Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

dalinamės savo patirtimi toliau 4u.gif

Ankstesnė tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOCKETS: 18 rugpjūčio 2007 - 19:29
mirksiukas.gif bus tikiuos labai
QUOTE(LOCKETS @ 2007 08 18, 20:27)
kad Tavo žodžiai kam reikia į ausį nueitų  wub.gif

Atsakyti
LOCKETS, atsiprasau, as paskelbiau tokia pacia tema, kazkaip neipratus as dar prie tos svetaines, vienaip ieskant nerode naujos temos, kitaip paieskojau, tikrai paziurejau kad tavo pradeta ax.gif . Kaip man savo uzdaryt? 000189.gif
Atsakyti
tai manrods kad cia tik moderatorius gali

zossia sory jei nuviliau kai pranesiau kad jau dvi temos..tik norejau informuot 4u.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinginiuke: 18 rugpjūčio 2007 - 20:34
nieko tokio dėl dviejų temų smile.gif
gali nieko nedaryti, kai baigsim šitą - persikelsim ten smile.gif
blogiuasiu atveju, jei moderatoriams užklius, tai ištrins kažkurią ir viskas 4u.gif

viskas yra ok wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tinginiuke @ 2007 08 18, 21:33)
tai manrods kad cia tik moderatorius gali

zossia sory jei nuviliau kai pranesiau kad jau dvi temos..tik norejau informuot 4u.gif  verysad.gif

Ne, as tik labai susigedinau kad paskubejau blush2.gif , galejau daugiau pasinagrinet kaip cia kas, ir tada jau skelbt temas, pati kalta 2.gif smile.gif :
Atsakyti
Sveikos, ir aš čia prisijungsiu, jeigu leisite ax.gif Man vairavimo egzaminas už 10 dienų, jau dabar bijau... Norėjau paklausti apie aikštutę. Žinau, kad per egzaminą visų manevrų nereikia, o būna parenka kompiuteris jei neklystu, o kurie yra privalomi visad? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakvise @ 2007 08 19, 12:48)
Sveikos, ir aš čia prisijungsiu, jeigu leisite  ax.gif  Man vairavimo egzaminas už 10 dienų, jau dabar bijau... Norėjau paklausti apie aikštutę. Žinau, kad per egzaminą visų manevrų nereikia, o būna parenka kompiuteris jei neklystu, o kurie yra privalomi visad?  blush2.gif


privalomi: apsisukimas ribotoj erdvėj, estakada, T formos sankryža ir vienas arba du parkavimosi pratimai (juos kompas parenka)
Atsakyti
QUOTE(Nakvise @ 2007 08 19, 12:48)
Sveikos, ir aš čia prisijungsiu, jeigu leisite  ax.gif  Man vairavimo egzaminas už 10 dienų, jau dabar bijau... Norėjau paklausti apie aikštutę. Žinau, kad per egzaminą visų manevrų nereikia, o būna parenka kompiuteris jei neklystu, o kurie yra privalomi visad?  blush2.gif

Kaune visiems būna estakada, tada iškart apsisukimas ribotoj erdvėj, tada egzaminuotojas parenka vieną parkavimo variantą (statmenai galu, įstrižai galu, šoninis), tada važiuoji į greitėjimą ir tada garažas (T forma) 4u.gif
Atsakyti
Čia T formos sankryža yra tas vadinamasis garažas, ania? blush2.gif Dar apie parkavimąsi, tai reikia mokėt parkuotis ir priekiu ir galu? (mane instruktorius mokino tik galu, tai gal jis mano kad priekiu aš iš dangaus moku) g.gif O greitėjimo juostoje būtina pasiekti virš 30? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakvise @ 2007 08 19, 12:58)
Čia T formos sankryža yra tas vadinamasis garažas, ania?  blush2.gif Dar apie parkavimąsi, tai reikia mokėt parkuotis ir priekiu ir galu? (mane instruktorius mokino tik galu, tai gal jis mano kad priekiu aš iš dangaus moku)  g.gif  O greitėjimo juostoje būtina pasiekti virš 30? rolleyes.gif

viskas atbuliniu ri parkavimasis egze atbulomis
Atsakyti
sveiki, dar toks vienas klausimukas ax.gif
mokinsiuos gatvese vaziuoti su tevais. tai tas"M" raides kuriose vietose prieky ir gale reikia uklijuot tiksliau?
Atsakyti