Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzų k. mėgėjų susitikimai

Įkvėpta šios temos, pagalvojau pasidomėti, ar būtų norinčių susitikti ir lavinti prancūzų k. žinias Vilniuje smile.gif

Susitikimai galėtų vykti įvairiose kavinėse Vilniuje, galėtume savarankiškai pasimokyti ir atėjusios pakalbėti prancūziškai.

Aš pati kol kas turiu šiek tiek daugiau nei pradines žinias... Mokausi pas mokytoją privačiai, bet daugiausia gramatiką, neužtenka kalbėjimo praktikos...

Lauksiu atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2007 08 22, 15:25)
Įkvėpta šios temos, pagalvojau pasidomėti, ar būtų norinčių susitikti ir lavinti prancūzų k. žinias Vilniuje smile.gif

Susitikimai galėtų vykti įvairiose kavinėse Vilniuje, galėtume savarankiškai pasimokyti ir atėjusios pakalbėti prancūziškai.

Aš pati kol kas turiu šiek tiek daugiau nei pradines žinias... Mokausi pas mokytoją privačiai, bet daugiausia gramatiką, neužtenka kalbėjimo praktikos...

Lauksiu atsiliepimų 4u.gif


Sveika. Manau, butu idomu. bigsmile.gif
Atsakyti
O ka manot apie labai labai norincias bet visai visai pradedancias? 4u.gif Ar jamat tokias zalias? ax.gif
Atsakyti
O, tik dabar pastebejau, kad kazkas atrase smile.gif

Sveikos abi smile.gif 4u.gif
Manau, atsirastu vietos visoms, ir pradedancioms smile.gif

As pati jau pradmenis turiu, o kokio mazdaug lygio tavo zinios, Hermana? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2007 09 05, 10:45)
O, tik dabar pastebejau, kad kazkas atrase smile.gif

Sveikos abi smile.gif  4u.gif
Manau, atsirastu vietos visoms, ir pradedancioms smile.gif

As pati jau pradmenis turiu, o kokio mazdaug lygio tavo zinios, Hermana? smile.gif


Mano zinios geros. smile.gif Bet jei ir toliau tos kalbos nenaudosiu, tai degraduos tos mano zinios, ko labai bijau. verysad.gif Be to, labai myliu sia kalba, bet nera su kuo pasneketi. ax.gif

Ca va? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hermana @ 2007 09 05, 11:45)
Mano zinios geros. smile.gif Bet jei ir toliau tos kalbos nenaudosiu, tai degraduos tos mano zinios, ko labai bijau.  verysad.gif  Be to, labai myliu sia kalba, bet nera su kuo pasneketi.  ax.gif

Ca va?  smile.gif


Man dar nera kur degraduoti, nes pakankamai neismokau smile.gif Na, pagal vadoveli mokausi, ir tiek smile.gif

Ca va bien 4u.gif

Ziurim, ka turim:

Hermana - moka gerai
kismet - truputi daugiau nei pradmenys
aurushka - pradedancioji

Bus daugiau norinciu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2007 09 05, 12:50)
aurushka - pradedancioji

Bus daugiau norinciu? smile.gif


Manau, kad su laiku atsiras. mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif .
Aš jau atrašiau Šitoj Temoj, kad su mielu noru dalyvausiu susitikimuose, tik mano lygis pradedantis. ax.gif
Atsakyti
Jau musu nemazai smile.gif Galima pradeti galvoti apie konkretu susitikima.
Jusu nuomone, kur ir kaip jis turetu vykti? smile.gif

Kadangi prancuzu k. nesu toli pazengusi, nesijauciu galinti taip metodiskai vadovauti kaip Fainulka anglu k. susitikimuose smile.gif (surasyti temas, zodzius, frazes).

Bet man visai patinka ideja pasirinkti tema ir bandyti aiskintis su ja susijusius zodzius, pasakoti, ka zinai ta tema. Arba siaip bandyti suregzti koki sakini smile.gif

Si diena man labai prancuziska, nes vel pradejau lankyti prancuzu pamokeles ir gera valanda palauziau liezuvi prancuziskai smile.gif (per vasara kai kas ir pasimirso...) O dar sivakar einu i filma prancuzu kalba thumbup.gif Nesitikiu, kad pats filmas savo turiniu bus geras (daug neigiamu atsiliepimu), bet bent prancuzu kalbos paklausysiu.

Jei kam idomu ziureti filmus prancuziskai, galiu paskolinti CD su filmu 5x2 (yra berods angliski titrai).

Atsakyti
Aš galvoju, kad kol mes dar neturime kompetetingo prancūzų kalbos žinovo mūsų tarpe, reikėtų pabandyti bendrauti čia įvariom temom. ax.gif
O jeigu čia bus beveik visi pradedantieji, tai galime susitikinėti kur nors ir visi kartu bandyti mokytis. Tik reikia susireguliuoti, kad bent jau medžiaga būtų panaši.
Atsakyti
As manau, kad visu pirma galima prancuziskai save pristatyti, t.y. papasakoti kuo daugiau apie save. smile.gif veliau galima kalbeti apie pomegius, darba ir t.t. smile.gif Kazkaip manau, kad temos turetu issirutulioti. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(babouziuke @ 2007 09 07, 20:40)
Aš galvoju, kad kol mes dar neturime kompetetingo prancūzų kalbos žinovo mūsų tarpe, reikėtų pabandyti bendrauti čia įvariom temom.  ax.gif
O jeigu čia bus beveik visi pradedantieji, tai galime susitikinėti kur nors ir visi kartu bandyti mokytis. Tik reikia susireguliuoti, kad bent jau medžiaga būtų panaši.



babouziuke, o kas yra kompetetingas prancuzu kalbos zinovas? smile.gif
Papildyta:
kismet, gal gali papasakoti, kaip tie anglu kalbos susitikimai vyksta? Net neisivaizduoju. blush2.gif Nuo ko pradedama, ka veikia zmones ir t.t. Viska supasakok. biggrin.gif
Atsakyti