Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu išleisti knygą

sveikos. 4u.gif man 23 metai, 9-toje klaseje parasiau 2 nuotykiu romanus, dabar, daug ka taisydama, perrasau viena is ju i kompiuteri ir galvoju pabandyti isleisti savo romana. ar yra bendraminciu, o gal kas is jusu jau isleido savo kurinius? ax.gif
Atsakyti
Labas biggrin.gif
Oi senai senai pas mane jau ši mintis kirba. Domėjausi internete, kaip išleisti knygą...ai, nieko lengvo biggrin.gif ir nieko įdomaus. Jei kas apsiimtų išleist mano kokią knygą, nu tai sutikčiau, ale tiek finansų paaukot knygos leidybai man kišenė neišneša, kaži ir ar tėvams išneštų... jau geriau pakeliaut po platųjį pasaulį irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 18 rugpjūčio 2007 - 13:52
ir man knygų leidyba domėtis teko... brangu oi brangu. O dar ir koreguot tenka labai ilgai doh.gif
Atsakyti
tai kaikurios leidyklos pacios moka uz isleidima, bet uz pardavimus tik 10% gautum, ar kazkas panasaus doh.gif
Papildyta:
na atip, be koregavimo niekaip, tai iiiiiiilgas kelias smile.gif
Atsakyti
na tai, kad jaunų rašytojų nelabai noriai, kiek girdėjau, leidyklos finansuot nori.. Nebent mato, kad tikrai bus noriai perkama.. o dažniausiai tenka viską dengt pačiam. doh.gif
Atsakyti
tai taip, jaunimas niekur nelaukiamas isskiestom rankom, mums visur reikia kovoti, kad gauti bent koki nors pripazinima unsure.gif
Atsakyti
Parekomenduotų mus koksnors Adamkus, kaip mat išleistų biggrin.gif
Atsakyti
tai visame pasaulyje taip yra biggrin.gif
Atsakyti
na, galima dar remėjų ieškot, bet irgi čia sunkus atvejis.. Ne bent koks verslininkas geraširdis literatūros gerbėjas būtų.. biggrin.gif
Atsakyti
Žodžiu, išleisti knygą jaunam žmogui ir dar nežinomam - Neįmanoma schmoll.gif
Atsakyti
na, nebent parašysi kažką labai sensacingo (maždaug antrąjį da vinčio kodą)
Atsakyti
na kol dar neperrasiau knygos nieko nesiimsiu, vistiek man rasyti malonumas, o po to jau ziuresiu
Atsakyti