Įkraunama...
Įkraunama...

Raigardas

Pavadinau savo mazyli Raigardo vardu,bet daug kas sako,kad sunkiai tariamas ir nekoks.Man taip neatrodo,o kokia jusu nuomone? Tiesa,o kito vaiko Osvaldas.Gal kokiu minciu ir apie si varda?
Atsakyti
QUOTE(wilmata @ 2007 08 23, 15:17)
Pavadinau savo mazyli Raigardo vardu,bet daug kas sako,kad sunkiai tariamas ir nekoks.Man taip neatrodo,o kokia jusu nuomone? Tiesa,o kito vaiko Osvaldas.Gal kokiu minciu ir apie si varda?

Pazistu viena berniuka tokiu vardu, tai ji Raigiu vaikai vadino;) Man grazus vardas, vyriskas, kaip ir Osvaldas, beje vienas prie kito graziai tinka;)
Atsakyti
man patinka 4u.gif
tik gali būti vaikui pačiam keblu jį išmokt. beje, šio vardo nesinorėtų trumpint.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 08 23, 17:20)
man patinka  4u.gif
tik gali būti vaikui pačiam keblu jį išmokt. beje, šio vardo nesinorėtų trumpint.

man irgi labai grazu!!!!!!!!!
toks didingas. Maironio aprasytas arne??? ( kur raigardo slenis..... blush2.gif ) toliau nepamenu....
saunus vardas !!!!!!!!!!!!!!!
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ir vėl temą apie jau duotą vardą... g.gif
Atsakyti
Idomus vardai, tokie uhh, tvirtai taip vyriskai skamba rolleyes.gif
Atsakyti
Visai nieko vardeliai,tikrai labai vyriski.Tarp kitko ne vardas vaika puosia,o vaikas varda. bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai nei vienas, nei kitas nepatinka schmoll.gif Neduočiau tokių savo vaikui.
Atsakyti
Osvaldas man neutralus, o Raigardas - toks labai kietas, bet geras, lietuviškas. Teisingas, vienžo smile.gif
Atsakyti
Raigardas labai gražus vardas, man patinka thumbup.gif Osvaldas tai pusė velnio.
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2007 08 23, 21:01)
Man tai nei vienas, nei kitas nepatinka  schmoll.gif  Neduočiau tokių savo vaikui.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Osvaldas man thumbup.gif
Raigardas tai asocijojasi su vokieciu kalba -toks tvirtas grieztas..
Atsakyti