Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas. Gyd.Imbrasiene

Sveikos buvusios ir esamos nestukes. Gal kas zinot ka nors apie gyd. Imbrasiene, kuri dirba BMP klinikoje Kaune? Gal kas lanketes pas ja? Kaip jums si gydytoja? Ar verta lankytis nestumo metu ar ieskotis kitos gydytojas, pas kuria galeciau ir gimdyti?
Atsakyti
Labai gera, rūpestinga gydytoja. Jei lankysies, neapsiriksi.
Atsakyti
Aš taip pat pas ją lankausi smile.gif Dabar laukiuosi jau septintas mėnuo. Esu patenkinta jos priežiūra. Paprasta ir maloni gydytoja. Visada paiškina, ko paklausiu. Už tai aš jai kartais gėlių nunešu 4u.gif biggrin.gif Beje, klausiau, tai gimdymų ji pati nepriiminėja. O mielai pas ją ir gimdyčiau.
Atsakyti
aš irgi lankausi pas šią gydytoją,nors buvau šiandien tik pirmą kartą,bet ji man pasirodė labai rūpestinga ir išmananti savo darbą,gavau atsakymus į visus savo klausimus,o dar ir patarimų davė,manau tokios ir turi būti gydytojos thumbup.gif
Atsakyti
O mano patirtis nera tokia gera su sia gydytoja. Lankiausi pas ja visa nestuma. jau ir besilankant ji man nelabai "lipo". Nevisada konkreti. o galiausiai i mano nestumo kortele irase ne tokias mano ir vyro kraujo grpes! Vietoj +, irase - . vaikas gimsta su +. trecia diena po gimdymo man suleidzia kazkokiu vaistus, todel kad skiriasi mano ir vaiko grupes. pradejom aiskintis, pasiskambinu i BMPK registratura, paprasau kad pakeltu popierius, is tiesu parasyta, kad +.
Taigi visa laime, kad viskas laimingai baigesi ir nereikejo perpilti kraujo, kitaip vaikas naslaitis butu likes nuo pat pirmos dienos. verysad.gif verysad.gif neduok dieve. manau, kad tokiu klaidu daktarai negali daryti. viskas galejo pasibaigti tikrai ne taip gerai. daugiau pas sia gydytoja tikrai neisiu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Nuo pat teigiamo nėštumo testo iki paskutinių dienų iki gimdymo pas ją lankiausi. Konkreti, diskretiška, itin rūpestinga gydytoja. Neliko nepadarytas nė vienas tyrimas, pirmas trimestras - vien poilsiui (sudarė tokias sąlygas), atidžios apžiūros... Nesigailiu, kad lankiausi pas ją.
Atsakyti
as taip pat pas sia gydytoja lankausi. labai faina ir rupestinga. pv: mano mm labai neregulairios ir ciklas labai ilgas. buvau mazyly tai tik apziurejo ir dave 1,5 m jei nepastosi tai sako tada ateik ziuresim ka daryt. bet man toks atsakymas netiko, supratau kad kazkas vistiek negerai. netoli gyvenu sios klinikos, kur dirba daktare tai nutariau apsilankyt, nes kazkada ejau pas ja del zaisdeles. zodziu apziurejo ir echoskopija padre, p[atikrino dar karteli kaip mano ta zaizdele laikosi, sake viskas gerai, o del mano ciklo tai tikrai sake kad tai nenormalu, dabar paskyre kelis tyrimus paziuret ar is viso pas mane o vyksta ir sake tikrai neverta laukti tu 1,5 metu nes galim veja laukuose gaudyti. na ziuresim tikiuos viskas bus ok. gerai butu kad ir gimdyt butu imanoma pas ja 4u.gif
Atsakyti
Labai šauni gydytoja thumb_yello.gif lankausi pas ją jau daugiau nei metus. Rami, viską išaiškinanti, kompetentinga, nepanikuojanti gydytoja. thumbup.gif
Atsakyti
Lankausi jau ketvirtas mėnuo pas ją. Labai patinka thumb_yello.gif Žadu lankytis iki nėštumo pabaigos. Visada rūpestinga, paklausia ar nenorėčiau pailsėt, t.y nedarbingumas ar reikalingas. O pirmus mėnesius, kai labiausiai pykino, turėjau biuletenį kiek norėjau. Švelni gydytoja, ko labiausiai trūksta kai kuriom gydytojom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almutė+: 24 vasario 2008 - 16:08
QUOTE(millamia @ 2007 11 25, 17:29)
gerai butu kad ir gimdyt butu imanoma pas ja  4u.gif

Kad ji gimdymų nepriiminėja unsure.gif Būčiau gimdžiusi pas tą, pas kurią į konsultacijas vaikščiojau unsure.gif
Atsakyti
pradejau lankytis pas sia gydytoja iskart po gimdymo, nes persikraustem ir si privati klinika man dabar arciau namu smile.gif kolkas lankiausi tik profilaktiskai. bet dabar planuojam antra leliuka, tai greiciausiai busimo nestumo metu nesimetysiu ir taip pat lankysiuos pas ja g.gif sakot, kad ji gimdymu nepriimineja? hm ... reiks dar pasidomet. gal pas ja pacia paklausiu mirksiukas.gif zodziu, kolkas renku informacija apie ja, o pati galiu pasakyti tik tiek, kad si gydytoja tikrai labai maloni, neskubanti (nors uz duru laukianciuju eiles pas ja buna visada ...), viska paaiskina. o apie kompetencija dar bijau ka sakyti blush2.gif kai pastosiu ir pradesiu dazniau pas ja lankytis, tai parasysiu kas ir kaip biggrin.gif
Atsakyti
As irgi pas sia gydytoja lankausi, tai labai faina daktare. Viska paaiskino, i klausimus atsake. Ir kadangi turejau siokiu tokiu problemeliu vaistu israse. as pas ja lankiausi privaciau. Bet dabar kai laukiam leliuko, nusprendziau prisiregistruoti prie poliklinikos, nes turbut teks dazniau lankytis. Tik va kas neina privaciai tai tenka laukti eileje apie menesi blink.gif Na gal nestuke.gif greiciau priima.
Atsakyti