Įkraunama...
Įkraunama...

Medžiagų apykaita

Šiame forume neradau bendros temos, kur būtų surašyta visa, kas skatina medžiagų apykaitą.
Žinau, kad sportuojant medžiagų apykaitą pagreitėja, o laikantis dietos - sulėtėja.
Kokiomis priemonėmis ją galima suaktyvinti?

Internete radau tokius apykaitos "skatintojus":
1. Citrinų, šaltalankio, vynuogių, agrastų sultys, beržų sula.
2. Vaistažolės: Varnalėša, jazmino žiedai, Ybiškė.
3. Įvairios vandesn procedūros.
4. Geriamas vanduo (bet geriamas šaltas vanduo kaip tik stabdo, geriau gerti kambario temperatūros).
5. Vitaminai -Askorbo rūgštis (vit. C), B2.
6. Akmuo -Malachitas.
7. Juokas biggrin.gif

Kas jums padėjo pagreitinti medžiagų apykaitą?
Atsakyti
Valgymas daznai mazomis porcijomis..
Atsakyti
vit C padeda, pataiso nuotaiką, taigi balsuoju už jį.. taip pat juokas ir vandens procedūros.. bet daugiausiai turbūt dietų nesilaikymas biggrin.gif thumbup.gif vos tik laikausi, iš kart sulėtėja..
Atsakyti
o jus pasakykit man kaip jauciat kada suleteja ta medziagu apykaita???
Atsakyti
man irgi idomu kaip zinoti kada ji suleteja ax.gif. dietinuos du menesius, bet paskutiniu metu svoris nustojo krites, cia gal todel, kad suletejo medziagu apykaita?
Atsakyti
ka apytaka suleteja, tai maisto taip greit nevirskina organizmas, i tulika reciau vaiksciojam ir tt.
Atsakyti
Ilgiau būnu soti, nekrenta svoris sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vio @ 2005 04 06, 21:14)
Ilgiau būnu soti, nekrenta svoris sad.gif

man tai svoris nekrenta, bet soti tikrai nesu...pastoviai alkana vaikstau. tai kaip tada zinoti ar ji suletejo? ax.gif
Atsakyti
medžiagų apykaitos sulėtėjimas yra maisto lėtas įsisavinimas, tada labai reati žmogas vaikšto pas nykštukus, be to visą maistą organizmas kaupia kaip atsargas, tai atsitinka kai žmogas valgo retai.. o kai dažnai, tai organizmas apgaunamas, mano kad gaus ir gaus ir gaus to maisto, tai ir nekaupia, nes pastoviai turi ką veikti. labai greitina apykaitą sportas...todėl reikia judėti žmogams kurie retai valgo, nors ir nesilaiko dietos..
Atsakyti
kazkur girdejau kad kasdien reikia daryti "zvake" po 5 minutes bet ne is karto o pradet nuo 1 minutes o po to kasdien vis po viena minutes prideti. bet reik daryti taisyklingai, istempu, ir jei gerai darysit pastebesit kad gali raumenis skaudet;)
Atsakyti
Man labai padeda sėlenos, jas maisau į košes ar kitus patiekalus, geriu sidro kapsules.
Atsakyti
as taip pat valgau selenas su "magija" jogurtu... ir skanu, ir naudinga thumbup.gif
Atsakyti