Įkraunama...
Įkraunama...

Šventės su mažamečiais vaikais

Ar su vaikais kartu nekantriai laukiate Naujametinių fejerverkų, ar juos iki to palydite sapnan rolleyes.gif
Mes , kol vaikai buvo maži, juos migdydavom, tik džiaugdavomės, kai duodavo ramybę, atšvęst NAUJAKĄ rolleyes.gif , o va, nuo kokių 3-4m. kasmet džiaugiamės fejerverkais kartu rolleyes.gif , mažajai truputį baisoka, garsu, bet patenkintos abi, šokinėja iš džiaugsmo wink.gif, geriausiai tai mano uošvis rolleyes.gif , jo vienintelis rūpestis, nustelbiantis džiaugsmą per Naujaką, kad niekas jam ant galvos nenukristų, kad maškė nesprogtų, žodžiu, kad tik gyvas liktų laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Aš tai dukrytę pernai migdžiau ir buvau nustebusi, kad naujametinis triukšmas jos nepažadino..Šiemet irgi migdysiu, bet jei pabus, tai būtinai parodysiu kokie spalvoti ir gražūs tie fejerverkai..pati nupirkau nekenksmingų, tinkamų namie..konfeti, "chlopuškių", ant torto žaižaruojantį. Anksčiau pripirkdavau geresnių, įspūdingesnių fejerverkų ir buvau aktyvi "šaudytoja", dabar tik žiūriu..Chaosas..cypia, lekia, dega, man jau dabar baisu eiti į lauką, nežinai kur tyko nelaimė, juolab išgėrę žmonės negalvoja nei apie savo, nei juo labiau apie kitų žmonių saugumą..o dukrytę migdysiu tik tada, kai jau labai norės, nekankinsiu lovelėje per prievartą, kad ji man tik po to ramiai pašvęsti leistų.
Atsakyti
Mes, Naujuosius sutikome lauke, su abiem vaikučiais. Dukra iš pradžių džiaugėsi, bet kai veiksmas įsisiūbavo, tai pradėjo verkti. sad.gif O mažasis žiūrėjo akis išpūtęs, be jokios baimės. O šiaip vaikai tikrai netrukdė šventei. Pas mus buvo draugai su penkiamečiu sūnumi, tai vaikai žaidė. O mes, kitame kambaryje sėdėjome, plepėjome, gurkšnojome šampaną. rolleyes.gif
Atsakyti
unsure.gif mano uzmigo apie 10. 12 nuo saudymu prabudo,paziurejo fejerverkus,po keliu minuciu vel nuluzo...
Atsakyti
O maniske nuluzo 23,55 blink.gif
Atsakyti
O mano mažoji užmigo 22.00 ir atsikėlė tik apie antrą pavalgyti. biggrin.gif Pamatė, kad svečių yra tada dvi valandas pašnekėjo ir vėl 4.00 užmigo. biggrin.gif

QUOTE
O maniske nuluzo 23,55

Na ir duoda mažoji. Nusprendė, kad neverta. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manguste: 01 sausio 2004 - 21:55
Mano astuoniu menesiu mergina kategoriskai atsisake pramiegot savo pirmaji naujameti. Pro langa ziurejo fejerverkus ir plojo. Tada 00.45 h uzmigo.
Atsakyti
Mes siemet svenciam jau trecius Naujuosius ir visus sutikom su mazuliu. Pirmais metais pilvuka ispute pries 12, triju menesiuku tebuvo, bet pro langa labai susidomejes stebejo fejerverkus. Didziausio susidomejimo najameciai saudymai pernai sulauke, o siemet neitin grozejosi, kur kas idomesnis dalykas i kokio dedes masina ilipti. Va, saltosios ugneles, kurias galejo rankoj palaikyt, kur kas labiau viliojo. Dar labai patiko torto fejerverkas: smagu pusti ir neuzpusti.
Prie miesto egliu jau keleta metu nevaziuojam sutikt Nauju: patiems baisu po kojom sprogstanciu petardu ir skraidanciu buteliu.
Kovo 11- aja ziurejom fejerverkus Nepriklausomybes aikstej, man labai patinka dideli ant galvu krintantys. Tik kad labai garsiai jie poksi, galvojom, ar neissigas, bet sunui - nei baimes, nei didelio susizavejimo.
Atsakyti
O mes i saliutus ziurejome pro langa, bet mazoji labai baidesi garso ir vaizdas jos per ilgai nesulaike...ji nubego zaisti smile.gif
Atsakyti
taigi pamirsau parasyt, kad miegoti nuejom apie 3.30 ryto, o kelemes 14 val biggrin.gif
Atsakyti
šiemet maniškės abi, kaip visuomet, buvo pasiryžusios sulaukti fejerverkų, tačiau jaunėlė buvo išvargusi, tai išlūžo apie 23,30, žadinom 24,00, bet nepavyko unsure.gif (visus ateinančius metus miegos laugh.gif ) , o su vyresnėle prieš 24,00 išlėkėm laukan, bet kažko ypatingo nepamatėm ir ji, mačiau, nusivylė, sakė"šalta, garsu, geriau einam pro langą pažiūrėt" rolleyes.gif Kitą rytą jaunėlė nusiminė, kad nematė fejerverkų, bet pavakary kiemo berniukai vėl pašaudė įvairių fejerverkų, taip, kad ir jai pasisekė, bet kažkokio laukto susižavėjimo fejerverkais šiemet kažkaip nė vienas mūsų nepatyrė, prie eglės per įžiebimą buvo faini, kaip krioklys, per Nepriklausomybės dieną, vasario 16d., irgi būna faini, o čia-nieko ypatingo nemačiau unsure.gif
Atsakyti
Mano berniūkštis tai klaikiai irzlus buvo naujųjų išvakarėse..nežinau ar čia dantys, ar čia jau nelabai kokio charakterio apraiškos blink.gif biggrin.gif Miegot nuėjo apie dešimtą, rusų naujus metus pramiegojo, nors ir aidėjo šaudymai, bet nepabudo, bet vidrunakčio fejerverkai tai išvertė iš lovos jį. Pažiūrėjo sau ramiai, pavalgė prieš pirmą ir toliau pūtė į ūsą biggrin.gif
O aš tai asmeniškai bijau tų fejerverkų, bijau būt netoli kur šaudo, o pati turbūt niekada į rankas nepaimsiu jokių petardų ir pan. Pas mus kieme vienas jau gerai prigėręs išėjo šaudyt, tai pristatė tų petardų kreivai, šleivai, o jos į namą, į langus šaudyt pradėjo. Nu fantastika mad.gif Mūsų langas irgi dabar toks pajuodęs iš lauko pusės, nes pataikė petarda, reiks eit valyt kažkada.
Atsakyti