Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančios?IV dalis

sena tema: http://www.supermama...howtopic=204720
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2007 08 18, 20:04)
Nusipirkau lašišos pusę kg.. kadangi namie tik aš viena valgytoja, tai skaičiuoju kad man čia trim dienom smile.gif
Sudėjau į vandenį puode visas šaldytuve rastas daržoves (ketvirtis svogūno, morka, šparagų sauja, dvi mažos cukinijos, kažin kada atidaryta žalių alyvuogių skardinė), pavirinau, ant viršaus sudėjau lašišos gabalus, prieš tai palaikiusi su prieskoniais ir citrinų sultimis.
Pietums pats tas biggrin.gif

labai skanu.tik gaila kad pas mus namie as viena ja ir valgau.as kai tingiu tai pasisa suprieskoniuoju ir visa didesni gabaliuka kisu su saldytu darzoviu miksu i mikrobange.greit ir kanu ax.gif pats tas man tinginiai.

Virdzinija gal tu zinai kaip ta silke su bulvem daro?leksiu iki pardes nusipirkciau ale nezinau tiksliai kokia..
Atsakyti
Kepta vista su bulvemis ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 08 18, 19:12-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2007 08 18, 19:12)
labai skanu.tik gaila kad pas mus namie as viena ja ir valgau.as kai tingiu tai pasisa suprieskoniuoju ir visa didesni gabaliuka kisu su saldytu darzoviu miksu i mikrobange.greit ir kanu ax.gif pats tas man tinginiai.

Virdzinija gal tu zinai kaip ta silke su bulvem daro?leksiu iki pardes nusipirkciau ale nezinau tiksliai kokia..

silke pirk kur sveriamos yra kulinarijos skyriuj,arba yra dar pakuojamos silpnai sudytos, su aliejum, na visokiu yra. sumaisai acta su vandenuku ir prieskoniais(stiklinei vandens kokie du saukstai, as is akies maisau, negaliu tiksliai pasakyt, dedu universalaus prieskoniu misinio ir pipiriuku), ir uzpili silke su pjaustytais svogunais(daaaug svoguno dedu smile.gif ). palaikyti truputi reikia viska, na kol bulves nusiskusi ir isvirs. su karstom bulvem ir grietine labai skanu biggrin.gif
Papildyta:
siandien kepsiu marinuotus visciuku sparniukus (maximoj akcija biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 19 rugpjūčio 2007 - 11:48
medziotoju desrele ir bulves su troskintais kopustais ax.gif
Atsakyti
kepsim vistyte su bulvemis thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi siandien mano gimtadienis,tai kepsim saslykus rolleyes.gif
Atsakyti
happybday.gif Su gimtadieniu, rutelelt happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(rutelelt @ 2007 08 19, 16:36)
Kadangi siandien mano gimtadienis,tai kepsim saslykus rolleyes.gif

su gimtadieniu happybday.gif clap_1.gif
desertui vafliai 4u.gif
Atsakyti
Rutelelt bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kadangi gryžom po atostogų ,tai teks tenkintis likučiais iš kameros ax.gif
pietums bus dešrelės su bulvių koše ir pomodorais,o vakarienei bulvės su spirgučiais ir rūgpieniu ax.gif
vakare reiks varyt apsipirkinėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutelelt @ 2007 08 19, 16:36)
Kadangi siandien mano gimtadienis,tai kepsim saslykus rolleyes.gif

happybday.gif

Siandien virsiu makaronu sriuba vistienos sultinyje ir bus darzoviu troskinys 4u.gif
Atsakyti