Įkraunama...
Įkraunama...

Kovo 11 mokykla

Ieškojau bet atrodo nėra tokios temos... Mes leisim mūsų Modestuką į šią mokyklą, nes vaikščiojom į darželį netoliese, jo beveik visi draugai iš darželio irgi ten eis, tai galvojame, ar neblogas čia pasirinkimas? Gal kas ką esat girdėję, blogo ar gero? smile.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
Mano dukra lankys 2 klasę.Mokykla kaip ir dauguma Kaune.Yra sunkių vaikų.Prieš leisdama į mokyklą girdėjau ir blogų atsiliepimų.Leidau nes šalia gyvenam.Nuomonė po metų pasitaisė.Daug būrelių.Nors už kai kuriuos reikia mokėti.Renginiai gražūs.Puikus visada su šypsena direktorius.Mokytojai irgi geranoriški.Nors klasėse ir daug vaikų keikiasi mušasi. Toks rajonas
Atsakyti
Dėl burelių tai labai džiaugemes, be to mokykla nelabai toli namų, o kad vaikai tokie mušeikos, tai baisu mums, bet teisingai sakot - toks jau rajonas, nieko nepadarysi ko gero sad.gif
Papildyta:
O tiesa, kaip ten mokytojai pradinukų? smile.gif
Atsakyti
Pala, o tai ne šitą mokyklą žada uždaryt? g.gif Artimiausia ji mums, bet kad girdėjau tokias kalbas................. unsure.gif
Atsakyti
As baigus ta mokykla ,gerule mokykla ir mokytojai wub.gif thumbup.gif Kodel sakot toks rajonas,nuo kada Dainavos blogas rajonas ?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lasisa @ 2007 09 08, 19:51)
As baigus ta mokykla ,gerule mokykla  ir mokytojai wub.gif  thumbup.gif Kodel sakot toks rajonas,nuo kada  Dainavos blogas rajonas ?? g.gif

Nu toj pusėj tai seni namai, nesakyk.............dauguma. Juk miestas plito nuo šešto forto Kalniečių link. O seno miegamo rajono butai pigesni.........toliau mąstyk pati mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai isivaizduoju ,kad pigesnius butus jaunimas perka , o jaunimas yra gerai..
Atsakyti
Mano mama dirba toje mokykloje. Stengiasi labai savo maziausius su meile mokyt thumbup.gif
Atsakyti
Viena mama pasakojo, kad pradinukai čia 2 pamainom mokosi, o mokykla - prastoka (jos teigimu).
Atsakyti
Mano dukryte eina i sia mokykla,visai nieko tik vaiku uzimtumo truksta pradinukus nera kur leist,tik dainos sokiai estrada...
Atsakyti
tikrai labai sunku savo vaikuciui isrinkti gera mokykla. verysad.gif Mane ir si problema labai kankina.Vis galvoji ir galvoji,o kartais atrodo kad geru mokyklu is vis nera g.gif Man svarbu kad mokytoje butu zmoniska ir stenktusi del vaiku.Kad klaseje nebutu salta.Tad is tikruju ne mokykla svarbu, mokytojos meile savo darbui.Zinot,kaip as darau blush2.gif -kartais paklausineju tos mokyklos i kuria noriu leisti vaikus 6-12klasiu.Juk vaikai apie mokykla tikrai daug gali pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2008 01 09, 17:58)
Viena mama pasakojo, kad pradinukai čia 2 pamainom mokosi, o mokykla - prastoka (jos teigimu).

Popietu mokosi tik viena trecioku klase (kiek zinau,daug kur treciokai lanko popietu). Mano abu vaikai pradinukai. Mes labai patenkinti tiek mokytojomis,tiek mokykla,nors pradzioje buvo abejoniu blush2.gif . Manau,kaltas dirbtinai sukurtas neigiamas mokyklos ivaizdis. Mokykla suremontuota,klasese silta. Aisku,pradinese klasese daug kas priklauso nuo mokytojos. Mums pasiseke...
Atsakyti