Įkraunama...
Įkraunama...

Atsargiai! Mane apgavo II

Toliau guoskimės apie tai, kas sugadino vestuves biggrin.gif
Atsakyti
na pabusiu pirmoji antroj dalyj =)

mum siek tiek nuotaika sugadino geliu salonas Kaune "Linaziedis". mano (jaunosios) puokste buvo uzsakyta "siek tiek" kitokia, nei ja gavau. viskas butu tvarkoje, bet kai as uzsakinejau puokste is savininkes Loretos (beje, ji labai nemaloniai bendrauja su klientais) pateikto uzsienietisko katalogo ir paklausiau ar padarys tikrai tokia, sake be problemu. o gavau tik roziu kuoksta, nors ten turejo buti dar laukiniu geliu ir medinis lankelis aplink.

tame paciame salone mes uzsakeme ir papuosti jaunuju taures. suderinom, kad ant tauriu klijuos gelytes ir kojele svarovski kristalais puos. rezultatas - ant kojeles buvo karoliai "perlai" prisukti viela...

dar ne viskas! taip pat mes uzsisakem ir papuosima salei virs jaunuju - is raudono dziuto (tokios dziovintos medziagos) sirdele, puosta gelemis. gavom is ramuniu supintas dvi sirdeles

nebutu taip buve skaudu, jei nebutumem visko aptare su savininke Loreta iki smulkmenu. tikrai niekam nerekomenduoju sito geliu salono
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo umedike: 21 rugpjūčio 2007 - 14:35
QUOTE(umedike @ 2007 08 21, 15:34)
na pabusiu pirmoji antroj dalyj =)

mum siek tiek nuotaika sugadino geliu salonas Kaune "Linaziedis". mano (jaunosios) puokste buvo uzsakyta "siek tiek" kitokia, nei ja gavau. viskas butu tvarkoje, bet kai as uzsakinejau puokste is savininkes Loretos (beje, ji labai nemaloniai bendrauja su klientais) pateikto uzsienietisko katalogo ir paklausiau ar padarys tikrai tokia, sake be problemu. o gavau tik roziu kuoksta, nors ten turejo buti dar laukiniu geliu ir medinis lankelis aplink.

tame paciame salone mes uzsakeme ir papuosti jaunuju taures. suderinom, kad ant tauriu klijuos gelytes ir kojele svarovski kristalais puos. rezultatas - ant kojeles buvo karoliai "perlai" prisukti viela...

dar ne viskas! taip pat mes uzsisakem ir papuosima salei virs jaunuju - is raudono dziuto (tokios dziovintos medziagos) sirdele, puosta gelemis. gavom is ramuniu supintas dvi sirdeles

nebutu taip buve skaudu, jei nebutumem visko aptare su savininke Loreta iki smulkmenu. tikrai niekam nerekomenduoju sito geliu salono


o tai ka ji pati sake? ar atskirti perlu nuo svarovskiu negali? o del kainos? ar vis tiek tiek pat mokejote?
Atsakyti
manau, kad neskiria eiliniu karoliu nuo svarovski. deja, sumoketa buvo kaip ir tartasi ir cekio jokio neturim sad.gif

labiausiai gaila man puokstes, nes pagal kataloga turejo buti l.grazi, o gavos tik roziu puokste.

mes mastom nueiti pas savininke ir pasakyti bent jau ka apie ja galvojam, nes kazka issireikalauti manau be sansu
Atsakyti
QUOTE(umedike @ 2007 08 22, 08:30)
manau, kad neskiria eiliniu karoliu nuo svarovski. deja, sumoketa buvo kaip ir tartasi ir cekio jokio neturim sad.gif

labiausiai gaila man puokstes, nes pagal kataloga turejo buti l.grazi, o gavos tik roziu puokste.

mes mastom nueiti pas savininke ir pasakyti bent jau ka apie ja galvojam, nes kazka issireikalauti manau be sansu



tikrai nueikite. Labai gaila, kad taip sugebejo sugadinti svente. dar puse velnio, jei tik kazkas butu negerai, o ka viskas s... tai cia kosmaras (cia reikejo issisukti, kad sugadinti ir puokste, ir sales ir bokalu puosima! Siaubiakas! Nuosirdziai uzjauciu
Atsakyti
Na o as noreciau patarti buti labai atsargiems su VIESBUCIU "SFINKSAS" Kaune. Jei jau nuspreasite ten kazka daryti - tai kantrybes Jums su izuliomis: Direktore ir administratore (abi tokiom pasisiaususiom sukuosenom doh.gif )
Kitose temose ne karta buvau minejusi pries vestuves kad daug kartu mus vis pavedinejo ir verte laukti ir t.t.
Na bet musu visi kvietimai buvo issiuntineti ir juolab jog mums patiko ten aplinka, nusprendeme rizikuoti. Musu buvo uzsakytas visas viesbutis. Viskas butu buve gerai jei ne Sekmadienio ryto siurprizas NERA SILTO VANDENS VISAME VIESBUTYJE blink.gif doh.gif doh.gif blink.gif Nuejus sveciams i apacia klausti, pasake taip dar nebuvo, palaukite gal atsiras blink.gif Pamergems ir man plaukus tvarkytis ir viska, keturiu zvaigzduciu viesbuciui pritruko silto vandens blink.gif blink.gif (Na dabar bent jau suprantu kodel is karto paprase sumoketi pilna suma uz visus kambarius, dar pries vestuves - matyt pabijojo jog po tokiu bajeriu nemokesime g.gif ). Kai paprasiau kompensacijos uz tai kad visi turejo maudytis saltam vandenyje, tai p.Direktore paskambinus mane iskoliojo ir reke kad net turejau tel atitraukus laikyti blink.gif blink.gif , na zinoma dar ir pirmadienio ryta man bande duoti spaudima, lyg as buciau del visko kalta, vietoj to kad jau Sekmadienio ryta butu atvaziavus ir atsiprasius visu schmoll.gif

Zodziu ZEMAS LYGIS!!!!!! doh.gif Direktore gal savo darba ir zino, bet KULTUROS schmoll.gif schmoll.gif Nezinau kaip tie varksiukai padavejai,-os ten su tom dviem pasisiaususiom apsikencia g.gif


PS Viktorijavaz, labai uzjauciu kad viskas taip pasibaige su ta izulia forumiete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(umedike @ 2007 08 21, 14:34)
na pabusiu pirmoji antroj dalyj =)

mum siek tiek nuotaika sugadino geliu salonas Kaune "Linaziedis". mano (jaunosios) puokste buvo uzsakyta "siek tiek" kitokia, nei ja gavau. viskas butu tvarkoje, bet kai as uzsakinejau puokste is savininkes Loretos (beje, ji labai nemaloniai bendrauja su klientais) pateikto uzsienietisko katalogo ir paklausiau ar padarys tikrai tokia, sake be problemu. o gavau tik roziu kuoksta, nors ten turejo buti dar laukiniu geliu ir medinis lankelis aplink.

tame paciame salone mes uzsakeme ir papuosti jaunuju taures. suderinom, kad ant tauriu klijuos gelytes ir kojele svarovski kristalais puos. rezultatas - ant kojeles buvo karoliai "perlai" prisukti viela...

dar ne viskas! taip pat mes uzsisakem ir papuosima salei virs jaunuju - is raudono dziuto (tokios dziovintos medziagos) sirdele, puosta gelemis. gavom is ramuniu supintas dvi sirdeles

nebutu taip buve skaudu, jei nebutumem visko aptare su savininke Loreta iki smulkmenu. tikrai niekam nerekomenduoju sito geliu salono


A jo, ta Loreta tokia ASĖ doh.gif biggrin.gif , kiti gėlių salonai jai totalus š.........., tipo daro nesąmones, o ji kursus užsienyje kažkokius šūstrus baigė doh.gif lotuliukas.gif . Kas man iš tų jos kursų, jei jaunųjų taurės taip ir liko nepapuoštos doh.gif ...........ups...pamiršom.... O juokingiausia, kad derinom kokią valandą tuos papuošimus, katalogą vis kaišiojo..............apie kažkokias šūstras vestuves už 300 tūkst vis pasakojo, kad jie puošybą darė, tipo ojei kokie mes važni Kaune. biggrin.gif
Nusispjaut man ant tų tūkstančių ir jos indėlio............kažin, o gal ir jiems prikiaulino? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 22 rugpjūčio 2007 - 15:48
Na, ka guodziuosi ir as blink.gif

visa gyvenima po truputi deliojau savo busimu vestuviu planeli, ir vienas is pirmuju eilete buvo noras pamergiu su vienodom (is dalies vienodom) suknelem. Vestuves pradejau planuoti pries metus. Susiradau salona, su gausybe rekomendaciju. Ten issirinkau sau suknele ir uzsakiau kad pasiutu pamergem sukneles, kurios bus joms nuomojamos, ir liks salone. Siuveja (salono savininke ir priemeja - viename asmenyje) plojo rankom, kad pasipildys jos "kolekcija". Rode savo pasiutas sukneles, kurios man patiko. Isrinkom medziaga, ja nupirko. Po to veziau visas pamerges - rinkom kiekvienai modeli. Praejo keli menesiai, kol isrinkom. Atejo laikas atvezti jas pirmajam matavimui. atvaziavus pasirodo dar reikejo derinti detales ir siaip pakalbeti apie visokius karoliukus. Kazkaip sunerimau - liko du menesiai, o tu sukneliu net formos, nieko nematyti. radejau ja spausti, kad man neramu. O ji: "as per savaite galiu visas pasiuti, ateis laikas jusu savaitei, ir pasiusim!" Nu galvoju, ji siuveja-ji zino. Liepos menesi ji visiskas nesamones pradejo daryti - matavimu laika kaitaliojo per diena po penkis kartus. Ji, matai, nespeja, nes liepos 7os sukneles "dega". Bet vis ramina, kad viskas puikiai einasi. Pridursiu dar tai, jog veziojau savo pamerges is klaipedos i silute.Likus dviem savaitem, sutarem konkrecia diena ir valanda, atvaziuojam, o ji skiautes delioja ant pamergiu ir tarska "nu dabar vaizdo nera, bet cia bus taip ir kitaip, ir dar vat kaip bus". Mano naivumo virsune buvo ja pasitiketi. Atseit viskas liko paskutinis primatavimas pries vestuves ir ji atiduoda visas septynias sukneles pries keturias dienas. Prispaudziau ja dar vienam primatavimui, nes kazkaip neramu pasidare. Atvaziuojam po keliu dienu, vaizdas geresnis, bet vs ta pati dainele "cia taip nebus, cia taip nebus cia uzsiusim, cia patvarkysim". Sukneles pazadejo atvezti ketvirtadieni pati i klaipeda - atseit jai pakeliui, tai ir uzves....na neistesiant cia to mano rasinio, reziumuoju: vaziavau nakti pries vestuves pati su savo MB is silutes i klaipeda gaudyti siuvejos vyro, kuris turejo jau diena ja atvezti i klaipeda. Prisiskambinti jam neimanoma, nes anot jo"jam nepatinka kalbeti telefonu vairuojant", kai pagliau pagavom ji buvo 3 val. nakties, nuveziau pamergem, kurios jau miegojo. Namus pasiekiau pries 5val. (miegoti liko 2valandos doh.gif ) Pamerges sukneles pamate tik vestuviu ryta. Kilo visuotine panika: vienai iskirpte virsija absoliuciai visas normas, kitai neimanoma uztraukti uztrauktuko, treciai viskas kosmariskai krenta. Tai ACIU mano mergaitem, kad jos nerealiai organizuotos ir draugiskos - pakeliui i silute jos pacios susisiuvo kur ir kaip joms reikejo, kad bent padoriai atlaikytu oficialia dali. Na ka - nuotraukose ir visumoje atrode jos labai graziai, nes buvo puosni medziagyte. Bet tos siuvejos-savininkes-pardavejos-ir pan nenoriu akyse matyti. Mergaites vaziavo pas ja po vestuviu pareiksti savo nuomone. Tai likau kalta as, nes per daznai veziojau matavimams ir atemiau laika is siuvimo. Absurdas - realiu matavimu buvo vos trys....
Garsusis salonas su savininke-siuveja ASTA priesaky: Baltoji Gulbe - Siluteje


Patarimas - siuvejoms reikia meluoti vestuviu data, nes rezultata dazniausiai reikia tvarkyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helene: 23 rugpjūčio 2007 - 11:09
QUOTE(umedike @ 2007 08 21, 14:34)
na pabusiu pirmoji antroj dalyj =)
mum siek tiek nuotaika sugadino geliu salonas Kaune "Linaziedis". mano (jaunosios) puokste buvo uzsakyta "siek tiek" kitokia, nei ja gavau. viskas butu tvarkoje, bet kai as uzsakinejau puokste is savininkes Loretos (beje, ji labai nemaloniai bendrauja su klientais) pateikto uzsienietisko katalogo ir paklausiau ar padarys tikrai tokia, sake be problemu. o gavau tik roziu kuoksta, nors ten turejo buti dar laukiniu geliu ir medinis lankelis aplink.
tame paciame salone mes uzsakeme ir papuosti jaunuju taures. suderinom, kad ant tauriu klijuos gelytes ir kojele svarovski kristalais puos. rezultatas - ant kojeles buvo karoliai "perlai" prisukti viela...
dar ne viskas! taip pat mes uzsisakem ir papuosima salei virs jaunuju - is raudono dziuto (tokios dziovintos medziagos) sirdele, puosta gelemis. gavom is ramuniu supintas dvi sirdeles
nebutu taip buve skaudu, jei nebutumem visko aptare su savininke Loreta iki smulkmenu. tikrai niekam nerekomenduoju sito geliu salono

Na gaila kad jums taip nepasiseke...ir is vis nesuprantu nuo ko priklauso sekme g.gif nes as siuo salonu likau visiskai patenkinta...uzsakinejom puokste man, pamergem apyrankes, svociai puokste, jaunikio gelyte, pabroliu ir pirslio gelytes...likau be galo patenkinta, visos gelytes atlaike puikiai, nors oras buvo labai siltas...tai kaip cia suprast g.gif Ir bendravo tikrai maloniai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kardio: 23 rugpjūčio 2007 - 12:09
QUOTE(Helene @ 2007 08 23, 12:08)
Na, ka guodziuosi ir as blink.gif


Garsusis salonas su savininke-siuveja ASTA priesaky: Baltoji Gulbe - Siluteje
Patarimas - siuvejoms reikia meluoti vestuviu data, nes rezultata dazniausiai reikia tvarkyti...

Na jau visai virsune doh.gif
Atsakyti
QUOTE(umedike @ 2007 08 21, 15:34)
na pabusiu pirmoji antroj dalyj =)

mum siek tiek nuotaika sugadino geliu salonas Kaune "Linaziedis". mano (jaunosios) puokste buvo uzsakyta "siek tiek" kitokia, nei ja gavau. viskas butu ....


aha, jau esu girdejus daug nusiskundimu apie Linaziedi doh.gif verysad.gif

QUOTE(Hun @ 2007 08 22, 16:32)
Na o as noreciau patarti buti labai atsargiems su VIESBUCIU "SFINKSAS" Kaune.
Na bet musu visi kvietimai buvo issiuntineti ir juolab jog mums patiko ten aplinka, nusprendeme rizikuoti. Musu buvo uzsakytas visas viesbutis. Viskas butu buve gerai jei ne Sekmadienio ryto siurprizas NERA SILTO VANDENS VISAME VIESBUTYJE  blink.gif  doh.gif  doh.gif  blink.gif

Zodziu ZEMAS LYGIS!!!!!! doh.gif Direktore gal savo darba ir zino, bet KULTUROS schmoll.gif  schmoll.gif  Nezinau kaip tie varksiukai padavejai,-os ten su tom dviem pasisiaususiom apsikencia g.gif
PS Viktorijavaz, labai uzjauciu kad viskas taip pasibaige su ta izulia forumiete 4u.gif


Jie taip daro, tam kad sutaupytu, isivaizduoji kiek vandens gali ispilti tiek zmoniu lotuliukas.gif , mes irgi sventem draugu vestuvese tai atjunge specialiai karsta vandeni kad daug nesunaudotume bash.gif bash.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Helene @ 2007 08 23, 11:08)
Na, ka guodziuosi ir as blink.gif

visa gyvenima po truputi deliojau savo busimu vestuviu planeli, ir vienas is pirmuju eilete buvo noras pamergiu su vienodom (is dalies vienodom) suknelem. Vestuves pradejau planuoti pries metus. Susiradau salona, su gausybe rekomendaciju. Ten issirinkau sau suknele ir uzsakiau kad pasiutu pamergem sukneles, kurios bus joms nuomojamos, ir liks salone. Siuveja (salono savininke ir priemeja - viename asmenyje) plojo rankom, kad pasipildys jos "kolekcija". Rode savo pasiutas sukneles, kurios man patiko. Isrinkom medziaga, ja nupirko. Po to veziau visas pamerges - rinkom kiekvienai modeli. Praejo keli menesiai, kol isrinkom. Atejo laikas atvezti jas pirmajam matavimui. atvaziavus pasirodo dar reikejo derinti detales ir siaip pakalbeti apie visokius karoliukus. Kazkaip sunerimau - liko du menesiai, o tu sukneliu net formos, nieko nematyti. radejau ja spausti, kad man neramu. O ji: "as per savaite galiu visas pasiuti, ateis laikas jusu savaitei, ir pasiusim!" Nu galvoju, ji siuveja-ji zino. Liepos menesi ji visiskas nesamones pradejo daryti - matavimu laika kaitaliojo per diena po penkis kartus. Ji, matai, nespeja, nes liepos 7os sukneles "dega". Bet vis ramina, kad viskas puikiai einasi. Pridursiu dar tai, jog veziojau savo pamerges is klaipedos i silute.Likus dviem savaitem, sutarem konkrecia diena ir valanda, atvaziuojam, o ji skiautes delioja ant pamergiu ir tarska "nu dabar vaizdo nera, bet cia bus taip ir kitaip, ir dar vat kaip bus". Mano naivumo virsune buvo ja pasitiketi. Atseit viskas liko paskutinis primatavimas pries vestuves ir ji atiduoda visas septynias sukneles pries keturias dienas. Prispaudziau ja dar vienam primatavimui, nes kazkaip neramu pasidare. Atvaziuojam po keliu dienu, vaizdas geresnis, bet vs ta pati dainele "cia taip nebus, cia taip nebus cia uzsiusim, cia patvarkysim". Sukneles pazadejo atvezti ketvirtadieni pati i klaipeda - atseit jai pakeliui, tai ir uzves....na neistesiant cia to mano rasinio, reziumuoju: vaziavau nakti pries vestuves pati su savo MB is silutes i klaipeda gaudyti siuvejos vyro, kuris turejo jau diena ja atvezti i klaipeda. Prisiskambinti jam neimanoma, nes anot jo"jam nepatinka kalbeti telefonu vairuojant", kai pagliau pagavom ji buvo 3 val. nakties, nuveziau pamergem, kurios jau miegojo. Namus pasiekiau pries 5val. (miegoti liko 2valandos doh.gif ) Pamerges sukneles pamate tik vestuviu ryta. Kilo visuotine panika: vienai iskirpte virsija absoliuciai visas normas, kitai neimanoma uztraukti uztrauktuko, treciai viskas kosmariskai krenta. Tai ACIU mano mergaitem, kad jos nerealiai organizuotos ir draugiskos - pakeliui i silute jos pacios susisiuvo kur ir kaip joms reikejo, kad bent padoriai atlaikytu oficialia dali. Na ka - nuotraukose ir visumoje atrode jos labai graziai, nes buvo puosni medziagyte. Bet tos siuvejos-savininkes-pardavejos-ir pan nenoriu akyse matyti. Mergaites vaziavo pas ja po vestuviu pareiksti savo nuomone. Tai likau kalta as, nes per daznai veziojau matavimams ir atemiau laika is siuvimo. Absurdas - realiu matavimu buvo vos trys....
Garsusis salonas su savininke-siuveja ASTA priesaky: Baltoji Gulbe - Siluteje
Patarimas - siuvejoms reikia meluoti vestuviu data, nes rezultata dazniausiai reikia tvarkyti...

o siaube ,as ten nuomuojuos suknute blink.gif ,bet nesu girdejus jokiu nusiskundimu g.gif
Atsakyti