/avataro vietoje) patalpinti nuotrauką (ar labai panašią į ją foto), dalyvaujančią fotokonkurse. Tai bus galima padaryti fotokonkursui pasibaigus.
Už šių taisyklių nepaisymą nuotrauka, už kurią agituota balsuoti, arba kuri buvo paviešinta, pašalinama iš konkurso, dalyviui skiriamas įspėjimas. Ir visai nesvarbu kas tai padarė - pats nuotrauką konkursui atsiuntęs dalyvis, ar kitas forumo dalyvis, nuotrauka iš konkurso bus išimta.


12. Jei bus nustatyta, jog dalyvis, prisiregistravęs skirtingais vardais (nick'ais) mėgina dalyvauti konkurse su dviem ar daugiau nuotraukų, arba "pasiskolina" svetimą nuotrauką iš interneto, jis baudžiamas įspėjimu bei netenka teisės dalyvauti 10 -yje būsimų fotokonkursų iš eilės.

13. Jei Forume dalyvauja 2 šeimos nariai, viename fotokonkurse gali dalyvauti tik viena to paties vaiko/mamos ar tėčio nuotrauka, tai yra viena šeima gali pateikti tik vieną nuotrauką (teks sukviesti "šeimos tarybą" ir draugiškai nuspręsti kuris iš jų pateiks paraišką fotokonkursui ir kuri iš nuotraukų dalyvaus).

14. Laimėtus prizus atsiimti reikėtų per 3 mėnesius nuo konkurso nugalėtojų paskelbimo dienos. Apie prizų atsiėmimo tvarką žinutės laimėtojams išsiunčiamos asmeniškai.

15. Jei keletas prizininkų vietose esančių nuotraukų surenka vienodą balsų skaičių (pvz., dvi I-osios vietos, dvi II-osios ir pan.), tuomet prizas atitenka tam dalyviui, kuris į konkursą savo nuotrauką atsiuntė pirmiau - pagal paraiškos pateikimo laiką ir datą.

16. Forumo administracija pasilieka teisę pašalinti iš konkurso nuotrauką be papildomų paaiškinimų, jeigu įtariama, kad už ją balsuota nesąžiningai.


www.supermama.lt administracija gali keisti / papildyti šias taisykles* gali būti ir tokių konkursų, kurių taisyklėse bus nurodyta, jog konkurse dalyvauja tik neprofesionalų darytos nuotraukos, arba atvirkščiai.
** gali būti ir tokių konkursų, kurių taisyklėse bus nurodyta, jog konkurse dalyvauja tik nuotraukos, apdorotos naudojant fotomontažą.
*** gali būti ir tokių konkursų, kurių taisyklėse bus nurodyta, jog balsuoti galima už daugiau nei 3 nuotraukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 01 vasario 2012 - 15:06

 i 
Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai į juos:


1. Kur rasti foto konkursus?

Foto konkursai yra štai čia. Adresas: www.supermama.lt/foto arba pažvelkite į viršų - dešiniajame forumo lango kampe yra eilutė .......Paieška Nariai Kalendorius ir Fotokonkursai Spauskite "Fotokonkursai".

2. Noriu užpildyti paraišką konkursui, bet nerandu jos.

Atsiverskite Fotokonkursų puslapį (supermama.lt/foto) Pamatysite visą eilę foto konkursų aprašymų. Spauskite konkurso pavadinimą, į kurį norite siųsti nuotrauką. Paspaudus pavadinimą, atsivers nuotraukų galerija. Kairėje viršuje pamatysite užrašą "Dalyvavimo konkurse paraiška"Spauskite šią nuorodą ir pildykite.

3. Kaip užpildyti paraišką konkursui?

Spaudžiate nuorodą "Dalyvavimo konkurse paraiška" atsidaro paraiškos langas, kuriame matote tuščią laukelį "Pavadinimas" Įrašykite į jį nuotraukos pavadinimą, tik naudokite lietuviškus simbolius: č,ž,ū,š,į ir kt. Žemiau matote baltą laukelį Nauja nuotrauka: spauskite mygtuką Browse... ir prikabinkite nuotrauką. Dabar spauskite apačioje esantį mygtuką "Išsaugoti pakeitimus".

4. Kodėl užpildžius paraišką ir paspaudus "išsiųsti", užsideda raudonas rutuliukas su kryžiuku ir paraiška atsiduria skyrelyje "Neužpildytos"?

Reiškia, nuotrauka buvo per didelė. Sumažinkite nuotrauką ir redaguokite savo paraišką skyrelyje "Neužpildytos": prikabinkite sumažintą nuotrauką per Browse.. ir vėl siųskite patvirtinimui. Jei ji bus iki 500 Kb, paraiška išsisiųs sėkmingai ir atsidur skyrelyje "Nepatvirtintos", ten ji bus tol, kol administratoriai patvirtins nuotrauką konkursui.

5. Kodėl mano paraiška vis dar kabo prie Nepatvirtintų?

Viskas gerai. Jūs užpildėte paraišką, išsiuntėte ją ir ji bus skyrelyje "Nepatvirtintos" tol, kol administratoriai įvertins ją ir nuspręs, ar ji tinkama konkursui. Jei foto tinkama, bus patvirtinta ir atsidurs konkurso nuotraukų galerijoje. Jei ne - bus perkelta į skyrelį "Neužpildytos" - ten jūs turite galimybę įdėti kitą nuotrauką ir vėl mėginti dalyvauti konkurse.

6. Kiek ilgai gali nuotrauka būti nepatvirtinta?

Nuotraukos patvirtinimas gali trukti nuo keliolikos minučių iki keleto dienų. Tai dar labai priklauso ir nuo savaitės dienų. Šiokiadieniais tvirtinamos greičiau, na, o savaitgaliais/švenčių dienomis gali tekti palaukti ir 2-3 dienas.

7. Kodėl administratoriai atmetė mano nuotrauką, kuo ji netiko?

Arba nuotrauka neatitiko bendrųjų foto konkursų reikalavimų, arba neatitiko konkretaus konkurso aprašymo bei taisyklių. Jei matote, kad jūsų nuotrauka po 1-3 dienų atsidūrė skyrelyje "Neužpildytos", vadinasi ji nepatvirtinta. Todėl reikia dar kartą įsiskaityti į konkurso aprašymą, taisykles (gal ką praleidote) ir susipažinti, jei dar to nepadarėte, su bendrosiomis taisyklėmis jos yra skelbiamos štai čia. Tuomet susiraskite kitą nuotrauką, kuri atitinka temą, tvarką, taisykles ir iš naujo pildykite paraišką.

8. Apsigalvojau, noriu pakeisti nuotrauką arba nuotraukos pavadinimą. ką daryti?

Tai galima padaryti tol, kol dar neprasidėjo balsavimas už nuotraukas. 1) Jei norite keisti/redaguoti pavadinimą, parašykite asmeninę žinutę moderatorei Rustei: nurodykite kokiame konkurse dalyvaujate (pavadinimą) ir ką norite keisti. Tai bus padaryta iškart, kai tik moderatorė perskaitys jūsų žinutę.

2) Jei norite pakeisti nuotrauką konkurse, parašykite asmeninę žinutę moderatorei Rustei : nurodykite konkurso pavadinimą ir ką norite padaryti. Tuomet moderatorė jūsų senąją nuotrauką iš konkurso ištrins ir jūs galėsite iš naujo užpildyti paraišką.

9. Kur galima aptarti nuotraukas, konkursą: įvertinti, pagirti ir pan?

Apie kiekvieną konkursą mes kalbame štai šiame skyrelyje spauskite čia

10. Kaip balsuoti už labiausiai patikusias nuotraukas?

Spauskite konkurso pavadinimą, atsivers nuotraukų galerija. Spauskite ant patikusios nuotraukos, ji pasididins, o apačioje matysite eilutę "Ši nuotrauka geriausia" Spauskite ją. Taip atiduosite balsą už šią nuotrauką. Taip galima balsuoti ir dar už 2 nuotraukas. (Iš viso vienas dalyvis gali balsuoti už 3 nuotraukas). Tik negali balsuoti už savo nuotrauką.

11. Kodėl aš negaliu balsuoti už konkurso nuotraukas?

Balsuoti konkurse gali visi forumo dalyviai, kurie yra parašę forume 20 ir daugiau komentarų. Norint išvengti nesąžiningos konkurencijos (kai kurie ankstesni konkursai, deja, be to neapsiėjo), buvo įvestas apribojimas: “naujoko” statusą turintis forumo dalyvis, neparašęs nė 20-ies žinučių, konkurse balsuoti negali.

12. Ar naujokas gali dalyvauti konkurse?

Žinoma! Visi registruoti forumo dalyviai, nepriklausomai nuo parašytų žinučių skaičiaus, konkursuose dalyvauti gali.

13. Kaip atsiimti laimėtus konkurse prizus?

Parašykite asmeninę žinutę SuperMamai ir praneškite apie laimėjimą konkurse bei jame užimtą vietą. Susitarsite, kada ir kaip atsiimsite prizą.

14. Kodėl perėjęs iš Forumo į Fotokonkursus aš tampu "svečias" ir manęs prašo prisijungti, neleidžia balsuoti ar dalyvauti konkursuose?

Todėl, kad prisijungdamas į Forumą (įrašydamas savo vartotojo vardą ir slaptažodį) nepažymėjote varnelės šalia esančiame langelyje "Atsiminti mane?" . Jei pažymėsite, problema išsispręs.

15. Kodėl paskutinę konkurso dieną išsiųsta nuotrauka jau nebepateko į konkursą?

Jei tai paskutinė nuotraukų priėmimo diena, pasistenkite išsiųsti nuotrauką patvirtinimui dar iki darbo dienos pabaigos (17 val.). Vėliau atsiųstos nuotraukos paskutinę dieną prieš balsavimą nebetvirtinamos.
Atsakyti
O kaip galima skelbti konkursa? Gal irgi yra taisykles, jei norime koki konkursiuka paremti arba kartu organizuoti?
Atsakyti
QUOTE(Ir Guste @ 2005 09 23, 15:51)
O kaip galima skelbti konkursa? Gal irgi yra taisykles, jei norime koki konkursiuka paremti arba kartu organizuoti?


Rašykite pasiūlymą el.paštu reklama@supermama.lt arba info@adnet.lt, Ačiū.
Atsakyti
Ar galiu į fotokonkursą įdėti draugės vaiko nuotrauką?
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2005 10 28, 14:42)
Ar galiu į fotokonkursą įdėti draugės vaiko nuotrauką?


ne. esame sutarę, kad dalyvaujame konkursuose su savo asmeninėmis foto, arba savo vaikų foto. O draugei galima pasiūlyti pačiai užsiregistruoti forume ir sudalyvauti konkurse mirksiukas.gif
Atsakyti
nuo kada gali naujokai dalyvauti balsavime?
Atsakyti
QUOTE(swko @ 2005 10 28, 23:51)
nuo kada gali naujokai dalyvauti balsavime?

Pirmoje šios temos žinutėje parašyta:
QUOTE
11. Kodėl aš negaliu balsuoti už konkurso nuotraukas?

Balsuoti konkurse gali visi forumo dalyviai, kurie yra parašę forume 20 ir daugiau komentarų. Norint išvengti nesąžiningos konkurencijos (kai kurie ankstesni konkursai, deja, be to neapsiėjo), buvo įvestas apribojimas: “naujoko” statusą turintis forumo dalyvis, neparašęs nė 25-ių žinučių, konkurse balsuoti negali.

12. Ar naujokas gali dalyvauti konkurse?

Žinoma! Visi registruoti forumo dalyviai, nepriklausomai nuo parašytų žinučių skaičiaus, konkursuose dalyvauti gali.

Atsakyti
QUOTE(laurinaitiene @ 2005 11 01, 16:08)
man truputi nepatinka kad balsuoti negaliu,man nepatinka klaidzioti forume.o kad balsuociau reikia arasyt 20 zinuciu.kodel


Atsakymas primoje žinutėje

QUOTE
11. Kodėl aš negaliu balsuoti už konkurso nuotraukas?
Balsuoti konkurse gali visi forumo dalyviai, kurie yra parašę forume 20 ir daugiau komentarų. Norint išvengti nesąžiningos konkurencijos (kai kurie ankstesni konkursai, deja, be to neapsiėjo), buvo įvestas apribojimas: “naujoko” statusą turintis forumo dalyvis, neparašęs nė 25-ių žinučių, konkurse balsuoti negali.

Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 09 23, 12:36)

14. Kodėl perėjęs iš Forumo į Fotokonkursus aš tampu "svečias" ir manęs prašo prisijungti, neleidžia balsuoti ar dalyvauti konkursuose?

Todėl, kad prisijungdamas į Forumą (įrašydamas savo vartotojo vardą ir slaptažodį) nepažymėjote varnelės šalia esančiame langelyje "Atsiminti mane?" . Jei pažymėsite, problema išsispręs.

Įsiregistruoju kaip čia nurodyta, o vis tiek neleidžia balsuoti, nors peržiūra nurodyta iki 12.06 (šiandien 12.01). Rašo, kad kažkokios asmeninės sąskaitos reikia g.gif blink.gif
Atsakyti
Norečiau dalyvauti konkurse,tačiau kai padariau nuotrauką pamačiau, kad sūnelio akytės raudonos.Ar galima tą trūkumą pataisyti su fotošopu,nes manau,kad jūs tokios nuotraukos nepriimsite.Ačiū is anksto už atsakymą.Tikiuosi dar spėsiu,kol konkursas mažyliams nesibaigs.
Atsakyti
Taip, "raudonų akių" defektą pašalinti galima, jei tik tai bus atlikta taip, kad mes to nuotraukoje net nepastebėsime.
Atsakyti