Įkraunama...
Įkraunama...

Inglesina

visai neseniai inete aptikau sios firmos vezimelius.
pasidare idomu ar kas turite ir kas jais prekiauja lietuvoje?

kadangi man actualus tik lopsio ilgis ir patogumas butent vaikui, tai ir susidomejau... pasidare smalsu blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 23 rugpjūčio 2007 - 19:30
man tai nepasirode jie gerokai pigesni
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 08 24, 14:57)
man tai nepasirode jie gerokai pigesni



as ziurinejau vienoje is e - parduotuviu rusijoje. ten buvo nurodytos kainos. tai emmaljunga uz si brangesnis dvigubai. nors ir sis nera labai jau pigus. o komplektacija ta pati. g.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2007 08 24, 10:16)
user posted image

o atrodo stai taip, labai panasi i emmealjunga, tk kaina gerokai skiriasi....

negi niekas neturejote... verysad.gif

Panasus yra Roan cortinahttp://www.karolis.lt/files/products/kortina6_m.jpg, jais Karolis prekiauja
Atsakyti
buvau siandien zylutese uzejusi is smalsumo, tai ten buvo tu vezimeliu, bet su pripuciamais ratais tik universalas
o lopsinis toks visai kai senovinis- nikeliuotas, su ratais plonais baltais- grazutis, retro toks, bet kad nerealiai snkus pasirode kai mandziau kilsteleti, o ir spalvos tik raudona ir melyna tamsiai.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2007 08 24, 09:16)
user posted image

o atrodo stai taip, labai panasi i emmealjunga, tk kaina gerokai skiriasi....

negi niekas neturejote... verysad.gif


Turim inglesina sofia lopsi. Atsiliepimai tik geri, uzteko labai ilgam , mes jo viso ilgio neisnaudojom - persokom i sprotinuka kai suejo puse metu, o kai vaikutis buvo apie 5-6 men labai patiko kad galima pakelti nugaryte ir padaryti pusiau sedima padeti. Labai patiko uzdangalas, turinti toki "kalnieriu", labai gera uzuoveja tiek nuo vejo tiek nuo smalsiu akiu smile.gif Jeigu idomios kokios detales - klauskit smile.gif
Tiesa ratai pas mus kitokie - allum vadinasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stitch: 16 rugsėjo 2007 - 21:52
QUOTE(Stitch @ 2007 09 16, 22:47)
Jeigu idomios kokios detales - klauskit smile.gif
Tiesa ratai pas mus kitokie - allum vadinasi smile.gif


ar labai sunkus? ar jusu ratai sukiojasi, kaip su manevringumu?
kur pirkot, kiek mokejot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 17 rugsėjo 2007 - 10:52
QUOTE(Onora @ 2007 09 17, 10:51)
ar labai sunkus? ar jusu ratai sukiojasi, kaip su manevringumu?
kur pirkot, kiek mokejot?


jeugu su lopsiu-tai apie 12 kg sveria, tai iki kokiu 5 menesiu nebuvo labai sunku nesioti, dabar persedom i sedima - sveria 10 kg (plius vaikas 11 kg) tai jau ir norisi kad butu lengviau, bet lengvesni tik sketukai.
Manevringumas geras, priekiniai ratai gali sukiotis, galima uzfiksuoti, tik siaip vaziuokle pakankamai kieta, nes ratukai plastikiniai (cia lyginant su bbc trophy ), bet nieko - vazinejam. Pirkom is ranku atvezta is uk, nauja, mokeljom 1100 lt. Siaip maciau ebay yra tokiu, jeigu yra kas atveza iki lt, nes transporto islaidos manau per dideles gautusi.
Atsakyti
Turiu Inglesina Zippy, siunčiausi iš www.bimbomarket.it
man svarbu buvo svoris, tai šis vežimas atitiko visus mano kriterijus smile.gif
Atsakyti
Man tai nerealaus grozio thumbup.gif tie retro ju vezimukai, bet , kad jau labai nepraktiski. Gal kas turejot parasykit jo privalumus.
Aisku pirmas - stilius

Ar mazai mamytei patogus butu?
g.gif
Atsakyti
Turime mes tokį "senovine" važiuokle vežimuką, bet ne Inglesina. Lopšys kiek kitoks. Pavadinimo nežinau, pirkome padėvėtą. Labai jau užsimaniau tokio. Sunkokas, vyras išneša į lauką arba aš su pagalba. Bet erdvus didelis lopšys kietu dugnu, anksčiau dieną jame migdydavau vaikiuką, dabar jau lovytėje miega. Lauke važiuojant per nelygumus supuojasi ant lingių. Manau, kad nelabai patogu su tokiu dideliam mieste. O mažame visi vežioja vaikus tučiais, todėl į mus žiūri akis išpūtę. Tas kartais būna nemalonu.

Mažai mamai jis tinka geriau, nei aukštai. Mano ūgis 171cm; jei būčiau keliais cm aukštesnė, reiktų pasilenkus vežiot vaikiuką. Be to, pirkau iš gana smulkios moters.

Jei ką domintų, galėčiau po gerų keturių mėnesių jį padovanoti, reiktų tik atvažiuoti pasiimt. Mano el. paštas: bunzenas@one.lt.
Atsakyti
Mes turime ir labai mylime savo Inglesina Sofia wub.gif Nuosirdziai, neisivaizduoju musu atveju fainesnio vezimuko, pats graziausias blush2.gif biggrin.gif 4u.gif Lopsys didelis, ypac veza lopsio uzklotas, kuris super apsaugo nuo veju thumbup.gif Ratai dideli, ant lingiu, vaziuoja minkstai minkstai. Kol kas mano panele jame puikiai jauciasi, turbut sunaudosim ir per ziema dar, kol bus 7-8 menesiai.

Dabar planuoju nupirkt ir sedima dali, tik ju tinklapyje neradau kaip jos atrodo. Zinau tik kad tokios yra g.gif

Bendru seimos sprendimu galvojam sio vezimo net ir nepardavinet, o saugot maziems pusbroliukams -pusesserytems tongue.gif
Atsakyti