Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukas "sėdi": cezaris ar natūralus gimdymas

Gal yra mamu, kuriu leliukas iki pat galo taip ir neapsiverte galva zemyn? Manasis butent toks uzsispyrelis smile.gif Jau baigiasi 38a savaite, o jis sau sedi patenkintas. Nepadejo nei pratimai, nei ikalbinejimai. Gydytojai, akuseres kaip susitare sako, kad normaliai gimdyti per didele rizika. Vienoj knygoj radau parasyta, kad cezario pjuvis butent dazniausiai ir daromas todel, kad vaikelis neapsivertes.
Gal zinote, kur galeciau rasti daugiau informacijos apie tai? Beja, as pati esu gimusi atvirksciai smile.gif
Atsakyti
Berods siandien "Mazylyje" skaiciau, kad tokius vaikiukus galima apversti. Bet ten veiksmas vyko Amerikoje.
Atsakyti
as nesutikciau gimdyti atvirksio vaiko ne uz ka  :-/
Atsakyti
Na va, pirmadieni jau pamatysiu savo leliuka biggrin.gif, nes anksti ryta planuojamas Cezario pjuvis. Bus lygiai 39 savaites.
Atsakyti
Ka turesi, Momo, jau zinai?
Atsakyti
[quote]Ka turesi, Momo, jau zinai?[/quote]

Tikriausiai berniuka, gan aiskiai demonstravo savo turta, kai tyre ultragarsu smile.gif Gydytoja sake, kad ten tikrai nevirkstele biggrin.gif
Atsakyti
Nu suprantu, kad jums, moteriskes, jau per velu,  bet ateiciai. Mano mazius irgi kuri tai laika tupejo pilvelyje. Kai artejo lemiama riba iki kada "turetu" apsiversti (esu girdejusi, kad kai kurie leliukai apsivercia tik likus kelioms valandoms iki gimdymo), man gydytojas pasiule padaryti toli pratimuka. Ryte, atsibudus nesikelti is karto, o apsiversti ant kito sono, suskaiciuoti iki 10, tada ant kito sono, vel skaiciuoti iki desim ir taip desimt kartu. Maniskiam padejo smile.gif Matyt uzsupau as ji ten, tai nusprende galva zemyn nuleisti ;D Sako cia toks senovinis pribuveju metodas vaikus zemyn galva apversti.
Atsakyti
aciu labai,reiks gal ir man taip pabandyt jei ka,nes kol kas man patenkintas spardo slapimo pusle ir net nezada verstis  :D
na dar aisku ne velu,man 26,bet jau gydytoja uzsimine apie kelis pratimukus,na ji man patare paklupet ant keliu ir ranku,kad pilvas pakabotu taip..tai jei ka reik bandyt kazka daryt,nes labai jau noreciau naturaliai gimdyt..
Atsakyti
Antakalnio klinikose yra sena gydytoja-akusere, kuri apvercia maziukus rankomis. Visas procesas trunka gal kokia puse minutes smile.gif
Mano draugei ji apverte maziule, kai jokie pratimukai nepagelbejo.
Atsakyti
oje ohmy.gif
tai gal galetum pasakyt tos gydytojos pavarde, na jei prireiks ateity,nes ka galiu zinot,gal ir maniskis nenores aukstyn galva stovet  ;)
Atsakyti
anna, dar nepergyvenk, 26 savaites -dar tikrai apsivers.Va, maniskis irgi sedejo, bet 33 savaiciu apsiverte, nors pratimus dariau ir baseina lankiau, nezinau, gal padejo....
Atsakyti
anna, Tu tikraj nepergyvenk-mano uzsispyrelis apsiverte tik 36 savaite. Siaip, nereikejo jokiu pratimuku nieko-matyt pagalvojo, kad neverta sedet, o reik ruostis keliaut i pasauli kajp priklauso:)
Atsakyti