Įkraunama...
Įkraunama...

Mergaitei skusti plaukus

Sveiki
mano dukrytei metukai . Plaukuciu pas ja tikrai nera daug , bet ... kazkiek yra smile.gif Drauge prisikabino jau nuo 6men , kad nuskusciau plikai , tipo poto ataugs zymiai daugiau ir stipresni plaukuciai g.gif . Bet as manau , kad ner ko kabinetis prie tu plaukuciu , tegu buna taip kaip yra rolleyes.gif
Ka jus manot ? Ar skusti , ar ... ka daryt g.gif
Atsakyti
Pasiskaityk va cia:
http://www.supermama...showtopic=20717
mes cia diskutavom panasia tema mirksiukas.gif
O siaip tai as manau, kad tas skutimas jokios itakos plauku veslumui nedaro ir kad cia prietarai yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tooraa @ 2007 08 20, 10:59)
Pasiskaityk va cia:
http://www.supermama...showtopic=20717
mes cia diskutavom panasia tema mirksiukas.gif
O siaip tai as manau, kad tas skutimas jokios itakos plauku veslumui nedaro ir kad cia prietarai yra mirksiukas.gif



Ok paskaitysiu , nes taip ir maniau , kad tokia tema tikrai turejo but blush2.gif bet neieskojau .
Atsakyti
Jokiu būdu nepatariu skusti mergaitei plaukučių, draugė nuskuto tai paskui ataugo išsidraikę į visas puses dabar nesusitvarko, be to mergaitė labai prastai jautėsi, nes kažkas gatvėj ją berniuku pavadino, musiškiui kai buvo metukai irgi galvojom kad gal reikia nuskust nes plaukučiai reti, bet kirpėja griežtai uždraudė, kad nepažeistume plaukų, nu kaip ten tiksliai kas pažeidžiama dabar neatsimenu, bet geriau prieš ką nors darydama pasitark su keliom kirpėjom, bus lengviau 4u.gif
Atsakyti
4u.gif as savo merginoms neskutau ir neskusiu plaukuciu schmoll.gif esukategoriskai pries nusiteikusi cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Tooraa @ 2007 08 20, 12:59)
Pasiskaityk va cia:
http://www.supermama...showtopic=20717
mes cia diskutavom panasia tema mirksiukas.gif
O siaip tai as manau, kad tas skutimas jokios itakos plauku veslumui nedaro ir kad cia prietarai yra mirksiukas.gif


tikrai pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Manau, kad tikrai neverta. Mano puseserei mazai buvo nuskute, tuokart, kai atauginejo, atrode, kad daugiau, (ir siaip per ta laika, kol atauga nuskusti ir tie patys butu "sutirsteje")bet kai isaugom, tai tikrai jokio skirtumo, nepasakyciau, kad ji turi daugiau plauku negu as smile.gif
Atsakyti
Tikrai neverta. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Maniškė irgi turi nedaug,tiek teužaugo per 2 m.,prieš 3 men.pirmą kartą pati pakirpau vos vos galiukus,po men. dar kartą,grait vėl žadu pakirpt,skaitau kad geriau pakirpt retkarčiais kad storesni augtu,bet tik neskust,man taip mama darė ir dičkei taip dariau,o irgi buvo metų laiko beveik be plauku o pamatytumėt dabar jos plaukus,o-joj kokie stori ilgi ir banguoti,ir aš nesiskundžiu savo ševeliūra,mama vis mėgsta primint kad jei ne jos užsispyrimas kirpt trumpai,būčiau daba be plaukų,nes ant nuotraukų kur 2 metų buvau visai plikė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi pries schmoll.gif mano vyresnele iki metu visai plika buvo , 2 metuku ja visi berniuku vadino ,bet dabar plaukai kad ir ploni ,bet jau pecius siekia bigsmile.gif , bet nuskusti plaukus niekada nebuvo minciu ,kiek kalbejau su keliomis kirpejomis sia tema ,jos sake ,kad cia mitas schmoll.gif
Atsakyti
jokiu budu,as pati dirbu kirpeja ir tikrai esu kategiriskai nisistaciusi pries ta nesamoninga plaukuciu kirpima, vaikuciui plaukuciai auga nevienodai ,pirmi plaikuciai slenka .nauji atauga, todel ir atrodo silpni,isivaizduokit koks vaikui stresas kai su burzgiancia masinele kerpa ,vaikas isigas o po to isvis bus problemu, kai noresite nuvesti vaika i kirpykla,pirmas vizitas labai svarbus ,kad vaikas neisigastu, o tas skutimas tai tik bobulku prietaras
Atsakyti
mano dukrytei 1,3m,bet tikrai zinau kad to nedarisiu.dabar plaukuciai garbanuojsi o jai apkirpsim tikrai zinau kad bus tiesus. biggrin.gif
Atsakyti
Mums su sese mama skuto plaukus, o puskei teta neskuto-visos trys turim vienodai gražius plaukus...na, dabar pas mane iš plaukų liko ne kas-po gimdymo.... o savo mergytei neskutau ir neskusiu-labai gaila man plaukiukų.
Atsakyti