Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinis džiovintuvas

Gal kam teko kur nors tokį matyti/aptikti? Kažkokiame reklaminiame žurnaliuke mačiau, bet niekaip neprisimenu, kokiame. O anyta labai tokio nori. Pažadėjau paieškoti ax.gif

Jei žinote, kur galima rasti, labai prašau, parašykite. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
As pirkau Senukuose, mokejau 100 litu.
Va, ir nuorodos labai panasiu dziovintuvu:
Dziovintuvas1
Dziovintuvas2

Labai gerai issidziovinu obuolius, grybus ir slyvas smile.gif Gaunasi kaip krautuviniai - obuoliukai balti minstesni ar traskus, jei ilgiau laikai. Tik dziovina gana ilgai, kokias 8 valandas.
Ir tevai skolinosi, ir bendradarbiai smile.gif Ypac per grybu ir obuoliu sezona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piene123: 23 rugpjūčio 2007 - 21:49
Ačiū labai! nesuprantu, kaip aš tame senukų kataloge neradau. doh.gif AČIŪ!
Atsakyti
Mačiau Akropolyje Ermitaže prie buitinės technikos (kaina, berods, 129 Lt). Aš irgi

labai susidomėjau. Kiek teko pavartyti parduotuvėje instrukciją, tai rašo, kad

galima išdžiovinti pvz.; brokolius, kalafiorus, uogas ir t.t. prieš dedant į šaldiklį

žiemai. Parašykite plačiau, kas naudojatės.
Atsakyti
QUOTE(Piene123 @ 2007 08 23, 22:47)
As pirkau Senukuose, mokejau 100 litu.
Va, ir nuorodos labai panasiu dziovintuvu:
Dziovintuvas1
Dziovintuvas2

Labai gerai issidziovinu obuolius, grybus ir slyvas smile.gif Gaunasi kaip krautuviniai - obuoliukai balti minstesni ar traskus, jei ilgiau laikai. Tik dziovina gana ilgai, kokias 8 valandas.
Ir tevai skolinosi, ir bendradarbiai smile.gif Ypac per grybu ir obuoliu sezona.



AČIŪ AČIŪ AČIŪ! 4u.gif Jau porą mėnesių galvojau kaip įsigyt ką nors panašaus tongue.gif Super daiktas thumbup.gif Penktadienį paskaičiau, iš karto po darbo nusipirkau ir dabar obuoliai jau džiūna ax.gif
Atsakyti
Maciau buna pirkti dziovintu pomidoru. Siemet pas mus kaime neblogas pomidoru derlius, tai gal pasidziovinsiu ziemai g.gif Tuos sudziovintus pomidorus paskui galima deti i sriubas, troskinius, ant kepamos mesos, zuvies.
Ka jus dar dziovinate?
Atsakyti
na, praėjo dar vieni metai.. gal atsiliepimų ir patirties padaugejo?
norėčiau ir aš pirkti, bet vakar prie lentynos stovėjau ir niekaip negalėjau apsisprest - ar apsimoka?
user posted imageuser posted image
kokį kiekį pvz slyvų galima džiovinti? ar laikosi visus metus džiovinti vaisiai?
Atsakyti
gossip.gif
Atsakyti
Aš irgi noriu. Bet ne kiek vaisiams džiovinti, kiek užkandžiams gamintis. Bet pasisukiojau tarp lentynų ir nežinau kurį rinktis doh.gif Infomacijos nulis, o kainų skirtumas yra. Konsultantai nekompetetingi patarti schmoll.gif
Įdomu kaip su elektros sąnaudomis g.gif Ar nesigaunas tas džiovinimas aukso vertės biggrin.gif
Atsakyti
g.gif o aš mačiau tik 2 - skyrėsi tik galia, ir tai nedaug... na ir kaina - 109 ir 129, berods...
na, vienas buvo 400w - tai 2,5 val kainuos 33centus berods... bent jau aš taip įsivaizduoju..
o gal Jūs kitos firmos matėt? aš tik Eta...
Atsakyti
Pamačiau reklamuojama vaisių džiovintuvą: 5aukštai, apie 100 LT kainuoja. Pagalvojau - gerai būtų pridžiovinti obuolių žiemai, vaistažoles taip pat/ Bet namiškiai gasdina, kad daug elektros varys. Kas nors turit? Kaip iš tikro ten su elektra?
Atsakyti
turiu tokį http://www.zera-serv...oerrautomat.htm skaniausi džiovinti pomidorai ir braškės, dėl el. žiūrėkite galingumą, kuris reguliuojasi, super dalykas

patarčiau džiovinant pakloti kepimo popierių, niekas neprilips ir neišsiteps džiovintuvas
Atsakyti