Įkraunama...
Įkraunama...

"Šoninė"

su pilvu... viskas aisku... lyg po truputi ir mazeja... bet kaip su lasinukais ant sonu?? Kaip atgauti liemeni? SOS.... doh.gif
Atsakyti
Kai lankiau sporto kluba, trenere sake, kad vienintelis budas atsikratyti "sonines" apie valanda sportuoti su kardiotreniruokliais, t.y. begimo takeliu, orbitreku, irklavimo irenginiu ir kitais. O namu salygomis, manau, reiktu pabegioti, dvirati paminti, laiptukais aukstyn pabegioti. Tik reiktu pasaugoti kelius.
Atsakyti
šonams labai geri šitie pratimai

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
labai labai aciu tau $kristina$.... vakar pilvo presa dariau iki nukritimo... siandien vos pasivleku tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(LTukra @ 2005 02 16, 15:37)
labai labai aciu tau $kristina$.... vakar pilvo presa dariau iki nukritimo... siandien vos pasivleku  tongue.gif


Pilvo presas mano kaip ir visai nieko - stiprus, bet lašinukai nuo to nemažėja... unsure.gif
Atsakyti
O man vienas pratimukas "šoninei" labai patinka smile.gif Ir gana paprastas, TV žiūrint jį atlikti galima smile.gif
Atsiklaupkite ant grindų, atsisėskite ant savo kojų (čia kaip sėdėjimaskojas pasikišus po savimi) smile.gif Tada leiskitės ant dešniosiso užpakaliuko pusės, po to ant kairiosios smile.gif Paprasčiausias klubų mėtymas smile.gif Jei norit, kad sunkiau būtų, rankas prie galvos sudėkite, bet jokiu būdu nesiremkite rankomis i žemę smile.gif
Atsakyti
O as darau toki pratima, kuri pavadinau "pingvinuku". I abi rankas paimu svarmenis (as imu po 8kg) ., kojos suglaustos, rankos su svoriais nuleistos - na ir linguoji i sonus kaip pingvinas, kiek pajegi
Atsakyti
XMamaX zinai man irgi tas pats pilvo presas gan stiprus per 30 sek padarau 27 prisilenkimus, nors ir esu storule gan kiekviena vakara darau min po 100 atsilenkimu bet ne pilnu nes darant pilnus man nugara skauda, turiu shiokiu tokiu problemu o kad lashinukai mazetu ti nzn.
o Tas lingavimas tai drauge sake gerai.
Atsakyti
As ta ,,lingavima" kartais darau kryzmiskai. Irgi visai nieko clap.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2005 03 31, 18:11)
XMamaX zinai man irgi tas pats pilvo presas gan stiprus per 30 sek padarau 27 prisilenkimus, nors ir esu storule gan kiekviena vakara darau min po 100 atsilenkimu bet ne pilnu nes darant pilnus man nugara skauda, turiu shiokiu tokiu problemu o kad lashinukai mazetu ti nzn.
o Tas lingavimas tai drauge sake gerai.



Taigi, kad ir man nugarą pradeda skaudėti darant atsilenkimus arba gulint kilnojant kojas cry.gif
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2005 04 01, 08:14)
Taigi, kad ir man nugarą pradeda skaudėti darant atsilenkimus arba gulint kilnojant kojas cry.gif



Man paprastai darant atsilenkimus nuo zemes irgi labai nugara skauda, tai dabar atsilenkimus darau ant kamuolio ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva @ 2005 02 14, 15:55)
Kai lankiau sporto kluba, trenere sake, kad vienintelis budas atsikratyti "sonines" apie valanda sportuoti su kardiotreniruokliais, t.y. begimo takeliu, orbitreku, irklavimo irenginiu ir kitais. O namu salygomis, manau, reiktu pabegioti, dvirati paminti, laiptukais aukstyn pabegioti. Tik reiktu pasaugoti kelius.


Bet sudeginus tiek kaloriju manau nukris svoris ir nuo kitų vietų... O nuo kitų aš nenoriu, nereikia man mažesnio užpakalio, krūtinės, viskas ok, nu bet ta nelemta šoninė ant juosmens... verysad.gif Atsisėdi ir 'pasideda' ant džinsų juosmens, veeeee kaip nerrrrrrrvina...
Atsakyti