Įkraunama...
Įkraunama...

'Svarbu' prie temos pavadinimo

Pries kai kuriu temu pavadinima yra parasyta 'Svarbu' - kodel? ax.gif
Atsakyti
Tos temos yra "prisegtos". T.y. nors ir seniai berasytos jose zinutes, jos vis tiek lokalizuojasi virsuje, virs kitu temu.
Atsakyti
Viksreli, o kodel joms priskiriamas toks 'svarbus' statusas? Kazkaip smalsu pasidare blush2.gif
Atsakyti
Tai gali buti musu, moderatoriu, kazkokie pranesimai, ar siaip populiarios, aktualios temos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2005 02 14, 20:04)
Tai gali buti musu, moderatoriu, kazkokie pranesimai, ar siaip populiarios, aktualios temos mirksiukas.gif

as norejau paklausti, kaip man padaryti nauja tema su uzrasu svarbu. siuo metu jau prikalbejome sioje temoje apie 40 psl, ir kiek zinau kai mazdaug bus 47, reiks atidaryti nauja tema. kaip ja atidarius man vel padaryti su zenkleliu Svarbu. Buciau dekinga uz ats ax.gif
TEMA Faunoje-Sunys- Nuveikiam ka nors pasilydusiu sunu labui
Atsakyti
QUOTE(Natyte @ 2006 01 18, 20:46)
as norejau paklausti, kaip man padaryti nauja tema su uzrasu svarbu. siuo metu jau prikalbejome sioje temoje apie 40 psl, ir kiek zinau kai mazdaug bus 47, reiks atidaryti nauja tema. kaip ja atidarius man vel padaryti su zenkleliu Svarbu. Buciau dekinga uz ats  ax.gif
TEMA Faunoje-Sunys- Nuveikiam ka nors pasilydusiu sunu labui

patys dalyviai temos "prisegti" negali, t.y. negali uždėti jai ženkliuko "Svarbu" tai gali padaryi tik moderatoriai.
Paprašykit jūsų forumo moderatorės prisegti tą temą, kurią atidarysite.
Atsakyti
Kaip temą pakelti į viršų? kad ją matytų pimajame puslapija?
Atsakyti
tema pati atsidurs pirmame psl. tuomet, kai į ją kas nors atsakys, atrašys. Temos išsirikiuoja pagal jose parašytų komentarų paskelbimo laiką.
Dirbtinai kelti temas į pirmą puslapį tuščiais beverčiais komentarais draudžiama, nes tai šiukšlina forumą.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2009 10 30, 18:25)
tema pati atsidurs pirmame psl. tuomet, kai į ją kas nors atsakys, atrašys.  Temos išsirikiuoja pagal jose parašytų komentarų paskelbimo laiką.
Dirbtinai kelti temas į pirmą puslapį tuščiais beverčiais komentarais draudžiama, nes tai šiukšlina forumą.

Aš manau, kad gal čia klausimas apie tai, kaip prie temos pridėti prierašą svarbu. Tada tema visada pradžioje g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 10 31, 12:14)
Aš manau, kad gal čia klausimas apie tai, kaip prie temos pridėti prierašą svarbu. Tada tema visada pradžioje

Ir man panašu, kad to buvo klausta.
[quote=Erikiux,2009 10 30, 18:13]Kaip temą pakelti į viršų? kad ją matytų pirmajame puslapyje?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 10 31, 15:18)
Ir man panašu, kad to buvo klausta.

apie "Parama vaikams" eina kalba kaip suprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 10 31, 15:43)
apie "Parama vaikams" eina kalba kaip suprantu

Na, taip ax.gif

Pasirodo gi, kad skyrelis Paremkime vaikus šiuo metu neturi moderatorės .
Tada turbūt Aurėjos prašyt reikėtų ax.gif
Atsakyti