Įkraunama...
Įkraunama...

kaip grąžinti meilę

Sveiki, visos mano pastangos susigrąžinti meilę nedavė rezultatų, todėl paskutinė viltis - jūsų patarimas...
Su žmona esame santuokoje 13 metų. Paskutinius 6 metus tarp mūsų imtymių santykių nebuvo. Šeimoje auga trys mergaitės iš žmonos pirmos santuokos. Savo vaikų neturiu. Šių metų pradžioje prasidėjo dideli incidentai, namuose visada "plevėsavo" juodos vėliavos. Žmona reiškė man pretenzijas dėl nedidelio uždarbio, nors jos reikalavimu išėjau iš valstybės tarnybos. Kentėjau ilgai patyčias, pažeminimą vaikų akivaizdoje, nes mylėjau žmoną. Prieš pusmetį, negalėdamas daugiau pakęsti konfliktų, išėjau iš namų. Išsinuomavau butą, įsidarbinau privačioje firmoje vadovu. Vienatvėje iškentėjau tik du mėnesius... Vėliau susipažinau su mergina, pirmą kartą turėjau nesantuokinių imtymių ryšių. Apie tai sužinojo žmona. Jos pastangų dėka su mergina išsiskyriau ir daugiau jokių ryšių nepalaikau jau tris mėnesius. Pasiūliau žmonai vėl bandyti kurti normalius tarpusavio santykius."Daryk, kaip nori",-atsakė ji. Artėja nauji mokslo metai, todėl vaikams nupirkau naujų drabužių, mokyklinių reikmenų, pildžiau kitus jų norus ir nemažus poreikius. Vakar nuvažiavau pas žmoną, pasilikau pas ją nakvoti. Ji su manimi bendravo šaltai, demonstruodama, kad mano prisilietimai jai nemalonūs, nuėjo miegoti į vaikų kambarį. Ryte paaiškino, kad jai reikia priprasti prie manęs ir atleisti man išdavystę... Ji tvirtina, kad jokių santykių su kitais vyrais nepalaiko. Bet dėl to man ne lengviau. Jaučiu, kad mūsų santykiai tik kaip brolio ir sesers. Pradėjau abejoti savo apsisprendimu grįžti į šeimą, nes matau, kad mūsų santykiai tokie patys, kaip paskutinius 6 metus...
Atsakyti
O kodel nori grizti? Kad myli ja?
Atsakyti
tai tu nori pas ja gryzt ar nenori?
biski nelabai supratau
Atsakyti
QUOTE(asagajus @ 2007 08 23, 14:07)
Su žmona esame santuokoje 13 metų. Paskutinius 6 metus tarp mūsų imtymių santykių nebuvo.

tiek laiko nebuvo jokių santykių? Jūs bent mylit vienas kitą?
Atsakyti
Taip, noriu grįžti, nes myliu... Turbūt, kraustausi iš proto
Atsakyti
o tai ko ta zmona tokia jau bloga, ka ji tokio daro, ir kodel ant jusu pyksta(isskyrus "isdavyste" su a la kita)?

ir kuris cia labiausiai is jusu stengiasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lekker Kontje: 23 rugpjūčio 2007 - 13:18
ir as nesuprantu, 6 metus nebuvo intymiu santykiu? nepatikesiu
Atsakyti
Šeši metai ir tik dabar bandote kažką daryti? blink.gif Apipirkot vaikus ir dabar jau žmona turi iš karto norėti ir mylėti kaip naujai sutiktą? unsure.gif Iš viso... žmonos tai irgi nesuprantu...

Nereikia norėti atstatyti per savaitę tai, ką abu draugiškai griovėt (abejoju ar seksas buvo vienintelė problema) ištisus šešerius metus...
Atsakyti
6 metus.. nieko? Nu jo... as cia pora menesiu beto gyvenu sienom jau lipu smile.gif na idomu idomu
Atsakyti
Tuos 6 metus, kai mūsų santykiai nebuvo itin idealūs, daugiau, negu reikia, dėmesį ir laiką skyriau mėgstamam darbui valstybės tarnyboje, o ne šeimai, dariau karjerą. Elgiausi taip dėl to, kad šeimoje trūko ne tik sekso, bet ir šilumos, žmonos dėmesio... Žinau, per savaitę neįmanoma sukurti idealią atmosferą, bet juk aš su žmona pažįstame vienas kitą ne pirmą dieną.
Atsakyti
QUOTE(asagajus @ 2007 08 23, 14:29)
Tuos 6 metus, kai mūsų santykiai nebuvo itin idealūs, daugiau, negu reikia, dėmesį ir laiką skyriau mėgstamam darbui valstybės tarnyboje, o ne šeimai, dariau karjerą.

<asagajus>, pilnai įsivaizduoju jūsų situaciją... Bet manau, kad tiesiog jūs esate tokio tipo žmogus....
Gal galite plačiau apie tai, kaip jums sekėsi su kita moterimi? Ar ji jus traukė, ar jums buvo su ja gerai. Tai iš ties manau dabar svarbiau, nei visa kita..
Atsakyti
Nežinau, bet man atrodo kad su žmona jūsų situacija beviltiška.
Atsakyti