Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimo (rašymo) lenta

Mano dvejų metukų anūkėlė labai mėgsta piešti ir su flomasteriais, ir su kreidelėmis. Mėgina ir ant sienų. Kaip manote, ar ne geriau nupirkti piešimo (rašymo) lentą? O gal kas ir turite? Patarkite, kur ją įsigyti?
Atsakyti
įdėkite skelbimą skelbimų lentoje,čia SM,mačiau kelis kartus mamytės pardavinėjo piešimo lentas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne, skelbimuose neradau tokios pirkti, bet suradau RIMI mokyklai skirtose prekėse. Nupirkau. Laaaaaabai paenkinta. Jau kad piešia, kad rašo kažką, gražu žiūrėti! thumbup.gif
Atsakyti
pasidalinsiu patirtim truputi ax.gif labai tiko mano maziui (3m.) tokia piesimo lenta: didele sulankstoma medziagine "lenta", ant kurios piesiama spec.piestuku, kuris pripildomas vandeniu. vaikas piesia tuo piestuku, "lenta" tose vietose suslampa ir atsiranda piesinys, kuris po tam tikro laiko isdziusta ir vel galima piesti is naujo smile.gif ir jokios netvarkos,kaip su pvz. guasu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperDuper @ 2007 08 20, 21:04)
pasidalinsiu patirtim truputi ax.gif  labai tiko mano maziui (3m.) tokia piesimo lenta: didele sulankstoma medziagine "lenta", ant kurios piesiama spec.piestuku, kuris pripildomas vandeniu. vaikas piesia tuo piestuku, "lenta" tose vietose suslampa ir atsiranda piesinys, kuris po tam tikro laiko isdziusta ir vel galima piesti is naujo smile.gif ir jokios netvarkos,kaip su pvz. guasu smile.gif

O kur tokį ”stebuklą” gavai?
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 21, 10:22)
O kur tokį ”stebuklą” gavai?


taip, geras dalykas turbut. nes jei 2 metuku pypliui iduosi flomasteri, tai jis praeis ir per sienas biggrin.gif. o su tokiu turbut nesimatytu nieko ant sienu smile.gif
Atsakyti
O as savo stebuklui jau nuo pusantru metu nupirkau tokia magnetine ar kaip ten vadinasi piesimo lenta, kur spec. piestuku piesia, po to viska galima nuvalyti. Tai ir kelionese nepamainoma: deda delniuka-apipiesiu, deda kojyte - apipiesiu ir t.t., o juoko buna..., jau nekalbu, kad pati viska "piesia", brauko...
Atsakyti
mano sūnelis irgi labai mėgsta piešti, o dar labiau kai jam piešiama bigsmile.gif turim piešimo lenta, kur reik piesti su magnetiniu piestuku, ir turime didesne lenta kur piešiama su kreidute, ir abiem naudajames biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 04, 09:14)
mano sūnelis irgi labai mėgsta piešti, o dar labiau kai jam piešiama  bigsmile.gif  turim piešimo lenta, kur reik piesti su magnetiniu piestuku, ir turime didesne lenta kur piešiama su kreidute, ir abiem naudajames  biggrin.gif

Mano mazgiui irgi l. patinka piesti ant lentos su kreidutem kiek piesia ant jos kiek ant sienu Zodziu dailininko ispiestos ir sienos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 04, 10:09)
Mano mazgiui irgi l. patinka piesti ant lentos su kreidutem kiek piesia ant jos kiek ant sienu Zodziu dailininko ispiestos ir sienos doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif maniškis įsigudrino su kreida ant parketo dailinti biggrin.gif
Atsakyti
Musu maziui taip pat labai patinka piesti, tai esam nupirke piesimo lenta su magnetiniu piestuku. Labai patinka ant jos piesti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivapamaiva @ 2007 09 07, 07:55)
Musu maziui taip pat labai patinka piesti, tai esam nupirke piesimo lenta su magnetiniu piestuku. Labai patinka ant jos piesti thumbup.gif



kur tokia galima isigyti?
Atsakyti